Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 03. 18:20 #741
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2011.07.03. 12:51)
Ha a feliratok.infón volt, akkor tuti jó a felirat.
Mellesleg már vagy egy hete kinn van a második rész.


Köszönöm a tippet wink.gif
Már fent is van itt :
4X02 Felirat smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: benyaw93
2011. július 04. 10:51 #742
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Csak kibírtam azt az egy hetet , és most végeztem a második részel smileeee.gif benyaw93 igazad volt , tényleg tátva maradt a szám jó néhány jelenetnél blink.gif

Crystal milyen elmebeteg már mad.gif Szegény Jason cray.gif Viszont ebben a részben nagyon is megmutatkozott a régi Jason biggrin.gif
" Valószínűleg a stressz miatt , de nem. Nem értelek. " _nevet.gif Egyszerűen imádom , hogy ilyen laugh.gif
Eric ohmy.gif Ezen nagyon kiakadtam blink.gif Biztos vagyok benne , hogy Bill direkt csinálta ezt és küldte oda , mert tudta hogy valami hasonló fog történni vele dry.gif Bill olyan szemét , játssza a kiskirályt pedig igazából egy nagy senki dry.gif Jessica is rendesen beújított unsure.gif És ahogy neki esett Sokkie-nak blink.gif Ez a boszorkányos dolog egyelőre nagyon nem tetszik unsure.gif De majd meglátjuk mi sül ki belőle tongue.gif
5 felhasználónak tetszik: benyaw93, Adrianna, Domcicc, funny18, audrey
2011. július 04. 12:56 #743
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.04. 10:51)

Crystal milyen elmebeteg már  mad.gif  Szegény Jason cray.gif 


Fúú, ne is mondd, most nagyon utálom azt a csajt. Tényleg elmebeteg. Nem szeretném, hogy Jason valamilyen természetfeletti lény legyen. unsure.gif Jason maradjon Jason.
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, Domcicc, funny18
2011. július 04. 13:06 #744
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.04. 12:56)

Fúú, ne is mondd, most nagyon utálom azt a csajt. Tényleg elmebeteg. Nem szeretném, hogy Jason valamilyen természetfeletti lény legyen. unsure.gif  Jason maradjon Jason.



Egyetértek , azt én sem szeretném sad.gif De ebben a sorozatban minden bekövetkezhet és be is következik unsure.gif De remélem marad a régi mert Jason így az igazi wub.gif
2011. július 04. 15:44 #745
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.01. 21:16)
Hát úgy tudom , ez úgy volt , hogy leadták az első részt és akinek volt valamilyen speciális HBO előfizetése az megnézhette utána rögtön a második részt a neten  wink.gif Én legalábbis így tudom  smileeee.gif 

