Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 10. 15:34 #381
lambertfan01
lambertfan01
visszatérő vendég
 
StátuszBence evlenmeliyiz hem de bu sene...
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 348
Csatolások: 587
Azonosító: 129640
Offline offline
nagyon jó sorozat... beer.gif beer.gif beer.gif
2010. augusztus 10. 16:07 #382
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.10. 15:19)
Sziasztok! Elromlott a laptopom, most egy másik gépről írok. Úgyhogy nem tudok gifeket, videókat,spoilereket,stb. hozni minimum 2 hétig. Még a részeket se tudom megnézni sad.gif  reklamalo.gif . Basszus, csak a tegnapit nem láttam, de már most elvonási tüneteim vannak. biggrin.gif


Jaj, miért nincs Nem tetszik gomb.. reklamalo.gif Szegénykém! 2 hét, huh az 3 rész a mostanival együtt. ohmy.gif Mihamarabbi gyógyulást a gépednek, különben... tucherch.gif

Én még csak most fogom megnézni az új részt, és véletlenül beleolvastam Fuller hsz-ébe...ügyes, okos voltam. dry.gif
2010. augusztus 11. 16:52 #383
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
3x09 második előzetes
2010. augusztus 11. 16:54 #384
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2010.08.11. 16:52)
3x09 második előzetes


Köszi, már várom!! wub.gif wub.gif meghajolo.gif
2010. augusztus 11. 16:56 #385
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2010.08.09. 22:43)
True Blood 3x09 "Everything is Broken" trailer HD

Az előzetes alapján talán az eddig legjobb rész lesz!  biggrin.gif
3x09 ismertető SPOILER!!!
The Vampire Rights Amendment is close to being ratified so Nan confronts Eric at Fangtasia about the whereabouts of the Magister. Russell vows revenge against all his vampire and human adversaries. Bill discovers the truth about Sookie's true identity. Unexpected help arrives as Jason goes up against Felton and Calvin. Arlene is overcome by a sense of futility about her future while Tara meets up with a new ally and with someone who caused her pain in the past. Sookie meets a new family member. Hoyt addresses his real feelings head on.

áhh köszi wub.gif már várom a 9. részt. tongue.gif
2010. augusztus 11. 19:45 #386
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Huhuuu, na erre a befejezésre mondom, hogy 'na eeez már szex!' thumbsup.gif Jessica hatalmas volt ebben a részben, imádom. Én is azt hittem, hogy Hoyt menti majd meg, így teljesen jó, nem olyan kiszámítható. smileeee.gif A harcuk Billel nagyon ott volt. Jason olyan kis édes volt, Crystal irritáló ehhez képest, de végülis megszokható. A családjára most már igazán kíváncsi vagyok. Talbot, szegény, őt épp kezdtem megkedvelni jobban. Eric jó volt, azért szépen csinálta, és a koronás akció is jól jött ki. Franklint meg hozzák már vissza. reklamalo.gif Tarat még mindig nem szeretem, sőt, egyre jobban idegesít... Tommyt viszont imádom. w00t.gif LaFayette-es rész nekem is felkeltette az érdeklődésem.

Wáh, következő részt akaroook! w00t.gif
2010. augusztus 13. 20:33 #387
hamster88
hamster88
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.19.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 2
Azonosító: 96391
Offline offline
én is megnéztem ma, túlfűtött egy rész volt biggrin.gif de én most nem spoilerezek.. inkább rossz, h várni kell még pár napot a következő részre, az elején jó volt több részt megnézni egymás után, le is daráltam 2 évadot + a 3. évad elejét egy hét alatt, most meg.. erősen gondolkodom, h összevárok pár részt és akkor egymás után nézem meg őket biggrin.gif olyan rossz várni a folytatásra.. bár nézhetnék közben más sorozatokat is, de nem tudom..
2010. augusztus 16. 14:25 #388
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
3x10 - I Smell A Rat előzetes, ami több mint 1 perces biggrin.gif


És persze itt az eredeti ismertető is! tongue.gif SPOILER!!

Sookie is warned about the dangers she will have to deal with. Dark memories surface for Sam. Arlene must ask Holly for help while Jason faces unexpected dealings with Tara and Crystal. Jesus' interest in V's qualities is aroused. Russell vows to inflict punishment on his enemies. After precautions, Eric satisfies a wish.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. augusztus 16. 19:37 #389
- törölt felhasználó -    
Az 58 másodperc (amiből tíz csak reklámszöveg) mióta több, mint egy perc? smileeee.gif
2010. augusztus 17. 10:56 #390
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2010.08.16. 19:37)
Az 58 másodperc (amiből tíz csak reklámszöveg) mióta több, mint egy perc? smileeee.gif


