Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 22. 15:00 #861
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2011.08.22. 14:37)

Only 3 episodes left!!!


Nee, ne mondd! Rossz hallani. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Eve87
2011. augusztus 22. 18:47 #862
- törölt felhasználó -    
4x09
Oké, először is szeretném azzal kezdeni, hogy a kedvenc részem ebben az epizódban, amikor Hoyt kirakja Jess cuccait, és egy pillanatra megszemléli Taylor Swift albumát, a Speak Now-t. Nem tudom, olyan furcsa, de mégis vicces volt látni, hogy Jess az ilyen zenét szereti (a kidobott Twilight könyvről már nem is beszélve, és arról sem, hogy Jason megkérdezi Hoytot, hogy ő hallgatta-e a CD-t xD).
Aztán. Nagyon zavar, hogy Sookie megint belehabarodott Billbe. dry.gif Örülök, hogy végre van egy kellemes, klasszikus jelenet, Sookie szép ruhában, jó kis zene, megjön Eric, és épp, mikor jóra kezdenek fordulni a dolgok, "a wild Bill appears". Sejtettem, hogy csak álmodik, mivel nappal volt, de akkor is bosszant.
Andy kezd egyre jobban idegesíteni, ezzel a V-addict-dologgal. Az, hogy Marcus állandóan bezavar, az is elég idegesítő. Debbie úgyszint felháborít a Sookie-elleni ügyködéseivel dry.gif
Annak örülök, hogy Lafayették megszabadultak a szellemtől (pardon, elfelejtettem a nevét).
Jess most nem túl sok szerepet kapott, de nagyjából "megkaptam, amit akartam" vele kapcsolatban, mivel arra voltam a legkíváncsibb, hogy közte és Jason között hogy alakulnak végül a dolgok. Az epizód utolsó tíz percét eltekintve, nem kellett csalódnom (Jason/Ryan bőrkabátban..UNF; Taylor Swift zene kettejük jelenete alatt... jejj! ^^)
Elnézést a szóhasználatért, de Tommy minek kavarja magénak a sz*rt??
Marnie/Antonia..cöcöcö. Tudom, hogy valamivel tartani kell a színvonalat, a nézettséget és a könyvhöz is hűnek kell maradni, de egyszerűen annyira irritál annak a nőnek a feje, hogy akármennyire izgalmas/fontos részekben szerepel, szinte mindig eltekerem.
Tara végre kiállt magáért, és kezd jobban "Tarásodni", ha fogalmazhatok így.
Szerencsétlen Eric pedig nem nagyon tud magával mit kezdeni, mivel Antonia irányítja, és most jó nagy sz*rban van, Billel egyetemben. Bár én megmondom őszintén, nekem nem hiányzik a régi Eric, akármilyen jófej és "badass" volt, sokkal jobb így boldogabbnak látni, és ha nem olvastam volna a könyveket, reménykednék benne, hogy nem nyeri vissza az emlékeit.
Összességében véve szerintem ez nem lett olyan jó epizód, a Jess&Jason részeket leszámítva, bár azt nem mondhatnám, hogy nem izgalmas smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Adrianna
2011. augusztus 22. 19:40 #863
- törölt felhasználó -    
Idézet (num1Kolosszus @ 2011.08.22. 18:47)
4x09
ha nem olvastam volna a könyveket, reménykednék benne, hogy nem nyeri vissza az emlékeit.


