Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 03. 15:05 #361
Keira18
Keira18
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.30.
Hozzászólás: 881
Csatolások: 6165
Azonosító: 28291
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.02. 23:45)
Ezt nem tudom én se biztosan, de a második évadban volt az a jelenet, amikor Lorena bezárja Billt(Sookie akkor az egyháznál volt) és sokáig nem jutottak vérhez, és elkezdtek vérezni. Amúgy Sophie-Anne is vérzett, az orra&füle. Ezért gondolok arra, hogy sokáig nem ittak és ezért véreztek.


ez is egy megoldás, de én arra gondoltam, hogy ugyebár nekik nappal aludniuk kellene, de most nem így volt- elég sokáig "felvoltak" biggrin.gif , és lehet hogy ez idézte elő a vérzést smileeee.gif vélemény?
2010. augusztus 03. 15:16 #362
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Keira18 @ 2010.08.03. 15:05)
ez is egy megoldás, de én arra gondoltam, hogy ugyebár nekik nappal aludniuk kellene, de most nem így volt- elég sokáig "felvoltak"  biggrin.gif , és lehet hogy ez idézte elő a vérzést smileeee.gif  vélemény?

Ez is lehet. Én még nem kezdtem el a könyvet, de aki olvasta: nem volt valami hasonló benne?

Amúgy lehet csak nekem volt fura, de amikor Tara kilökte Bill-t az autóból, elkezdtem csodálkozni, hogy miért nem kezd el "égni", mert amikor az 1. évadban kiment a napra, hogy megmentse Sookie-t, már a házban elkezdett "füstölni" és alig ért oda, most meg álldogált még egy ideig a napon, majd gyorsan elfutott. Érdekes volt, az előzményeket tekintve, de ez legyen a legkisebb bajom. laugh.gif
2010. augusztus 03. 15:38 #363
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Két részletben kellett megnéznem az ebéd miatt. reklamalo.gif Még jó, hogy a végén nem voltak gusztustalan dolgok.
Azért szerintem Russell most egész jó volt, főleg, hogy vééégre megölte Magistert. thumbsup.gif Eric hozta a szokásos formáját és olyan aranyos volt, amikor odament Pamhez, hogy jól van-e, meg amikor Russell kicserélte őket, akkor is ahogy odaállt mellé. wub.gif Tara durva volt, ha egy kis vámpírkodástól már ilyen, mi lesz itt később? Lorena is végre elment, az volt az egyetlen gusztustalan jelenet (szerintem) ebben a részben. A többi tűrhető volt. Cootot én annyira nem sajnálom. unsure.gif Sajnos most nem volt olyan hatásvadász a vége, de azért tetszett. Sookie-ra most már igazán kíváncsi vagyok. Hozzám beszélnének halálomban ilyen hülyeségeket tuti lekevernék nekik egyet. biggrin.gif Hoyt új nőjét is legszivesebben kidobnám az ablakon. laugh.gif Jason mennyire édes volt a kórházban, az a könnycsepp. cray.gif LaFayette alig szerepelt... Tommy megmentve, jó lesz ez. thumbsup.gif És persze hiányoltam Jessicát. sad.gif
2010. augusztus 03. 16:31 #364
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
+43 MQ méretű hivatalos epizódkép a harmadik évadhoz
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Fuller
2010. augusztus 03. 21:54 #365
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.08.03. 15:16)

Amúgy lehet csak nekem volt fura, de amikor Tara kilökte Bill-t az autóból, elkezdtem csodálkozni, hogy miért nem kezd el "égni", mert amikor az 1. évadban kiment a napra, hogy megmentse Sookie-t, már a házban elkezdett "füstölni" és alig ért oda, most meg álldogált még egy ideig a napon, majd gyorsan elfutott.


Ez nekem is furcsa volt, kíváncsi vagyok, hogy mitől lett hirtelen immunis a napra. Lehet, hogy Lorena vére? Vagy az, hogy egyre több van benne Sookie véréből, és itt jönne a képbe ez a "Don't let him steal your light" dolog??
2010. augusztus 03. 23:47 #366
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Ez a rész... Nagyon király volt smileeee.gif

Lorenának örülök hogy meghalt, engem baromira idegesített... de ahogy meghalt az tényleg elég gusztustalan volt
Debbie egy őrült picsa, intézzék már el, kezd nagyon idegesíteni...
Kiváncsi vagyok arra hogy Hadley mit súgott Eric-nek... vannak sejtéseim, de nem tudom... Eric megint király volt
Magister-ért tényleg nem kár smileeee.gif
Sookie nagyon jó volt. Az egész évad során remekel, szóval jövőre minimum Emmy ezért a játékért.
Jason aranyos volt smileeee.gif ahogy ott mondja hogy "sosem gondoltam, hogy elég okos vagyok a depresszióhoz" hát ezen szakadtam _nevet.gif
Alcide wub.gif wub.gif
Remélem Sam szülei többé nem keverik majd a szart, engem nagyon idegesítettek... dry.gif
Franklin, remélem (sőt biztos) hogy nem halt meg. Már előre kiváncsi vagyok hogy azért a szétverős dologért mi lesz Tara büntetése
2010. augusztus 04. 08:39 #367
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.03. 21:54)
Ez nekem is furcsa volt, kíváncsi vagyok, hogy mitől lett hirtelen immunis a napra. Lehet, hogy Lorena vére? Vagy az, hogy egyre több van benne Sookie véréből, és itt jönne a képbe ez a "Don't let him steal your light" dolog??