True Blood 4X01 Animációk



True Blood 4X02 Animációk
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Eve87
2011. július 04. 16:20 #746
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
4x02
Mi a fenének kell Jasonnel ilyet csinálni? Még ez is...mire eljutunk az 5. évadig már nem marad emberi lény ebben a sorozatban dry.gif Crystal meg most ütni való lett.
Az Erices dolgot már vártam ugyan, azért jó tudni, hogy miként kerültek az emlékei a nullára. Bírtam, amikor ráijesztett Tarára, a csajt még mindig utálom. biggrin.gif
Fura, Sookie valahogy normálisabban hisztizik. Mármint eddig néha idegesítő volt, amikor nekikezdett az idegbajának és indult kiosztani valakit, de most valahogy sokkal normálisabban csinálta.
Értem én, hogy foglalkozni kell a pszicho babával, de könyörgöm ez csak egy baba, hogy lehet eredendően bűnös, még a gondolatai se egészek. Meg egyébként is, pszicho baba!! fear.gif
Újabb mocskos titkok Bill múltjából...és legalább tudjuk, hogyan lett király.
Tommy és Sam aranyosak voltak. És drool.gif
Boszik. Érdekesek, bár még mindig nem győztek meg arról, hogy ez milyen rohadt jó szál lesz a sztoriban. De Marnie-t bírom, amit Fiona Shaw leművel _nevet.gif Ellenben nem kedvelem a zombikat, hagyják abba a nekromanciát biggrin.gif
Jess unsure.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, Fuller, Eve87, funny18, audrey
2011. július 04. 20:29 #747
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
4x02
Ez a Jasonos szál nagyon nem tetszik nekem... dry.gif Eddig se szerettem Crystalt, hát ezután se fogom. Mondjuk hogy ha vérpárduc is lesz (vagy mi a fene), a karaktere akkor is marad ugyanolyan szerintem.
Sam és Tommy remélem kibékül szépen lassan. Amikor megláttam, hogy T hallgatózik, azt hittem, hogy majd ő is azt akarja, hogy másik emberré is áttudjon változni, remélem nem ez lesz belőle. unsure.gif
Sokkie tényleg sokkal normálisabb, már egy ideje nem rinyál úgy.
Jessica érdekes, nem tudom mi fog kisülni belőle, hogy együtt maradnak e végül Hoyt-al.
Pames, Erices tészek ismét jók voltak, gondolom Sookie majd elkezdi pátyolgatni. wink.gif
A boszorkányos részhez nem fűznék inkább semmit, még várom, hogy mi lesz.
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Eve87, Adrianna, funny18, audrey
2011. július 05. 12:33 #748
- törölt felhasználó -    
Valaki nem tudja hogy honnan szedhetném le én is úgy hogy ott a felirat?Apám ahogy azt vártam,elfelejtette felrakni,
de én meg baromi kíváncsi vagyok már a folytatásra. unsure.gif
2011. július 05. 16:20 #749
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.05. 12:33)
Valaki nem tudja hogy honnan szedhetném le én is úgy hogy ott a felirat?Apám ahogy azt vártam,elfelejtette felrakni,
de én meg baromi kíváncsi vagyok már a folytatásra. unsure.gif

House of Wax az előző oldalon belinkelt egy oldalt, ahonnan tudsz hozzá feliratot tölteni.


4x02 "You smell like dinner" quotes

Jason: “It’s not that I don’t appreciate all the licking, ’cause I do. But I’m more of a band-aid kind of guy.”

Eric: “Your blood tastes like freedom, Sookie. Like sunshine in a pretty blonde bottle.”

Eric: "I know you, there are two Sookie Stackhouses. One who still clings to the idea that she’s merely human and the other who’s coming to grips with the fact that you are better than that"
Sookie: "And what do you think is gonna happen when I do come to grips with it? Do you think my legs are just gonna magicly open for you?"

Lafayette: “I’ve never been accused of being overly light before.”

Nan: “Now clean yourself up. You’re covered in Queen.”

Jessica: “I can eat who I want.”

