Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 13. 20:34 #461
- törölt felhasználó -    
Na megnéztem én is. Jó volt nagyon. smileeee.gif

-Hát ami Billről kiderült az nagyon durva ohmy.gif ohmy.gif . Nem csoda, hogy Sookie szakított vele. rolleyes.gif Sookie tényleg nagyon bedurvult a Fangtasia-s résznél. biggrin.gif Az a gúnyos kacaj Talbot porai felett, vagyis izé, "maradványai" felett. ohmy.gif
-Ericet imádtam ebben a részben(nos, melyikben nem?) heart.gif.
"Russel:A hundred years to plan exactly how I'm gonna kill you.
Eric:Have fun"
biggrin.gif . wub.gif
Azt furcsállottam, hogy Godric-nak egy kicsit ellentmondott ott a végén, hiszen nem nagyon bocsátott meg Russelnek...
A végén olyan rendes volt Sookie-val, pedig ő leordította a fejét, hogy húzzon el. smileeee.gif Meg cementesen, bozontos hajjal wub.gif wub.gif wub.gif . Na jó, nem enyelgek tovább. biggrin.gif
-Hoyt&Jessica: örülök, hogy újra együtt vannak, aranyosak együtt. smileeee.gif Hoyt anyja készül megölni Jessicát, hogy fegyvert vásárolt, vagy mi? blink.gif
- Alcide visszatérésének én is örülök, kevés volt belőle szerintem ebben az évadban. Jó, hogy lesz a 4-ben is, de akkor tuti összejön Sookie-val, ergo Sookie nem egyhamar jön össze Eric-kel.
- Samen nem tudok kiigazodni, néha olyan rendes, most meg lelövi Tommyt. mad.gif reklamalo.gif
- Tara úgy látszik tényleg új korszakot kezd az életében, végre valahára. rolleyes.gif Az új hajával még barátkoznom kell.
-Jason és a társadalmi szerepvállalás, már megint. biggrin.gif Úgy látszik, őt mindig megtalálják ezek a dolgok(antivámpír egyház, aztán rendőrnek áll, most meg vérpárducok támogatója lesz).
- Jézuska boszorkány, ezt nem gondoltam volna. biggrin.gif
- Andy Bellfleur és a V???WTF? Csak nem junkie lesz belőle??
- A végéről: nem éreztem olyan ütősnek a lezárást, mint pl a tavalyit. Sookie úgyis visszajön a tündérektől, hiszen kiről szólna akkor a 4. évad? biggrin.gif

Nos hát, 9 és fél hónap múlva True Blood Season 4. De messzinek tűnik unsure.gif ...
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. szeptember 13. 20:49 #462
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Aranyos Ball bácsi. smileeee.gif Még ő mond köszönetet, amikor mi köszönhetnénk a műveit. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Eve87, funny18, Fuller, Emcsike
2010. szeptember 13. 20:54 #463
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.09.13. 20:49)
Aranyos Ball bácsi. smileeee.gif Még ő mond köszönetet, amikor mi köszönhetnénk a műveit. biggrin.gif 


Alan Ball for prezident! biggrin.gif De tényleg, aki ilyen jó dolgokat csinál, mint az Amerikai Szépség, Six Feet Under és a True Blood. Minden elismerésem. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. szeptember 13. 22:55 #464
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Nah én is megnéztem a finálét, épp az előbb lett vége és hát WTF! ohmy.gif

Nagy az öröm, hogy Russel végre eltűnt a színről, már nagyon kezdet idegesíteni. Sookie gonosz kacaja, nagyon állati volt. Lehetne ő is egy kicsit gonoszabb! thumbsup.gif Alcide visszatért, ami egy plusz pont a készítőknek, mert szerintem nagyon jó fej karakter, kár hogy olyan keveset szerepelt ebben az évadban, de azért remélem a 4.évadra azért többször is visszahozzák majd. Jessica és Hoyt nagyon jó kis párt alakítanak, de én már azt várom, hogy Hoyt mamát és Summer-t megharapdálja már egy kicsit Jess! tongue.gif biggrin.gif Jesus, mint boszorkány, WTF?! ohmy.gif Nah pont ő volt az a karakter, akiből nem néztem volna ki, de hát van ilyen. xD Eric és Pam is túlélték az iszapos szarságot, ami helyes mert nélkülük nem lenne már olyan jó a sorozat. tongue.gif thumbsup.gif Egy újabb WTF jelenet, amikor kiderültek a piszkos titkok Bill-ről. Azért én nem néztem volna ki ezt belőle, ez azért nagyon odabassz! mad.gif Sam-en ahogy szerintem sokan én sem tudok már kiigazodni, mégis mitől kattan ez folyton be?! blink.gif Bár mondjuk az elég durva volt, ahogy rálőtt Tommy-ra, idegesített mindig is az okoskodásával, de azért nah... unsure.gif Tara új frizurája katasztrófa, olyan hülyén néz ki szerintem! ohmy.gif Bill és a Királynő harcára kíváncsi vagyok, de remélem a Királynő nem nyiffan ki, csípem őt! Az epizód vége is azért szerintem elégé érdekesre sikeredet, kíváncsi leszek, hogy mégis mi a szándékuk a tündérkéknek!? tongue.gif thumbsup.gif