Könyves spoilerekkel csak óvatosan smileeee.gif

4x09

Tetszett, hogy Lafayette & Arlene & Terry szála jobban előtérbe került. Nelsan játékát amúgy is szeretem, jól alakította a szellem nőcit. A "gonosz baba" teória is megszűnni látszik.
Sookie álmán annyit vigyorogtam biggrin.gif Szerintem nem szerelmes újra Bill-be, csak mivel ivott a véréből, ezért fantáziál róla. Amúgy én vagyok az egyetlen, akit nem izgat, hogy mi lesz Billel? rohog.gif
Jessica & Jason párosról tudjátok a véleményemet, nem is fűznék hozzá semmit blush.gif Jessica Taylor Swift cd-jét meg a Twilight könyvet én is megmosolyogtam smileeee.gif
Tommy viselkedését én sem értem. Mégis mit gondolt, kiáll egy vérfarkas ellen? rolleyes.gif
Debbie pedig no comment, olyan mint volt. reklamalo.gif
Tara ellenben normalizálódik rolleyes.gif
Pam, hol vagy?? Hiányzik a rothadó képed tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Adrianna
2011. augusztus 22. 20:02 #864
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Aiden, megelőztél, én spec nem feltétlen akartam tudni az infót.
Avatarod heart.gif

Nekem ellenben tetszett a rész, LaFayette haláli volt, tetszett, ahogy Nelsan alakította most, mondjuk mindig tetszik, de most különösen jó volt. smileeee.gif
Sookie álma nekem nagyon bejött, iszonyat hangulatos volt, eltekintve Billtől, de mondjuk még az is jó volt, csak ennél csinálhatták volna érzelem/élvezet dúsabbra a hármas fogatot. rolleyes.gif
Jess&Jason jaj wub.gif Én csak a Twilight könyvet mosolyogtam meg, Taylor Swift-et nem túlzottan kedvelem, így se a zenét nem vágtam, se a CD nem érdekelt igazán, de Jason beszólása jó volt. biggrin.gif
Debbie dry.gif Ennél mondjuk gonoszabb is lehetett volna akár, mert végül is így most bakot lőtt, mert segített.
Engem se nagyon érdekel, mi lesz Billel, az viszont már inkább, hogy Eric milyen büntit fog kapni. unsure.gif Antonia elhúzhatna már a búsba, de persze van még 3 rész. Már csak 3. blink.gif Az a baj, hogy félek, hogy megint az utolsó előtti lesz a legjobb, és az utolsót elrontják. unsure.gif
Tommy, te eszetlen omg.gif Tetszett, hogy a verekedést és a szexet összevágták.
Lefogadom, hogy Tara se lesz sokáig ilyen rolleyes.gif
Nekem is hiányzott Pam, de Nan kárpótolt kicsit laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. augusztus 23. 13:57 #865
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Na , én is kivégeztem az új részt biggrin.gif

Jess & Jason w00t.gif végre , már 3 rész óta erre várok rohog.gif Nem tudom ti hogy vagytok vele , de én imádom ha Ryan rendőr egyenruhát visel rohog.gif De komolyan , olyan jól áll neki heart.gif Hoyt milyen szemét már Jess-sel dry.gif Jason azért megint alakított beszólás ügyileg biggrin.gif Andy nagyon kezd idegesítő lenni dry.gif Mikor J volt drogfüggő az nem idegesített , de Andy omg.gif Tara , nekem még mindig nagyon nem szimpatikus dry.gif dry.gif Sookie álma nagy volt _nevet.gif Ahogy a két pasi egymásra nézett aztán .. rohog.gif Ahogy ott ült Bill és Eric mennyire látszódott már hogy Eric a jobb pasi biggrin.gif Remélem Sookie nem lesz újra Billbe habarodva dry.gif Debbie omg.gif Nem hogy örülne hogy visszakapta ezt a szuper vérfarkas pasit , inkább pattog és kavar mindenkinek dry.gif Úgy látszik most ő ugrik be Crystal helyére dry.gif Ha már Crystal ő meg hova a fenébe tűnt rohog.gif Én azért egy picit aggódom Bill miatt unsure.gif De mint mondottam ...egy picikét biggrin.gif Tommy , már ne is haragudjatok , de nagyon megérdemelte. Most miért kell mindig játszani az eszét omg.gif Sam-nek viszont nagyon örülök smileeee.gif Olyan boldog smileeee.gif Alcide-nek is örültem , már megijedtem hogy ő is ilyen bunkó kemény fiú lesz ,de kellemesen csalódtam meghajolo.gif
Nem tudom ti hogy vagytok vele , de ez az évad nálam üti az összes többit meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna
2011. augusztus 23. 15:10 #866
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.08.23. 13:57)

Ha már Crystal ő meg hova a fenébe tűnt  rohog.gif

Addig jó, amíg nem látjuk cool.gif
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, benyaw93, audrey, Adrianna, funny18, BunnyGirl
2011. augusztus 25. 20:48 #867
- törölt felhasználó -    
4x09 idézetek

Nan: “Bolster security if you feel it necessary, but tomorrow’s Festival of Tolerance is going forward. And the cameras had better find you in a festive and tolerant fucking mood.”