Bocsi, nem figyeltem. xD Van ilyen! tongue.gif
2010. augusztus 17. 17:29 #391
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Jóóó rész volt. thumbsup.gif Nagyon érződik, hogy mindjárt vége az évadnak..
Hát durván kezdődött azzal a Talbot maradvány-kaparászással. És képes volt beletölteni egy üvegurnába. blink.gif
Sookie meg Bill jók voltak most, remekül szolgáltatták a szexet, csak több látvány volt most a pasiknak, mint nekünk. biggrin.gif
Jason olyan kis édes, ez a Crystal meg egy... dry.gif
Franklin :cry_2: Már épp kezdtem volna örömtáncot járni Tara sírján, erre Jason kivégezte. Tanulság, hogy ne igyak előre a medve bőrére. dry.gif
Unszimpatikus az új pincérnő. Nem tudom, miért, de irritál. unsure.gif
Eric drága, nem bírt aludni, egyem a szívét. wub.gif Plusz kiöntötte a lelkét, aztán mit kap érte... Pam meg olyan nagyon rendes volt. wub.gif
Tommy-t egyre jobban kedvelem. biggrin.gif blush.gif Sam mekkora jó volt, hogy kiütötte Crystal apját. biggrin.gif box2.gif
Jessicaa w00t.gif és Hoyt, jöjjenek megint össze, de Tommy be fog majd valamit kavarni, az biztos. acute.gif Summert meg kirugdosnám a világból a babáival együtt. biggrin.gif
Arlene-t annyira nem értem. Hogy lehetne Rene gyereke? Csak én emlékszem rosszul, vagy tényleg egy éve nem feküdtek le egymással? rolleyes.gif
Fúú, Hadley gyereke, aranyos kissrác. smileeee.gif Hadley ilyen sokat tud és Sookie meg semmit? Mindegy, most már úgyis tudni fogja Billtől. thumbsup.gif
Na és akkor a vége... Russel alakított, kifejlett drámai érzéke van, többet szerepelhetne a tv-ben. tongue.gif biggrin.gif Kicsit rosszul lettem attól a gerinctől és még külön utal is rá.. Ezután már biztos, hogy a Liga nem fogja hagyni, hogy Eric egyedül rohanjon utána megölni. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: hamster88, Adrianna
2010. augusztus 17. 17:52 #392
- törölt felhasználó -    
Néhány hír a sorozatjunkie-ról

-Michael Emerson elmondta, hogy Alan Ball megpróbálja őt beleírni a True Blood-ba. thumbsup.gif Ha már a felesége is játszik a sorozatban.
-A most bemutatkozott Holly Cleary (Lauren Bowles) szerepelni fog a True Blood-évad hátralévő részében és a 4. évadban állandó szereplővé válhat(mivel én nem láttam az uccsó két részt, ezért nem tudom, hogy ő kicsoda blush.gif )

Theo Alexander(Talbot) interjú(2010. augusztus forrás: movieline)

Did you prepare your family for the scene in last night’s episode?
No. Actually, my mother will get the DVD without that scene. [Laughs]

What kind of feedback have you gotten today?
All of my friends and my fans loved the character and I’m really happy about it. I want to tell them a big “thanks” for all of their support.

What was the energy like on set the day that you shot the sex scene?
Well, I think that whole week, Alexander [Skarsgård] and I were both a little bit anxious, but we were joking and being professional. Alexander is a great actor, though, and he helped me get beyond the physical part of the scene. I had been afraid of the scene from the very beginning — from the first moment that I held the script in my hand — but I’m glad I did it because every time you face your fears, you move forward. It was a good experience at the end of the day.

What aspect of the scene scared you?
Well, the part about kissing another man. I don’t really do that, so… I didn’t want to think of him as a woman. Many people told me, “Oh, just close your eyes and think of him as a woman.” But no, because that is a totally different energy and I had to be very present with Alex and his male energy. I had to open myself to be able to actually be attracted to him, like, really attracted to him. At the end of the day, it was fun, though.

How did you prepare for the big scene that day? Was there certain music that put you in the right frame of mind — or alcohol?

No, no, no. I remember that I went back to my trailer and I concentrated. I did some acting exercises. I was playing the archetype of a lover, so I put on a sexy, slow song and almost did like a belly dance. I tried to get into the mindset of just being sexy and not caring about your sexual preferences and just acting on that attraction.

Kristin Bauer told us that she found Alex to be really uninhibited. Did you find the same thing?
I don’t think any really truthful actor feels uninhibited, and I think that Alex falls into that category. It’s all about the scene, the character, the art.

What did you learn about yourself from playing Talbot?
I realized that there are no rules and that you should not care what people think. You can have your own sexual preference. You can cook or you can kill, but you should just not care what people will say.

I read that you and Denis O’Hare went on a hiking trip to nail down your characters’ history. Can you tell me about that?
Yes, we spent a lot of time together. We went on hikes, we went to dinners, we spent time together. Just spending time with Denis though… he is an amazing actor. Every time we met, I learned new things about acting and we bonded really fast and really deep because we had to create this immense love and relationship of 700 years. And even though our characters were fighting in the last few episodes, I think Denis’s performance in the next episode will show off how in love our characters were.

How do you begin to flesh out a 700-year relationship? How in depth did you and Denis get?

We thought about the important moments, like when I was turned into a vampire. We thought about secrets between us, ranging from our sexual lives to how we played good cop/bad cop in front of people, because they truly have a different persona in front of people than what they have in their own bedroom. We had secrets from our characters’ personal lives though that we never revealed to our costars. The most important thing for me was to “fall in love” with Denis as an artist and as an actor. That wasn’t difficult because he was so kind and so open. I’m very proud to call him a friend now. For a young actor to work with someone with a Tony who gets international recognition for his craft, it’s very flattering.