Sookie: “I will never be Eric Northman’s puppet.”
Pam: “Shame for you, then. He pulls good string.”
8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Eve87, Domcicc, funny18, benyaw93, pillajunior, Adrianna, Fuller
2011. július 05. 18:03 #750
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Most fejeztem be az új részt és WTF volt a vége.
Istenem, hogy tudnak ilyet tenni szegény Jasonnal. Segít rajtuk meg minden és az a hála, hogy belőle is vérpárducot csinálnak. Crystal kapja meg a büntetését amiért ez csinálja Jasonnel. Azt akarom, hogy Jason maradjon meg Jasonnek mad.gif Sookie most egész normális volt. Billt egyre jobban nem csípem, de legalább derültek ki dolgok. A rocker Bill egyszerűen borzalmas rohog.gif Jessica miért csinálta ezt? mellow.gif A kicsi Mickey milyen aranyos baba, de hogy lenne már velejéig romlott hiszen még nincs is kifejlett személyisége. Arlene kicsit képzelődik. blink.gif Eric-et a végén nagyon sajnáltam. Éreztem, hogy nem lesz jó vége ha kikezd a wicca covennel, de kinek a szelleme csinálta ezt vele? Remélem kiderül előbb-utóbb smileeee.gif
Ezek után alig bírom kivárni a következő részt. Teljesen a hatása alatt vagyok. biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: benyaw93, House Of Wax, Domcicc, Adrianna, Fuller, Sixy, amy92
2011. július 06. 10:44 #751
- törölt felhasználó -    
Noss,ma sikerült megnézem. Nem értem miért lenne WTF a vége,ez pont hogy egy érdekes korszak előjele ami sokaknak fog majd szerintem tetszeni.Nade akkor összegzem ezt a részt:
Nekem tetszett ez a rész is.Persze én sem örülök hogy ez történik Jasonnel de számítottam rá mivel olyan jelentősége van a könyvben is hogy csodáltam volna ha kihagyják.Na mondjuk tény hogy én sem vagyok oda azért ami vele történik.És azt is osztom hogy csoda hogy Crystal ebben részt vesz,kicsit másmilyennek tűnt a kapcsolatuk még az előző évadban.Aztán ott volt a Rocker Bill..én azon szakadtam,valami iszonyú volt ahogy kinézett. rohog.gif Jessica viselkedése engem is meglepett,de már korábban is írtak róla hogy sajnos nem marad felhőtlen a viszonyuk. Ami a babát illeti,szerintem sem lehet gonosz.Maximum ha felnőtt lesz,akkor mutatkozhat meg valami. De Arlene szerintem mindig is ilyen hisztérikus természet volt.Ami a végét illeti,érezhető volt már akkor mikor belépett oda hogy itt nem lesz minden oké. Én is sajnáltam,főleg ahogy a végén láttam az arcát.Olyan meggyötört és ijedt volt.Ki gondolta volna hogy a wiccáknak ilyen nagy hatalmuk van.De ahogy előttem is mondták,kíváncsi vagyok hogy kinek a szelleme tehette ezt vele.De így talán számíthatunk több EricxSookie jelenetre.
7 felhasználónak tetszik: funny18, House Of Wax, Domcicc, Adrianna, Fuller, audrey, amy92
2011. július 06. 11:18 #752
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.06. 10:44)
Noss,ma sikerült megnézem. Nem értem miért lenne WTF a vége,ez pont hogy egy érdekes korszak előjele ami sokaknak fog majd szerintem tetszeni.

Nekem azért volt meglepő a vége mert egyáltalán nem számítottam rá. Mivel én nem néztem előzetest, nem olvastam spoilereket és a könyveket sem. Szóval én nem tudtam mi történik(het) meg. De még mindig a hatása alatt vagyok. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 06. 12:21 #753
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.07.06. 11:18)
Nekem azért volt meglepő a vége mert egyáltalán nem számítottam rá. Mivel én nem néztem előzetest, nem olvastam spoilereket és a könyveket sem. Szóval én nem tudtam mi történik(het) meg. De még mindig a hatása alatt vagyok. biggrin.gif

Hát tényleg nem semmi befejezés volt,csak elérték hogy tűkön ülve várja a következő részt biggrin.gif
Egyébként a könyv se minden,értek azért meglepetések már,nem minden úgy alakul ahogy kellett volna.A mostani részben is fedeztem fel 1 ilyet rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, Adrianna
2011. július 09. 21:42 #754
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Bakker, ma néztem meg a 4x02-őt, basszus...

Pam-nek milyen beszólásai vannak már. Imádom ezt a nőt! laugh.gif
Komolyan mondom, én Crystal-nak már a 3. évadban sem örültem (mert ez a nő csúnya, és öregnek néz ki), de amit most Jason-el akarnak csinálni... Hagyják békén és tűnjenek el a pasijával együtt nagyon gyorsan a sorozatból...
Ez a boszorkányos cucc kész volt... meg ami Eric-el történt... Kíváncsi vagyok hogy ezek után mi lesz vele meg Sookie-val (bár van elképzelésem).
Sophie-Anne-t sajnálom egy kicsit, Evan Rachel Wood szerintem tökéletesen alakította a karaktert, ezért sajnálom hogy már nem fog többet szerepelni. Remélem azért van rá esély hogy valamilyen formában látjuk, de erre kicsi a valószínűség. sad.gif
Egyébként kíváncsi vagyok hogy összességében mi fog ebből az évadból kisülni. Most tökéletesen nem tudom hogy mi lesz, nagyon várom a folytatást. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, amy92, funny18
2011. július 12. 08:03 #755
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Még nem tudtam megnézni a 3. részt , de már nagyon szeretném w00t.gif

4X04 Ajánló
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, pillajunior, Emcsike
2011. július 12. 11:42 #756
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.12. 08:03)
Még nem tudtam megnézni a 3. részt , de már nagyon szeretném  w00t.gif


