Starity

miregondoltokmost?

560 oldal 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2016. július 18. 18:35 #9421
- törölt felhasználó -    
Hát mondjuk arra, hogy hogy lehet az, hogy most várom a sulit, de amikor a suli van, akkor meg alig várom, hogy ne legyen xD.
1 felhasználónak tetszik: ilus1996
2016. július 18. 18:39 #9422
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 18:29)
A nyári szünet sok mindent kihoz a négy fal között ülő kamaszokból. Én Ag_lajával akartam privátban megbeszélni a muszlimos, terroristás témát ami eléggé elment a politika irányába. Erre mit csinál? Bemásolja a privát üzenetemet a topikba és ott reagál rá. Egy részről itt nem lehet politizálni, más részről sz*rrá offolnánk a cikket, mert a vita témának még a legcsekélyebb mértékben sincsen köze a cikkhez. Gondolom, ő is baromira unatkozik és itt éli ki magát, arról nem is beszélve, hogy kisebbségi komplexusát rám vetíti ki. Sérteget, lekezel, arrogáns és nem létező tudását idegen szavakkal tele tűzdelt mondatokkal igyekszik leplezni. Úgyhogy nálam itt ki is fújt a vita, mert ez az egész arról szól, hogy engem sz*rrá oltson és a saját hülyeségeit hirdesse szent igeként. Kár, nagyon nagyon csalódtam, de hát ez a Starity. Nyáron játszótér lesz. Megszokhattam volna már.

Egy kezemen meg tudnám számolni, kik itt azok, akikkel érdemes vitába keveredni, a többi még nem üti meg azt a szintet. unsure.gif Szép próbálkozás volt tőled, de ha agyilag még nem ért el oda, hogy ész érvekkel alátámassza az igazát, akkor te aztán beszélhetsz neki. Nem tudom mennyi idős a tag, de remélem még fiatal, és azért nem tudja ezeket, nem pedig szimplán hülye. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 19:53 #9423
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Online online
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 18:29)
A nyári szünet sok mindent kihoz a négy fal között ülő kamaszokból. Én Ag_lajával akartam privátban megbeszélni a muszlimos, terroristás témát ami eléggé elment a politika irányába. Erre mit csinál? Bemásolja a privát üzenetemet a topikba és ott reagál rá.

Ez most olyan, mintha a francbukon érkezett üzeneteire nem chaten/messengeren válaszolna az ember, hanem kiposztolná az idővonalára. Egyszerűen nem is értem, hogy miért nem lehetett volna privátban megbeszélni a dolgot, pláne úgy, hogy már kérték is. Néhány emberhez komolyan mellékelhetnének "használati utasítást", hogy megértsem őket. unsure.gif rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 19:55 #9424
- törölt felhasználó -    
Annyiszor emlegetik, hogy a generációnknak sem nyugdíj, sem bármi ilyesmi nem fog odateremni, hogy kezdek összehaverkodni a gondolattal; minek éljek egy milliókat érő házban, mikor egy milliárdokat érő híd alatt is lakhatom?
9 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, habibi, Fannycska999, CandUs, ilus1996, Zsófi765, Genevieve, MadHatter
2016. július 18. 19:56 #9425
- törölt felhasználó -    
Valaki volt kinn a mostani MondoCon - on? Ha, igen, akkor nyugtassatok meg, hogy nem csak mi áztunk szarrá.
1 felhasználónak tetszik: CandUs
2016. július 18. 20:23 #9426
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Pluszban most nézem, hogy önhatalmúan kitörölték a Die Glocke kísérleti náci projektről a cikkemet. Tényleg nem értem. Glamster szó szerint sz*rrá alázza legújabb irományában Taylor Swiftet (ami nonszensz, mert régen ilyenek miatt talán ki is tiltottak volna), de ez nem kerülhetett ki. Valakit érdekel esetleg? Laikus nyelvre lefordítottam Einstein relativitáselméletét és rengeteg külföldi forrást használva írtam a Harmadik Birodalom egyik legtitokzatosabb, legfurcsább és legrejtélyesebb kísérletéről, amire még a mai napig nincsenek válaszok. Kíváncsi rá valaki rá? Mert, ha igen, akkor fel tudom rakni úgy, mint habibi a múltkor. Kár, pedig iszonyúan érdekes téma, úgymond "rejtély". Mondjuk a mai 10-15 éves kislányoknak biztosan jobban kielégíti vágyát, ha Taylor szexuális életéről olvashat, mintsem olyan témáról amiből ne adj Isten még tanulni is tud. unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Phaedra, Szandi0820, Fannycska999, CandUs, ilus1996, Genevieve, MadHatter
2016. július 18. 20:28 #9427
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 20:23)
Pluszban most nézem, hogy önhatalmúan kitörölték a Die Glocke kísérleti náci projektről a cikkemet. Tényleg nem értem. Glamster szó szerint sz*rrá alázza legújabb irományában Taylor Swiftet (ami nonszensz, mert régen ilyenek miatt talán ki is tiltottak volna), de ez nem kerülhetett ki. Valakit érdekel esetleg? Laikus nyelvre lefordítottam Einstein relativitáselméletét és rengeteg külföldi forrást használva írtam a Harmadik Birodalom egyik legtitokzatosabb, legfurcsább és legrejtélyesebb kísérletéről, amire még a mai napig nincsenek válaszok. Kíváncsi rá valaki rá? Mert, ha igen, akkor fel tudom rakni úgy, mint habibi a múltkor. Kár, pedig iszonyúan érdekes téma, úgymond "rejtély". Mondjuk a mai 10-15 éves kislányoknak biztosan jobban kielégíti vágyát, ha Taylor szexuális életéről olvashat, mintsem olyan témáról amiből ne adj Isten még tanulni is tud. unsure.gif