Marcus: “Since you’re about six six and wider than a door, he might be more inclined to listen with you standing behind me.”
Alcide: (toasting with his beer) “To communicating shit.”
Marcus: “To communicating shit.”

Mavis: “Merci, Lafayette. Thank you for everything.”
Lafayette: “You got it, bitch.”


Bill: “How can we have an event in honor of the living dead without any living dead? It’s like having a civil rights protest without any black people.”
Nan: “They’re called ‘African Americans’. And maybe those protests wouldn’t have turned into the bloodbaths they became if they hadn’t been there. Ever consider that?”

Jessica: “That how he said it?”
Jason: “I might be parrot-phrasing a little.”
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, pillajunior
2011. augusztus 28. 14:55 #868
zámbóbarby
zámbóbarby
új tag
 
Státusz"A legnagyobb ajándék mindig a legkisebb dobozban van!" - Gossip girl.♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.03.
Hozzászólás: 45
Csatolások: 0
Azonosító: 144666
Offline offline
uristen nagyon jók a képek thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. augusztus 28. 20:21 #869
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2011.08.18. 10:45)
4x07 - Cold Grey Light of Dawn hivatalos képek (HQ)

Egy Pam-es kép wub.gif w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, funny18, elena21, Emcsike
2011. augusztus 28. 20:22 #870
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2011.08.18. 10:46)
4x08 - Spellbound hivatalos képek (HQ)

++ w00t.gif
7 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, BunnyGirl, funny18, elena21, Emcsike, baisée
2011. augusztus 28. 20:23 #871
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
4x09 - "Run" hivatalos képek (HQ) thumbsup.gif
10 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, BunnyGirl, Mirjána, funny18, Cakey5000, elena21, Adrianna, Emcsike, baisée
2011. augusztus 29. 13:21 #872
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
4x11 promo WTF?!! ohmy.gif
7 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, num1Kolosszus, Domcicc, House Of Wax, elena21, Adrianna, Emcsike
2011. augusztus 29. 13:24 #873
- törölt felhasználó -    
Nekem még sajnos nem jutott időm az elmúlt napokban az új részekre pedig akartam de aztán sok minden közbe jött,de már nagyon várom hogy megnézhessem őket,legkésőbb a hét végéig meg is fogom majd tenni. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. augusztus 29. 13:26 #874
- törölt felhasználó -    
Most szeptemberben vége lesz a negyedik évadnak, én nem bírom ki jövő nyárig unsure.gif blink.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, num1Kolosszus
2011. augusztus 29. 13:27 #875
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.08.29. 13:26)
Most szeptemberben vége lesz a negyedik évadnak, én nem bírom ki jövő nyárig unsure.gif  blink.gif

Ezzel én is így vagyok,nem tudom mivel fogom lekötni magam ha nem nézhetem ezt a sorozatot ohmy.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. augusztus 29. 21:55 #876
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Nálam most annyira nem ütött ez a rész unsure.gif
Jó volt nem arról van szó , de az előző jobban tetszett rohog.gif
Már csak két rész ohmy.gif El sem hiszem sad.gif


Andy kezd végre helyrerázódni , ennek örülök smileeee.gif Jess & Jason sad.gif Annyira megérdemelnék egymást , de Jason annyira lelkis (Amit imádok benne) de azért most kicsit rossz ez így sad.gif Debby omg.gif Öcsém , mintha csak Crystal egyik őrült változata lenne dry.gif Alcide milyen rendes hogy segít Sam-nek meghajolo.gif Tommy sad.gif Sosem volt szimpatikus de rossz volt végignézni a halálát sad.gif Végre voltak megint Sookie & Jason jelenetek wub.gif És most már végre Eric is visszakapta emlékeit w00t.gif Milyen édesek voltak Pam-el heart.gif Az epizód vége nagyon Badass lett rohog.gif