Szerintem tuti Sookie az oka, amúgy nekem is feltűnt, de annyira azért nem immunis, mert miután eleget ácsorgott ott és nézte a kezét elkezdett füstölögni. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. augusztus 04. 10:29 #368
- törölt felhasználó -    
Délelőtti very bloody gifs poszt.
Credits to grotesque. meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Fuller, Domcicc, Eve87
2010. augusztus 04. 13:08 #369
gaelle
gaelle
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.21.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 46941
Offline offline
nagyon jó a sorozat és egyre jobb lesz. bár nem teljesen olyan mint a könyvekben, persze vannak eltérések. most fejeztem be a 6.könyvet, ott azért már lehet tudni, hogy mi van Sookie vérében.. smileeee.gif val.szeg azért is nem égett Bill a napon.. bár ilyen rész a könyvben nem volt tongue.gif
2010. augusztus 04. 14:26 #370
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.02. 22:15)
De rég láttalak ebben a topikban, jó hogy újra írsz ide. smileeee.gif  beer.gif 
3x07

-Lorena halála az elején WTF blöáá ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif 
-Debbie egy rib*nc, bár ez nem újdonság dry.gif 
-Cooter-ért kár volt sad.gif 
-Magister-ért nem annyira
-3 karaktert is megöltek ebben a részben wow
-Eric megint hozta a topformáját wub.gif Elég spoilert olvastam ahhoz, hogy tudjam, hogy mit súgott neki Hadley. Juj mekkorát nézett, mikor megtudta, mondjuk nem csodálom. biggrin.gif 
-Apropó Hadley. Első két könyv alapján valahogy nem így képzeltem el, mondjuk nincs is róla sok szó benne.
-Úgy összességében az eddigi új női karakterek nem nagyon szimpatikusak nekem, gondolok itt Debbie-re, Hoyt új nőjére, Hadley-re, Crystal-ra. Bezzeg a pasik! biggrin.gif  Alcide, Franklin, Tommy. thumbsup.gif 
-Sam-nek&Tommy-nak örülök thumbsup.gif 
-Hoyt új csaja idegesítő dry.gif 
-Jason olyan aranyos volt, főleg amikor Sookie-nál volt bent a kórházban.
-Sookie "álma" lolz biggrin.gif Amit Claudine mondott neki az nagyon érdekes(hogy a szülei nem a vízben haltak meg&ez a "Don't let him steal your light" dolog, mikor Bill jön)
-Franklinnel mi van? Remélem, hogy nem így akarják lezárni a szálat. unsure.gif 
-Pam jól van hiphiphurrá thumbsup.gif 

Jessica ugyan nem volt ebben a részben, de frissítette a blogját itt. biggrin.gif  A kedvencem a Hoyt's New Date. biggrin.gif


Megjöttem én is biggrin.gif Tán csak nem hiányoztam? blush.gif biggrin.gif
Várom már a következő részeket biggrin.gif De nagyon w00t.gif
Remélem Eric és Sookie közötti kapcsolat meglesz wub.gif wub.gif wub.gif
2010. augusztus 05. 12:41 #371
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
3x07
Lorena-t nem sajnálom, viszont a színésznőt igen, mert jól játszott. Biztos kapunk helyette valakit, aki fokozza a bonyodalmakat, szerintem az Debbie lesz. Tuti megkeresi Alcide-ot.
Az elég béna volt, hogy Tara 'gondolta' hogy tereljék el Debbie figyelmét és mivel Tara Sookie mellett állt a nagy eltereléses-sikítással pont hogy magukra vonta a figyelmet. Ezt elég hülyén oldották meg. mellow.gif
Hoyt új nőjét üsse már le valaki... remélem összejönnek újra Jessica-val. thumbsup.gif Kár, hogy nem sokat szerepel, pedig tök jó szálat lehetne írni neki sad.gif
Eric heart.gif Imádom, hogy jött megmenteni Pamet. Nem csalódtam Pamben amikor a Tanácsossal magyaráztak. Meg az esküvő _nevet.gif Eric Hadleyt meg jól lefogdosta a 'mit tudsz Sookie-ról' jelenetnél laugh.gif
Franklint már tényleg visszahozhatnák reklamalo.gif
Sookie álma, meg a vége nem tetszett. sad.gif
Nem így képzeltem Claudine-t, azért kíváncsi leszek mi jön ki ebből.
2010. augusztus 05. 14:59 #372
- törölt felhasználó -    
3x08 SPOILEREK