Ehh, komolyan? Egyre rosszabb lesz ez oldal...
Engem személy szerint nagyon érdekelne, imádok a Harmadik Birodalomról tanulni, olvasni, és nemár, hogy nem került be...
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, CandUs, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 20:34 #9428
Szandi0820
Szandi0820
mousquetaire™
 
Státuszhead over heart. ● #KeepThePromise
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.02.
Hozzászólás: 8800
Csatolások: 218269
Azonosító: 59785
Online online
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 20:23)
Pluszban most nézem, hogy önhatalmúan kitörölték a Die Glocke kísérleti náci projektről a cikkemet. Tényleg nem értem. Glamster szó szerint sz*rrá alázza legújabb irományában Taylor Swiftet (ami nonszensz, mert régen ilyenek miatt talán ki is tiltottak volna), de ez nem kerülhetett ki. Valakit érdekel esetleg? Laikus nyelvre lefordítottam Einstein relativitáselméletét és rengeteg külföldi forrást használva írtam a Harmadik Birodalom egyik legtitokzatosabb, legfurcsább és legrejtélyesebb kísérletéről, amire még a mai napig nincsenek válaszok. Kíváncsi rá valaki rá? Mert, ha igen, akkor fel tudom rakni úgy, mint habibi a múltkor. Kár, pedig iszonyúan érdekes téma, úgymond "rejtély". Mondjuk a mai 10-15 éves kislányoknak biztosan jobban kielégíti vágyát, ha Taylor szexuális életéről olvashat, mintsem olyan témáról amiből ne adj Isten még tanulni is tud. unsure.gif

Részemről jöhet! yes.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, MadHatter
2016. július 18. 20:37 #9429
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Idézet (KezesLábas Kapitány @ 2016.07.18. 20:28)
Ehh, komolyan? Egyre rosszabb lesz ez oldal...
Engem személy szerint nagyon érdekelne, imádok a Harmadik Birodalomról tanulni, olvasni, és nemár, hogy nem került be...

Ez alapján eléggé úgy néz ki, hogy törölték, pedig egy napot dolgoztam vele. Írtam is nektek, hogy mennyire magam alatt voltam lelkileg és, hogy milyen jó volt egy ilyen témával foglalkozni. Ezért is vártam annyira, hogy olvassátok, mert szívemet lelkemet beleadtam, főleg, hogy eddig halvány lila fingom sem volt, hogy Einstein relativitáselmélete mi fán terem. Nem szoktam igénytelen cikkeket írni és hiteles forrásokat is adtam meg. Gondolom, az oldal szerkesztőségének az extra intelligencia hányadost ütötte meg a téma választásom, pedig titkos tervem az volt, hogy cikksorozatot indítsak és sorra vegyem a történelem misztikus rejtélyeit. Úgy tűnik Taylor Swift mocskolása többet ér. Szégyen, gyalázat, hogy hova süllyedt az oldal... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, CandUs, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 20:42 #9430
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 20:23)
Pluszban most nézem, hogy önhatalmúan kitörölték a Die Glocke kísérleti náci projektről a cikkemet. Tényleg nem értem. Glamster szó szerint sz*rrá alázza legújabb irományában Taylor Swiftet (ami nonszensz, mert régen ilyenek miatt talán ki is tiltottak volna), de ez nem kerülhetett ki. Valakit érdekel esetleg? Laikus nyelvre lefordítottam Einstein relativitáselméletét és rengeteg külföldi forrást használva írtam a Harmadik Birodalom egyik legtitokzatosabb, legfurcsább és legrejtélyesebb kísérletéről, amire még a mai napig nincsenek válaszok. Kíváncsi rá valaki rá? Mert, ha igen, akkor fel tudom rakni úgy, mint habibi a múltkor. Kár, pedig iszonyúan érdekes téma, úgymond "rejtély". Mondjuk a mai 10-15 éves kislányoknak biztosan jobban kielégíti vágyát, ha Taylor szexuális életéről olvashat, mintsem olyan témáról amiből ne adj Isten még tanulni is tud. unsure.gif