Ez az ajánló wub2.gif De várom már a következő részt w00t.gif
Jess megint meg akarja harapni Jason-t blink.gif Mindig rátámad szegénykémre biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: benyaw93, Domcicc, Adrianna
2011. augusztus 29. 21:59 #877
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az új részt, eddig úgy voltam vele hogy nem nagyon kommentálom majd, mert minek, de ezt valahogy tátott szájjal néztem végig.

Előszöris a címe egy hatalmas nagy lájk biggrin.gif Burning Down The House, amiről nekem a Bränner Ner Ett Hus jut eszembe folyton rolleyes.gif
Az első jelenet végén úgy mosolyogtam mint a vadalma, vártam már hogy Ericről lejöjjön a varázslat, eddig eléggé úgy nézett ki mint aki nagyon el van anyátlanodva, végre visszatért a rendes mederbe a dolog. És Pam w00t.gif Hiányzott már laugh.gif
Marnie/Antonia: komolyan lőjék már le, egyszerűen hülyét lehet kapni tőle. Persze kell az izgalom, de jobban idegesít mint Tara rohog.gif Viszont amikor különváltak akkor Antonia normális volt hogy le akart állni, Marnie meg vérszemet kapott - dejó.
Tommyt nem nagyon sajnáltam, bár számomra elég semleges volt.
Debby - Alcide - Marcus: Alcide maradjon, a másik kettő mehet a levesbe biggrin.gif
Terry - Andy: tetszett hogy ráébresztette Terry Andít arra, hogy függő, aranyosak voltak.

Kíváncsi vagyok hogy Antonia/Marnie hova tüntette el Sookieékat ohmy.gif Mondjuk ilyenkor mindig úgy vagyok vele, hogy úgyse lesz semmi bajuk, mert hát minusz egy főszereplő az csődbe vinné a sorozatot rohog.gif Bár mondjuk Lafayette, Tara, meg a szöszi nem főszereplő.
És az utolsó jelenet: Eric w00t.gif Végre nem az a semmilyen nézés, visszakaptuk thumbsup.gif Bill az olyan Bill, viszont Jessica meg Pam odavágtak biggrin.gif
Kíváncsian várom a következő részt happy.gif (amit mondjuk később, csak este tudok megbézni majd amiatt az átkozott iskola miatt reklamalo.gif )
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna
2011. szeptember 01. 15:52 #878
- törölt felhasználó -    
Végre túl vagyok a tárgyfelvételen meg a hasonló adminisztratív hülyeségeken, úgyhogy végre én is megtudtam nézni a 10. részt.

Első és legfontosabb dolog, hogy Eric teljesen visszanyerte az emlékeit thumbsup.gif Alexander nagyon jól játszotta el meghajolo.gif Sookie-t viszont nem értem, de komolyan blink.gif Az Eric & Pam jelenet nekem is nagyon tetszett. Emlékszem, a tavalyi Comic Con-on volt Alexnek intézve egy olyan kérdés, hogy ha Sookie és Pam közül választania kellene, akkor kit választana. Alex kicsit habozott, de aztán Pamet mondott. Charlaine Harris is rögtön rávágta, hogy Pam. És ez így van jól meghajolo.gif
Nagyon akciódús volt ez az epizód. A vége tényleg nagyon badass biggrin.gif A vámpírcsapat cool.gif


Az uccsó kettőt egybe nézem, mint tavaly.
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, funny18, Adrianna
2011. szeptember 02. 23:03 #879
- törölt felhasználó -    
ideje lenne már be iktatnom ezt a sorozatot! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. szeptember 03. 19:45 #880
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
4x10 - Burning Down the House hivatalos képek (HQ) w00t.gif
10 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, saii, House Of Wax, Mirjána, elena21, Adrianna, BunnyGirl, Emcsike, baisée
57 oldal 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!