Shaken and disillusioned, Sookie rethinks her relationship with Bill. Sophie-Anne takes up a new residence as Russell plots his next move. Jessica and Bill reconcile; Jason throws down the gauntlet in hopes of saving Crystal; Lafayette gets a surprise visit from his mom, Ruby Jean; Sam tries to keep Tommy in check; Merlotte's gets a new waitress; Eric proves the depth of his allegiance to Russell. Sookie finds herself in a vulnerable position when Alcide needs to deal with a family emergency.
2010. augusztus 06. 12:18 #373
- törölt felhasználó -    
fanmade cucc smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: audrey, Eve87, Domcicc, Fuller, Sixy
2010. augusztus 06. 14:10 #374
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.06. 12:18)
fanmade cucc smileeee.gif


hahaha smileeee.gif ez tetszik smileeee.gif
nálam nem lenne sok esélye Bill-nek... Eric-nek viszont...
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. augusztus 06. 15:07 #375
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.06. 12:18)
fanmade cucc smileeee.gif

Hát ez jó _nevet.gif Bill nagyon élethű, olyan savanyú képe van, bár nem csodálom, lelépett az asszony laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. augusztus 06. 19:18 #376
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.06. 12:18)
fanmade cucc smileeee.gif


Ez mekkora. _nevet.gif _nevet.gif Teljesen együtt tudok érezni a képpel. tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. augusztus 09. 22:43 #377
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
True Blood 3x09 "Everything is Broken" trailer HD


Az előzetes alapján talán az eddig legjobb rész lesz! biggrin.gif

3x09 ismertető SPOILER!!!

The Vampire Rights Amendment is close to being ratified so Nan confronts Eric at Fangtasia about the whereabouts of the Magister. Russell vows revenge against all his vampire and human adversaries. Bill discovers the truth about Sookie's true identity. Unexpected help arrives as Jason goes up against Felton and Calvin. Arlene is overcome by a sense of futility about her future while Tara meets up with a new ally and with someone who caused her pain in the past. Sookie meets a new family member. Hoyt addresses his real feelings head on.
2 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, hamster88
2010. augusztus 10. 02:52 #378
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
3x08
Húha nem semmi rész volt.
Hát ez a Bill-Sookie szakítás se tartott sokáig. biggrin.gif
Rene WTF? + pont, hogy visszahozták erre a kis jelenetre is. meghajolo.gif
Jessica-Bill "harc" megintcsak nagyon tetszett.
Tara halálvágyának végre vége, de remélem, hogy Franklin az agyát ért károsodáson kívűl rendben van. Csak nem írták már ki... cray.gif
Sam szülők leléptek meghajolo.gif Tommy-t imádom. thumbsup.gif Bár elég balhés. tucherch.gif
Lafayette képességére kíváncsi vagyok, mivel ő nincs a könyvben, gondolom erről nem tudni semmit, a boszorkányos dolgot előrevetítették, kíváncsi vagyok mi köze ehhez neki. rolleyes.gif
Crystal box2.gif vava.gif Hú, nem tudom mik lehetnek ők, de már egyre jobban izgat ez a kérdés, bár maga a csaj kicsit idegesítő. blush.gif
Az új pincérnő meg honnan tudja, hogy Arlene terhes...? ohmy.gif
Amikor Talbot elkezdte dobálni az ereklyéket, na mondom mindjárt előkerül a korona. Eric arckifejezése szintén meghajolo.gif Azt viszont nem gondoltam volna, hogy tőlük kapom meg azt a csókot, amit Jesustól és Lafayettetől vártam. wub3.gif Várható volt, hogy szegény Talbotnak annyi, én bírtam. Remélem most Russell jön és Louisiana királynője ismét visszatér. thumbsup.gif
A végén azt hittem, hogy Hoyt menti majd meg Jessicát, de tetszett ez a megoldás, hogy amíg Hoyt megy haza, a bokrok mögött Jess vacsorázik. Az a farkas már nagyon irritált, köszi babyvamp. meghajolo.gif
Hát a vége meg khm. blush.gif
2010. augusztus 10. 02:56 #379
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
én is láttam a 8. részt. hát tényleg nem tartott sokáig xD Igaza van Fullernek. amúgy a könyv teljesen más. szerintem az jobb.
2010. augusztus 10. 15:19 #380
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! Elromlott a laptopom, most egy másik gépről írok. Úgyhogy nem tudok gifeket, videókat,spoilereket,stb. hozni minimum 2 hétig. Még a részeket se tudom megnézni sad.gif reklamalo.gif . Basszus, csak a tegnapit nem láttam, de már most elvonási tüneteim vannak. biggrin.gif
57 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!