Na végeztem a 3. résszel smileeee.gif
Nekem nagyon bejön ez az új Eric . Olyan édes ahogy mindig bocsánatot kér , nagyon bírom laugh.gif Bill és Jessica jelenete is jó volt , jó látni , hogy legalább ebben az egy dologban Bill rendesen végzi a munkáját dry.gif Sookie-nál meg nagyon különösnek tartom hogy egy kicsit sem aggódik Jason miatt blink.gif Elvégre már 2 napja eltűnt és még Andy is elkezdte keresni , Sookie meg tök nyugodtan el van magával unsure.gif Ez most nagyon nem tetszik dry.gif Pam megfenyegetése is ott volt biggrin.gif Bírom Pam-et cool.gif De "ribike" Tara-t még mindig nem csípem dry.gif A vége is tök jó volt:
Sookie : Most ölted meg a tündér őrangyalomat!
Eric: Bocsi _nevet.gif Olyan kis édes volt ebben a részben rohog.gif Jason cray.gif
6 felhasználónak tetszik: Adrianna, pillajunior, Domcicc, amy92, audrey, funny18
2011. július 12. 13:26 #757
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.12. 11:42)
Na végeztem a 3. résszel  smileeee.gif 
Nekem nagyon bejön ez az új Eric . Olyan édes ahogy mindig bocsánatot kér , nagyon bírom  laugh.gif  Bill és Jessica jelenete is jó volt , jó látni , hogy legalább ebben az egy dologban Bill rendesen végzi a munkáját  dry.gif Sookie-nál meg nagyon különösnek tartom hogy egy kicsit sem aggódik Jason miatt  blink.gif Elvégre már 2 napja eltűnt és még Andy is elkezdte keresni , Sookie meg tök nyugodtan el van magával  unsure.gif  Ez most nagyon nem tetszik  dry.gif Pam megfenyegetése is ott volt  biggrin.gif Bírom Pam-et  cool.gif  De "ribike" Tara-t még mindig nem csípem  dry.gif  A vége is tök jó volt:
Sookie : Most ölted meg a tündér őrangyalomat!
Eric: Bocsi  _nevet.gif  Olyan kis édes volt ebben a részben  rohog.gif Jason cray.gif 


Teljesen egyetértek. Szerintem is nagyon édes az új Eric és nem bánnám, hogyha majd emlékezne is bocsánatot kérne Sookietól így párszor. biggrin.gif
A többi részről is ugyanaz a véleményem, szóval nem részletezem. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 12. 15:45 #758
- törölt felhasználó -    
Amnézia Eric heart.gif
7 felhasználónak tetszik: pillajunior, Domcicc, Adrianna, House Of Wax, audrey, funny18, fanni1998
2011. július 13. 15:30 #759
- törölt felhasználó -    
4x03 idézetek

Eric: “I know I’m a vampire, Snooki.”
Sookie: “It’s Sookie!”

Eric: “Would you like to be mine?”
Sookie: “Not really. But thank you for asking.”

Jason’s voicemail: “You’ve reached Officer Jason Stackhouse. If this is an emergency, dial 9-1-1 and ask for me.”

Lafayette: I’m going to beddy bed, ya’ll bitches clean, nite.

Pam: “I will give you twenty-four hours to deliver that witch to me. And if you don’t, I will personally eat, fuck and kill all three of you.”

Sookie: “You just killed my fairy godmother!”
Eric:“Sorry.”

érdekesség: Sookie az utolsó jelenet elején Charlaine Harris-t olvas smileeee.gif
9 felhasználónak tetszik: funny18, audrey, pillajunior, House Of Wax, amy92, Domcicc, Adrianna, benyaw93, baisée
2011. július 13. 15:34 #760
- törölt felhasználó -    
Én most nyáron kezdtem el a sorozatot és nem tudtam abbahagyni!!Napi 3-4 részt néztem meg. Gondolhatjátok pár nap alatt megvolt az első két évad!!!Most kezdem a harmadikat... Én leginkább Eric sorsára vagyok kíváncsi. Sztem a True Blood jobb, mint a Vámpírnaplók, annak ellenére, hogy azt a sorozatot is imádom!! wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
57 oldal 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!