Szóval mikor lesz már 4.évad???!!! Nem fogunk tudni, ennyit várni! sad.gif mad.gif reklamalo.gif
2010. szeptember 14. 07:55 #465
symor
symor
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.23.
Hozzászólás: 665
Csatolások: 3571
Azonosító: 61644
Offline offline
Bevallom, nekem a második évad jobban tetszett, de a harmadik évadzárója érdekesen megalapozta a negyediket, amelyre nem is kell olyan sokat várni.
2010. szeptember 14. 18:39 #466
- törölt felhasználó -    
Idézetek 11-12. részből vegyesen

Bill: “I am older and stronger. You are no match for me.”
Pam: “This is not just about your relationship, you infatuated tween.”

Eric: “Apparently, you wanted my father’s crown for your vast collection of meaningless shit.”

Arlene: “I’ve got the body of a tired teenager.”

Bill: “Sookie, stay here. Pam will protect you.”
Sookie: “Feel safer protecting myself. Since I now know I’m basically vampire crack.”

Sookie: “Go crawl back in your holes, you creepy cold freaks.”

Andy: “So we just let ‘em sell drugs?”
Jason: “Well, if we stop ‘em, somebody else just gonna start up, right?”
Andy: “You just rationalized away all need for law enforcement.”

Sookie: “Don’t be such a good guy right now.”
Alcide: “I can’t help it if I’m a good guy.”
Russell: “Yeah. Every full moon, he turns into a wolf and kills and eats his prey.”
Alcide: “Rabbits and squirrels. Not people.”
Russell: “Details.”

Russell: “You will regret this!”
Eric: “Maybe. Right now, it feels fucking good.”
4 felhasználónak tetszik: Eve87, Domcicc, Fuller, Adrianna
2010. szeptember 14. 20:55 #467
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Godric heart.gif Eric heart.gif
Sookie nagyon badass volt, most megkapta mindenki a magáét tőle. Szegény "Talbot" most se tehetett semmiről. laugh.gif
Sam nem sokat tökölt, hogy elmondja Taranak, mi is ő. Nekem tetszik hogy ilyen zavart a karaktere. Mindig okoz meglepetést.
Russell-nek örülök hogy "életben maradt", nincs teljesen elvarrva a szál és bármikor elő tudják szedni, ha laposodna a sztori, de inkább ne legyen rá szükség. Bár bírtam ezt a karaktert. Vicces volt, hogy már majdnem szénné volt égve, de még mindig mindenbe belepofázott _nevet.gif
Remélem Tara elmegy új életet kezdeni... dry.gif
Hoyt olyan rendes és örülök hogy újra egy pár Jessicával, bár attól a babától frászt kaptam az új lakásukban. Terryt is úgy imádom ahogy van laugh.gif Annak is örülök hogy Reneet visszahozták képzelgésként.
Lafayette és Jesus... a boszi, még mindig nem a kedvenc párom, de aranyosak voltak ahogy összeölelkeztek a Merlotte's-ban.
Jason lesz Hotshot új polgármestere _nevet.gif Kíváncsi leszek.
Alcide - Bill - Eric... Azok a nézések, vicsorgások, féltékenykedések egymásra... _nevet.gif
Bill eddig nem volt a kedvencem, de kezd szimpi lenni hogy más karjaiba (remélhetőleg előbb vagy utóbb Ericébe) taszítja Sookiet.
A 2. évad Bill elrablásával végződött ugye? Az nekem is jobban tetszett. Ez most elég zavaros és annyira nem is csigázott fel, hogy most a 9 és fél hónap reklamalo.gif alatt azon törjem a fejem, hogy most mi lett Sookieval.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. szeptember 14. 21:00 #468
- törölt felhasználó -    
A True Blood eddig még nem tudott normális szezonfinálét készíteni, és ez most se változott.
2010. szeptember 14. 21:50 #469
- törölt felhasználó -    
Avataros topikba tettem ikonokat a 12. részből, ha érdekel valakit.