Engem például baromira érdekelne, örültem volna, ha megjelenik egy ilyen. Egyébként nem csoda, hogy nem lehet itt normálisan vitatkozni, ha az olyan cikkeket, ami kicsit is érdekes, és elgondolkodtató, meg se jelenítik. 110.gif Taylor Sfiwt körme alatti piszkon meg nincs semmi vitatni való. rohog.gif rohog.gif
Az elmúlt napokban az én fejemben is megfordult, hogy írnék valamit, mondjuk a nagy magyar porcelángyárakról, mint ugye Hungarikumaikról, hogy mégis honnan indultak, hogy lettek világhírüek, szerintem vannak érdekes dolgok, de lehet, ez csak szakmai ártalom, és csak számomra érdekesek. laugh.gif Aztán hamar letettem róla, mondván ki tudja mennyire lenne igény itt az ilyen, kissé művészetisebb dolgokra... unsure.gif
7 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, CandUs, ilus1996, Zsófi765, Genevieve, MadHatter
2016. július 18. 20:43 #9431
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 20:23)
Pluszban most nézem, hogy önhatalmúan kitörölték a Die Glocke kísérleti náci projektről a cikkemet. Tényleg nem értem. Glamster szó szerint sz*rrá alázza legújabb irományában Taylor Swiftet (ami nonszensz, mert régen ilyenek miatt talán ki is tiltottak volna), de ez nem kerülhetett ki. Valakit érdekel esetleg? Laikus nyelvre lefordítottam Einstein relativitáselméletét és rengeteg külföldi forrást használva írtam a Harmadik Birodalom egyik legtitokzatosabb, legfurcsább és legrejtélyesebb kísérletéről, amire még a mai napig nincsenek válaszok. Kíváncsi rá valaki rá? Mert, ha igen, akkor fel tudom rakni úgy, mint habibi a múltkor. Kár, pedig iszonyúan érdekes téma, úgymond "rejtély". Mondjuk a mai 10-15 éves kislányoknak biztosan jobban kielégíti vágyát, ha Taylor szexuális életéről olvashat, mintsem olyan témáról amiből ne adj Isten még tanulni is tud. unsure.gif

Engem érdekelne blush.gif Az ilyesmi cikkek nagyon fel tudnák dobni az oldalt. (szerintem)
4 felhasználónak tetszik: Beyla, CandUs, ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 20:49 #9432
- törölt felhasználó -    
Vajon hívják még Magyarországra a Megadeth-et? És ha igen, azt is lemondják? think.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, MadHatter
2016. július 18. 20:55 #9433
Psyché
Psyché
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 13.06.08.
Hozzászólás: 930
Csatolások: 1
Azonosító: 203409
Offline offline
Érik ez a "profil megszüntetése" opció...
5 felhasználónak tetszik: Beyla, Phaedra, Wyrd, CandUs, ilus1996
2016. július 18. 21:00 #9434
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 20:23)
..laikus nyelvre lefordítottam Einstein relativitáselméletét és rengeteg külföldi forrást használva írtam a Harmadik Birodalom egyik legtitokzatosabb, legfurcsább és legrejtélyesebb kísérletéről, amire még a mai napig nincsenek válaszok. Kíváncsi rá valaki rá? Mert, ha igen, akkor fel tudom rakni úgy, mint habibi a múltkor. Kár, pedig iszonyúan érdekes téma, úgymond "rejtély"..

