Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 14. 15:08 #761
- törölt felhasználó -    
Ezt muszáj ide belinkelnem biggrin.gif

http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/billeric.jpg
10 felhasználónak tetszik: pillajunior, Domcicc, Adrianna, audrey, funny18, Eve87, fanni1998, House Of Wax, Emcsike, baisée
2011. július 17. 21:19 #762
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Egy pár új HQ kép a már eddig lement részekhez! meghajolo.gif
11 felhasználónak tetszik: Domcicc, Eve87, pillajunior, audrey, funny18, fanni1998, House Of Wax, Mirjána, zsofeeh, Emcsike, baisée
2011. július 18. 13:07 #763
- törölt felhasználó -    
Miután tegnap jöttem haza,csak ma volt alkalmam megnézni a 3.részt de kifejezetten tetszett ez is: Eric iszonyat aranyos volt.Az a fej...meg ahogy mindig mindenre mondta hogy bocsi.Meg az is vicces volt amikor Sookie nevét is eltévesztette...Snookie... rohog.gif .Azt is jó volt látni hogy Bill törődik Jessicával,habár az nem tetszett annyira hogy használta az erejét a lány Hoyton.Tara továbbra sem szimpatikus,nem is igazán értem ezt a leszbikus vonalat.Felesleges.Jasont sajnálom hogy ilyen helyzetben van de engem nem lep meg annyira hogy Sookie még nem aggódik mert van is elég gondja meg Jason amúgy is olyan természet aki általában bármire képes,és megáll a maga lábán.Előttem szóba került Pam is,őt is bírom. De nekem a vége az mindent vitt:
-Megölted az őrangyalom
-Bocsi _nevet.gif
Iszonyat aranyos Eric ezzel az új személyiségével de azért a régit is nagyon szeretem.

Idézet
Sookie az utolsó jelenet elején Charlaine Harris-t olvas

Ezt én is észrevettem,érdekes volt.
Idézet
Sztem a True Blood jobb, mint a Vámpírnaplók, annak ellenére, hogy azt a sorozatot is imádom!!

Én mindig is ezen a véleményen voltam csak az a kár hogy még mindig ezért a Vámpírnaplóért meg a Twilightért rajonganak a legtöbben.Nem tudják miről maradnak le...
2011. július 18. 13:23 #764
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.18. 13:07)
Én mindig is ezen a véleményen voltam csak az a kár hogy még mindig ezért a Vámpírnaplóért meg a Twilightért rajonganak a legtöbben.Nem tudják miről maradnak le...

A két említett sorozat/film rajongóinak a 65%ának nem ajánlanám a True Blood-ot, korukból kiindulva. rolleyes.gif

Én meg megnéztem a 4x04-et thumbsup.gif
Direkt szivatnak? Majdnem volt Eric/Sookie csók, erre beállít Bill dry.gif Eric hatalmas volt részegen, hogy szórakozott Sookie-val _nevet.gif A tóban meg hát...drool.gif
Na, a másik, amivel szivatnak, hogy vetkőztetik itt a férfinépet és mindig akkor változnak át, amikor levennék a nadrágot. laugh.gif
Szegény Jason, te jó ég blink.gif Végül jól elintézte azt a mocskot! Crytal meg menjen a ...be, borzalmasan utálom már, elmebeteg. dry.gif Úgy örülök, hogy Jessicáék találtak rá, csak nem tudom, mit akarnak kihozni majd abból a nézésből, amit Jasonnek csináltak...
Haha, Bill, a vérfertőző rohog.gif
Tommyt is sajnálom, remélem nem hal meg és Sam megmenti majd és kibékülnek. Samnek meg úgy tűnik végre értelmes barátnője van, mondjuk tuti vannak mély titkai a most kiderülteken kívül. unsure.gif
Pam fear.gif Most mi történt vele? Ugye nem hal meg? ohmy.gif Egyre kevésbé bírom Marnie-t...
3 felhasználónak tetszik: pillajunior, Mirjána, Adrianna
2011. július 18. 13:30 #765
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.07.18. 13:23)
A két említett sorozat/film rajongóinak a 65%ának nem ajánlanám a True Blood-ot, korukból kiindulva. rolleyes.gif 
Én meg megnéztem a 4x04-et thumbsup.gif 