Idézet
A True Blood eddig még nem tudott normális szezonfinálét készíteni, és ez most se változott.


Szerintem a 2. évadzáró jó lett, az első se volt rossz. Ez a mostani tényleg nem a legjobb.

Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem kicsit zsufi volt ez az évad olyan tekintetben, hogy míg eddig csak vámpírok&shape shifterek szerepeltek, mint természetfeletti lények(na jó, meg Marianne), most aztán van már minden a boszorkánytól elkezdve a vérpárducig. blink.gif Bőven elég lett volna az, hogy Sookie tündér + a vérfarkasok. Aztán lehet, hogy a 3. könyvben pont ilyen zsufi, nem tudom. Apropó, nemsokára elkezdem a 3. könyvet, kíváncsi vagyok, milyen lesz,miben hasonlít&miben tér el. Összességében jó évad volt ez szerintem, de nálam a 2-at nem tudja felülmúlni.
2010. szeptember 14. 22:14 #470
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Igen, kicsit sok már, hogy mindenkiről kiderül, hogy természetfeletti lény. rolleyes.gif Ettől eltekintve szerintem sokat fejlődött a sorozat a kezdetek óta, és ez tetszik benne.

Nekem a 2. évad nem jött be. Oké, az egész a Maryanne szál miatt romlott meg számomra, de az tényleg hazavágta nálam. Persze nagy pozitívuma annak az évadnak Godric behozatala és azok voltak a legjobb részek, amikben ő szerepelt. De tény, hogy annak az évadzárója jobb volt, mint a mostani.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. szeptember 14. 22:20 #471
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.09.14. 21:50)
Avataros topikba tettem ikonokat a 12. részből, ha érdekel valakit.
Szerintem a 2. évadzáró jó lett, az első se volt rossz. Ez a mostani tényleg nem a legjobb.
Amúgy nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem kicsit zsufi volt ez az évad olyan tekintetben, hogy míg eddig csak vámpírok&shape shifterek szerepeltek, mint természetfeletti lények(na jó, meg Marianne), most aztán van már minden a boszorkánytól elkezdve a vérpárducig. blink.gif Bőven elég lett volna az, hogy Sookie tündér + a vérfarkasok. Aztán lehet, hogy a 3. könyvben pont ilyen zsufi, nem tudom. Apropó, nemsokára elkezdem a 3. könyvet, kíváncsi vagyok, milyen lesz,miben hasonlít&miben tér el. Összességében jó évad volt ez szerintem, de nálam a 2-at nem tudja felülmúlni.

Köszi az ikonokat! meghajolo.gif
Én is kicsit zsúfoltnak éreztem az évadot. Nem zavart a sok szereplő, csak az egy kicsit idegesített, hogy behoztak egy új karaktert és nem volt elég idő megismertetni. Én örültem volna, ha pár szereplőnek még bontogatják a szálait.
A sok természetfelettinek örülök. A könyvekben is vannak egy páran laugh.gif
Most hirtelen a 3. könyvet nem is tudom hova rakni, én már a hatodiknál tartok és nem nagyon tudom már elkülöníteni, hogy mi miben volt. De nem is akarok lelőni semilyen poént wink.gif
Az, hogy melyik évad tetszett a legjobban... a 2. nagyon jó volt, kivéve a Maryann-es szálat, én nem csíptem őt. De a vámpírok jók voltak. A 3. évadban sok Eric volt úgyhogy... áhh még hezitálok biggrin.gif

Godric nagyon nagy volt meghajolo.gif
2010. szeptember 14. 22:27 #472
- törölt felhasználó -    
Hát Maryanne tényleg nem volt egy népszerű karakter, az biztos. biggrin.gif Szerencsére kinyírták, nem is akárhogyan. De Russel azért jobb főgonosz (volt), pedig őt se szeretem.
Godric remélem benne lesz a 4. évadban is, ha már a 3-ra is visszahozták, jó lenne, ha később is szerepelne.
2010. szeptember 15. 13:42 #473
xxangi20xx
xxangi20xx
☆StarDust☆
 