Was there one trip in particular that really cemented your friendship?

We bonded pretty immediately. Our first dinner was for sushi and we had such an amazing time that we spent four hours at the restaurant talking about books, what research we were doing, and our characters. Something that was very important for me playing a gay vampire was that in my mind, we were always a married couple. We got married like 700 years ago, undercover. Last week, when I heard that Proposition 8 was overruled after people had fought so long for their right to be what they wanted, I felt really proud, even as an artist, for playing a small part in that and that this couple in True Blood really stood for something.

Your character had a lot of hilariously over-the-top lines. What was the most ridiculous bit of dialogue you had to deliver on the show?
Not ridiculous, but I do not think that any actor ever in the world will have the chance to say “I had to bury werewolves under the gazebo” again.

Might we ever see more of Talbot?
Well, we may do something in season four.

Oh yeah?
Well, my vampire goes through ancient rituals and he comes back as a straight, nice vampire and he goes out with Sookie. [Laughs] At least, that is my plan for Talbot.
1 felhasználónak tetszik: Eve87
2010. augusztus 17. 19:08 #393
- törölt felhasználó -    
Anna Paquin interjú, Lopez Tonight, 2010. augusztus 10.
Valaki egyszer kérdezte, hogy vajon mi lenne Anna reakciója Snoop Dogg "Oh Sookie" klipjére, hát tessék, itt van. biggrin.gif

3 felhasználónak tetszik: Domcicc, hamster88, Adrianna
2010. augusztus 17. 19:28 #394
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.17. 17:52)
Néhány hír a sorozatjunkie-ról
-Michael Emerson elmondta, hogy Alan Ball megpróbálja őt beleírni a True Blood-ba. thumbsup.gif  Ha már a felesége is játszik a sorozatban.
-A most bemutatkozott Holly Cleary (Lauren Bowles) szerepelni fog a True Blood-évad hátralévő részében és a 4. évadban állandó szereplővé válhat(mivel én nem láttam az uccsó két részt, ezért nem tudom, hogy ő kicsoda blush.gif )


Akkor gyorsan nézd meg őket, most hogy visszatértél. Ő az új pincércsaj. Ezt az infot nem is olvastam, biztos elszaladtam felette, a M.Emerson-osat már igen és ez naggyon jóóó. thumbsup.gif

Interjú: Sooketts _nevet.gif
meghajolo.gif
2010. augusztus 18. 12:53 #395
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
A True Blood 4. évadban be fog mutatkozni Hallow Stonebrook, aki, ööö, vérvarázslónő? (were-sorceress) Mindegy, boszorkányszerű. A vértigrisek csak későbbi regényekben jönnek.
2010. augusztus 18. 17:38 #396
- törölt felhasználó -    
Hallow Stonebrook SPOILER!elvileg boszorkány, illetve Alan Ball úgy utal rá, hogy "necromancer"(??).SPOILER VÉGE

Gifek, 3x08
1 felhasználónak tetszik: BunnyGirl
2010. augusztus 18. 18:04 #397
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2010.08.18. 17:38)
Hallow Stonebrook SPOILER!elvileg boszorkány, illetve Alan Ball úgy utal rá, hogy "necromancer"(??).SPOILER VÉGE


Akkor most fel fogja támasztani a holtakat? ohmy.gif
2010. augusztus 18. 18:09 #398
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2010.08.18. 18:04)
Akkor most fel fogja támasztani a holtakat? ohmy.gif


Ki tudja, még az is lehet. Ebben a sorozatban minden lehetséges, azt hiszem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. augusztus 18. 19:07 #399
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
A részeket inkább nem jellemzem, mert már kettővel is le vagyok maradva... csak annyit hozzájuk hogy én nagyon bírom az új szereplőket. thumbsup.gif A könyvekben is szerepelnek néhányan az újak közül, így engem nagyon érdekel hogy mi lesz a sorsuk.

Michael Emersonnak nagyon tudnék örülni ha kapna egy szerepet a sorozatban meghajolo.gif
Igen, én kíváncsi voltam hogy mit reagálna Anna a klipre... _nevet.gif Olyan emberinek tűnik ez a csajszi... nevetgélős, földhözragadt, jó fej thumbsup.gif
Idézet (benyaw93 @ 2010.08.18. 12:53)
A True Blood 4. évadban be fog mutatkozni Hallow Stonebrook...

Légyszi legközelebb színezd át a spoilert. Én már tartok ezeknél a részeknél a könyvben, de valaki még nem olvasta és lehet neki zavaró lehet. Addig míg a sorozatban nem derül ki pontosan hogy ki kicsoda és micsoda, az addig szerintem spoiler, de oltsatok le ha sokat okoskodok blush.gif laugh.gif
2010. augusztus 20. 11:57 #400
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
3. évad finálé spoiler (Behind the scene) !!! thumbsup.gif thumbsup.gif
57 oldal 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!