Engem nagyon érdekelnének a cikkeid, rendkívül tetszenek az eddigiek is! Kár, hogy a Starity nagyrészben felesleges pletykákról rak ki cikkeket, pedig igazán elférne mellette pár ilyen hangvételű írás, és ahogy elnézem, a felhasználók nagy része is többre értékeli ezeket. happy.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Beyla, ilus1996
2016. július 18. 21:08 #9435
Beyla
Beyla
carter
 
StátuszÉljen a szabadszólás joga! :)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 12.09.22.
Hozzászólás: 8612
Csatolások: 2491
Azonosító: 186418
Offline offline
Hitler idő gépe - a Di Glocke projekt. Ha valakit érdekel egy misztikus sztori, akkor csalódni nem fog. Amíg az Ősi idegeneket nem kezdtem el nézni, addig nem is hallottam róla. Felettébb különös, érdekes téma, engem teljesen megfogott. Ízlésesen taggeltem a képeket, szóval ne ijedjetek meg. laugh.gif
10 felhasználónak tetszik: ilus1996, Phaedra, thestupidboy96, disco queen, habibi, CandUs, VampireBella, Szandi0820, Zsófi765, MadHatter
2016. július 18. 21:13 #9436
- törölt felhasználó -    
Idézet (Beyla @ 2016.07.18. 21:08)
Hitler idő gépe - a Di Glocke projekt. Ha valakit érdekel egy misztikus sztori, akkor csalódni nem fog. Amíg az Ősi idegeneket nem kezdtem el nézni, addig nem is hallottam róla. Felettébb különös, érdekes téma, engem teljesen megfogott. Ízlésesen taggeltem a képeket, szóval ne ijedjetek meg. laugh.gif


És ez nem került be? Gratulálok starity...
Elképesztően érdekes lett, gratulálok hozzá! És természetesen a folytatása is érdekelne. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: ilus1996, Beyla
2016. július 18. 21:14 #9437
- törölt felhasználó -    
Csak simán: _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
Ez a jel leírja a mai napomat. beer.gif
2016. július 18. 21:17 #9438
- törölt felhasználó -    
Amúgy csak nekem nem működik az oldal képtárhelye? Ha megnyitok egy képet akkor ez jön be:
blink.gif unsure.gif mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: Szandi0820, Phaedra, CandUs
2016. július 18. 21:45 #9439
- törölt felhasználó -    
Rájöttem, hogy tényleg érdekelnek az ókori egyiptomról szóló könyvek, cikkek, képek és régészeti leletek, sírok, piramisok, az akkori kultúra és a fáraók története. Igyekszem többet olvasni efelől (gyűjtöm a tudást), bár elég tág téma és sok mindent magába foglal. Szeretnék begyűjteni ehhez kapcsolódó könyveket is, esetleg ha valakinek van valamilyen pozitív véleménye egy ilyen könyvvel kapcsolatban, mindenképp írjon nekem, mert mint mondtam, szeretnék venni egyet kettőt. happy.gif
3 felhasználónak tetszik: Beyla, Szandi0820, CandUs
2016. július 18. 21:48 #9440
disco queen
disco queen
visszatérő vendég
 
StátuszThe truth about love, it can not be explained…
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 15.10.02.
Hozzászólás: 110
Csatolások: 2
Azonosító: 250305
Offline offline
Kedves Mindenki!

Most valószínűleg meg fogtok utálni vagy nem is tudom. Nem ellenetek szól, nem is a Starity ellen, csak úgy általános vélemény. Ahogy az utóbbi időben elnéztem, eléggé nagy lázongás megy itt a cikkek terén. Én is szeretem a hosszabb, értelmes cikkeket, ami valami újat tud számomra mondani, tanulhatok belőle, de az ilyen cikkeket nem egy sztárokkal foglalkozó oldaltól várom el, hanem a témáknak megfelelőktől. Emellett pedig én veszem sértésnek, amikor a 10-15 éves fiatalok fikázásáról lesz szó. Nem tartozom a korosztályukba, de véleményem szerint senki sem olyan, nem ugyanaz az érdeklődési köre, mint mikor jó pár évvel fiatalabb volt. Majd ők is megkomolyodnak előbb-utóbb, ezért nem szabadna lenézni őket. Személy szerint én is fogom a fejem a 10-12 éves énemen, de igazából akkor is önmagam voltam, azóta változtam, műveltebb / olvasottabb lettem és még szeretnék lenni. 30 / 40 évesen is teljesen mások leszünk, a kor változtat minket, így szerintem valakit lenézni a kora és az érdeklődési köre miatt nem lenne szabad. Így is folyton hirdetitek itt, hogy nem szabad kiközösíteni / megalázni másokat.
Remélem senki sem veszi sértésnek, egyéni vélemény, mindenki azt kezd ezzel, amit szeretne. smileeee.gif
(Félreértés elkerülése végett ezt nem azért írtam, hogy vitát szítsak, vagy bárki összekapjon, csak ez már egy ideje bennem volt. )
11 felhasználónak tetszik: Phaedra, Fannycska999, habibi, Beyla, Szandi0820, CandUs, Grace Benning, Rose Rowan, ilus1996, adriienn96, MadHatter
560 oldal 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!