StátuszI lost my mind long ago... down that yellow brick road...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 1890
Csatolások: 247
Azonosító: 124044
Offline offline
Nagyon jó kis sorozat! Ez az egyetlen mostani vámpíros film, amit hajlandó vagyok megnézni thumbsup.gif
2010. szeptember 16. 03:23 #474
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Én még csak most tudtam megnézni. sad.gif
Valaki nem tudja mi az a szám, ami a végén volt? Meg az előző részben az utolsó jelenetnél (Eric, Russell)? Amúgy piros pont minden egyes zenéért, ami a részek végén megy. meghajolo.gif
3x12
A vége nem volt vmi ütős, ahogy maga a rész se, pár wtf-ot leszámítva. Nem tűnt fel, hogy évadzáró. dry.gif
Terry hatalmas kedvenc heart.gif
Eric milyen jól nézett már ki azzal a cementtel a hajában wub.gif
Sookie keményen beszólogatott a fiúknak, a Talbot végső megsemmisülésénél a kacaja meg ijesztő volt, még több badass Sookot! Amúgy így visszagondolva az első részeknél még milyen ártatlan volt, mostanra meg igencsak bekeményített. meghajolo.gif
Bill wtf?! Nem gondoltam volna, hogy az első rész végén történt incidens az ő számlájára írható. Az tetszet, amikor beszólogatott, miközben temették be Russell-t és jól is nézett ki a részben, pedig eddig nem is tetszett. blush.gif Nem tudom mi fog kisülni a királynővel való harcból -bár gondolom Bill túl éli-, de milyen Mátrix mozdulataik voltak már. _nevet.gif Vannak megmosolyogtató jelenetek, az biztos. laugh.gif
Nekem nagyon tetszik Sam karaktere, hogy nem tudja igazán mit akar. Próbált jó útra térni, de mindenki kihasználta, amiből elege lett. Remélem nem öli meg Tommyt, mert ő is érdekes karakter (volt?).
Tara haja nem tetszik. Lehet megköveztek érte, de remélem kiírták a sorozatból. Már több részen keresztül csak szenved. Remélem ha nem is örökre, de egy időre eltűnik, max jöjjön vissza egy idő után úgy, hogy feldolgozta a vele történteket.
Hoyt+Jessica nagyon jó páros. A baba tényleg ijesztő volt kicsit, nem tudom volt e célja.
Godricért jár a plusz pont wub.gif
1 felhasználónak tetszik: hamster88
2010. szeptember 16. 03:59 #475
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.09.16. 03:23)
Valaki nem tudja mi az a szám, ami a végén volt? Meg az előző részben az utolsó jelenetnél (Eric, Russell)? Amúgy piros pont minden egyes zenéért, ami a részek végén megy. meghajolo.gif 


A legvégén:
Jace Everett - Evil
Én is rögtön rákerestem. w00t.gif

Eric csengőhangja rohog.gif
Nathan Barr - You Are My Sunshine

Utolsó előtti rész végén lévő zene (remélem ez az, amit keresel):
Eels - Fresh Blood
3 felhasználónak tetszik: Fuller, Eve87, funny18
2010. szeptember 16. 04:11 #476
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.16. 03:59)
A legvégén:
Jace Everett - Evil
Én is rögtön rákerestem. w00t.gif 
Eric csengőhangja rohog.gif 
Nathan Barr - You Are My Sunshine
Utolsó előtti rész végén lévő zene (remélem ez az, amit keresel):
Eels - Fresh Blood

Az utolsót nem kerestem, de köszi. biggrin.gif meghajolo.gif
A You are my sunshine-ról tudsz linket adni esetleg, mert nem találom. Amúgy mikor csörrent a telója? blush.gif
Én másik számra gondolok. Amikor
SPOILER
Eric kimegy a napra
2010. szeptember 16. 15:35 #477
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.09.16. 04:11)
Az utolsót nem kerestem, de köszi. biggrin.gif meghajolo.gif 
A You are my sunshine-ról tudsz linket adni esetleg, mert nem találom. Amúgy mikor csörrent a telója? blush.gif 
Én másik számra gondolok. Amikor 
SPOILER
Eric kimegy a napra


Amikor Russell-lel beszélget épp nagy komolyan és Pam felhívja, hogy Sookie meglépett Bill-lel biggrin.gif De én se találtam még sehol, pedig kéne. Be akarom állítani csengőhangnak. rohog.gif
Fuhh, azt nem találom sehol. ohmy.gif Most átböngésztem kb az összes zenét, amit találtam, hogy 3. évados, de semmi. Hasonló van, de az másik részben volt. rolleyes.gif

