Charmed / Bűbájos boszorkák (1998-2006)
2010. december 21. 19:54
#341
HQ promo fotók Billie-ről (Kaley Cuoco)
1 felhasználónak tetszik:
Selly_Milz
2011. január 15. 19:49
#345
|
|
funny18epiphany |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 09.09.11. Hozzászólás: 12071 Csatolások: 195628 Azonosító: 107508 offline
|
Idézet (benyaw93 @ 2011.01.15. 19:45)
JANUÁR 24-ÉTŐL A FEM3-OM CSATORNÁN ÚJRA ELKEZDŐDIK A SOROZAT AZ ELSŐ ÉVADTÓL, MINDEN HÉTKÖZNAP ESTE 20:20-KOR!

Nagyon nagyon köszi az infót!
2011. január 15. 21:12
#346
|
|
benyaw93 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.08. Hozzászólás: 3470 Csatolások: 49067 Azonosító: 126652 offline
|
Idézet (funny18 @ 2011.01.15. 19:49)
Nagyon nagyon köszi az infót!
Alig várom

Szívesen. Én is várom már, jól esik majd egy kis nosztalgia.
1 felhasználónak tetszik:
funny18
2011. január 16. 10:02
#347
|
|
FeketeSzederúj tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 89 Csatolások: 1 Azonosító: 142328 offline
|
IMÁDOM ŐKET ÉS A SOROZATOT!!
1 felhasználónak tetszik:
nicol bellox
2011. január 18. 22:17
#348
|
|
christie1új tag |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.01.27. Hozzászólás: 54 Csatolások: 1064 Azonosító: 85483 offline
|
Az egyik legjobb sorozat, amit láttam. Imádtam!!!
1 felhasználónak tetszik:
nicol bellox
2011. augusztus 02. 22:49
#357
|
|
nicol belloxHuncut |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.22. Hozzászólás: 8136 Csatolások: 5409 Azonosító: 143848 offline
|
Nagyon nagyon nagyon nagyon IMÁÁÁDOOOM ♥♥♥♥♥♥
Egyik kedvenc sorozatom, már a kezdetektől fogva nagy kedvencem
Még a mai napig is van olyan, hogy megnézek 1-2 részt!
Nagyon izgalmas sorozat szerintem, emellett teli van testvéri szeretettel, ahogy a nővérek szeretik és ragaszkodnak egymáshoz az lenyűgöző!!! A színészek is nagyon jól játsszák a szerepüket
Régeeen volt nekünk is itthon Nővéremmel egy "Árnyak könyve" ahova beírtuk a varázsigéket 
Kár, hogy csak 8 évadot csináltak, örültem volna még, ha folytatják:)
Tetszik, hogy a sorozatban van minden ami kell (szerelem, kaland,izgalom, család, boldogság..na meg néha szomorúság is, )
Olyan kis tünemény Wyatt baba
(L) imádom
Egyik kedvenc sorozatom, már a kezdetektől fogva nagy kedvencem
Tetszik, hogy a sorozatban van minden ami kell (szerelem, kaland,izgalom, család, boldogság..na meg néha szomorúság is, )
Olyan kis tünemény Wyatt baba
2011. november 16. 16:35
#358
|
|
kiskepikehvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.06.25. Hozzászólás: 479 Csatolások: 16478 Azonosító: 153838 offline
|
El sem tudom mondani,hogy mennyire imádom ezt a sorozatot..
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Felfedte a lánya nevét Hailee Steinfeld
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.


offline