De olyan jó zenéi vannak ennek a sorinak. thumbsup.gif Ez is nagy pirospont meghajolo.gif
Röhej, hogy a youtube-on a 3. évados zenék mögé 2. évad van írva..
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. szeptember 16. 16:59 #478
- törölt felhasználó -    
SkarsgardNews.com-ról:

Idézet
A True Blood press tour of Europe is set to begin a week from now. I can confirm that Alexander will be there, but I’m not certain who else will be involved with the tour. I do not have the exact schedules and venues but…
EUROPEAN FANS! The countries on the tour will include – and I quote from Alex – “Looks like UK, Poland, Germany, Sweden.”


Jöhetne Mo-ra is. smileeee.gif Na de álmodik a nyomor...

4. évados spoilerek!



As usual, True Blood season 4 will pick up immediately where season 3 left off, so at least some of our questions will be answered right away. Alan Ball has declared this the season of the witch in several interviews. The role of Hallow, a necromancer and an important part of the witch wars in the books, is being cast for season 4 and we know that Holly returns to play a role in the action.

Alan also stated in the little clip after the finale that we’ll meet other supernatural beings in season 4. Something besides vampires, werewolves, shapeshifters, fairies, and witches? We’ll also see a major upheaval in the world of vampire politics, what with Russell being MIA for the time being.

Already confirmed to return are: Sookie, Eric, Bill, Sam, Tara, Jason, Lafayette, Pam, Alcide, Terry, Arlene, Jessica, Jesus, Tommy, Holly, Crystal, Claudine, Hoyt, and Russell.
2010. szeptember 16. 17:22 #479
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Oké, ledaráltam a sorozatot thumbsup.gif büszke vagyok magamra, hogy addig távolt tudtam magamat tartani a topic-tól amíg be nem fejezem a sorozatot, ill. csak azt a részét tekintettem meg, amelyik nem tartalmaz spoilert, nehéz volt, de sikerült rolleyes.gif

na már most? ahhoz képest, hogy az első évadban mennyi szex volt (amit főként Jason heart.gif termelt) az évadok előrehaladtával ez a szám egyre csökkent unsure.gif
a 2. évadban a Maryann szál nagyon undor volt, örülök, hogy vége, meg az tetszik, ahova Sam "fejlődött" rohog.gif ez a jó szamaritánus cucc túl lapos volt a karakternek.. wink.gif

Eric meg amilyen semleges volt az elején, a részek előrehaladtával egyre jobban megszerettem, ellenben Bill-el aki sosem volt a kedvencem, de a 3. évadban, főleg az utolsó pár részben még több okot szolgáltatott ennek az érzésnek, amit Eric-el akart tenni, meg amit Sook-al tett még az 1. évad elején reklamalo.gif

Sook a 3. évad végén fura volt ezzel a dologgal unsure.gif úgy értem, túl fantasy-sre sikerült a jelenet, igazából nem tudom hova rakni.tudom, hogy azért történt, mert ő az ami, meg kell a karakterfejlődés a 4. évadra, csak olyan...fura...volt nekem.. unsure.gif

karakterfejlődés: Lafayette-nek ez a képessége tetszik, végre az ő karakterét is előbbre viszik rolleyes.gif viszont ez a Jesus gyerek gyanús nekem 110.gif

hát a 3. évadban nem volt túl sok olyan karakter, ami tetszett volna, Alcide-t említeném csak, aki tetszett úgy tényleg..
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. szeptember 16. 17:46 #480
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Mucika, kifehérítenéd a 3. évados dolgokat? Biztos van, aki még nem látta. rolleyes.gif

Idézet (***aiden*** @ 2010.09.16. 16:59)
SkarsgardNews.com-ról:
Jöhetne Mo-ra is. smileeee.gif  Na de álmodik a nyomor...

4. évados spoilerek!


Already confirmed to return are: Sookie, Eric, Bill, Sam, Tara, Jason, Lafayette, Pam, Alcide, Terry, Arlene, Jessica, Jesus, Tommy, Holly, Crystal, Claudine, Hoyt, and Russell.


Ahh, valóban jöhetne ide is wub3.gif

Naneee Nem mondod, hogy Tara nem húz el a búsba?! Nagyon reméltem, hogy felszívódik legalább egy fél évadra, nagyon nem szeretem szegénykét. dry.gif
57 oldal 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!