Már fentvan a 4x04 is ezekszerint?
Amúgy ha belegondolok igazad van,de az idősebb korosztály azért nyugodtan megpróbálkozhatna vele biggrin.gif
2011. július 18. 13:36 #766
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.18. 13:30)
Már fentvan a 4x04 is ezekszerint?
Amúgy ha belegondolok igazad van,de az idősebb korosztály azért nyugodtan megpróbálkozhatna vele biggrin.gif

Hát még csak angol felirat van hozzá, de igen, a rész már fent van smileeee.gif
Az idősebb korosztály meg nézi biggrin.gif Azért a TBnek elég jó nézettsége van odakint. Itthon pedig..hát itt se rossz, végül is TVben még mindig adják, itt a topikban lévők közül is nézik páran a másik kettőt is. Szóval az átfedés megvan thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. július 18. 13:40 #767
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.07.18. 13:36)
Hát még csak angol felirat van hozzá, de igen, a rész már fent van smileeee.gif 
Az idősebb korosztály meg nézi biggrin.gif Azért a TBnek elég jó nézettsége van odakint. Itthon pedig..hát itt se rossz, végül is TVben még mindig adják, itt a topikban lévők közül is nézik páran a másik kettőt is. Szóval az átfedés megvan thumbsup.gif

Akkor ha jól sejtem akkor napokon belül már magyar felirattal is megnézhető lesz,habár azért hálás lennék ha esetleg tudnál figyelmeztetni privátban ha ez meglesz.Nem mindig veszem rögtön észre. blush.gif
Azért ennek örülök hogy ilyen jó nézettséget produkál,csak azt sajnálom hogy hazánkban még nem olyan ismert azért mint a TVD annak ellenére hogy szerintem sokkal jobb. Igazából az lenne a jó ha a TV2 vagy az RTL adná le,mert azt sokan nézik.Így talán mégtöbben megismerhetnék.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. július 18. 14:04 #768
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.18. 13:30)
Már fentvan a 4x04 is ezekszerint?
Amúgy ha belegondolok igazad van,de az idősebb korosztály azért nyugodtan megpróbálkozhatna vele biggrin.gif

Én ezt a tábort erősítem biggrin.gif Szeretem a Twilight-ot, a The Vampire Diaries-t, a True Bloodot, de a régebbi nagy klasszikusokat is gondolok Anne Rice könyveire és az abból készült filmekre, Nosferatu-ra vagy éppen a Dracula feldolgozásokra. Semmi kapcsolat nincs közöttük és mindegyik más szemszögből mutatja be a "vámpír" jelenséget vagy hogy is fejezzem ki magam. Remélem azért valahogy érthető biggrin.gif Talán ezért is szeretem az összeset. Ha még lenne ezekhez hasonló sorozat abba is belenéznék mert ugye a promoból senki nem fogja tudni előre, hogy jó-e vagy sem.
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna
2011. július 18. 14:22 #769
- törölt felhasználó -    
4x04

Részeg Eric, lol biggrin.gif . Vártam én is a Sookie&Eric csókot, de Bill persze a legjobb pillanatokban állít be. dry.gif
Jason végre kiszabadult, már rossz volt nézni, mit művelnek vele. Kíváncsi vagyok, mi lesz vele teliholdkor. Mivel ivott Jessica véréből, lehet, hogy az hatással lesz az átalakulásra, nem tudom.
Bill&Pam párbeszéd nekem nagyon tetszett ebben a részben.
Sam és Tommy szüleit minek kellett visszahozni? dry.gif Semmit se változtak.
Pam sad.gif Remélem nem lesz nagyobb baja unsure.gif Az arca mondjuk meggyógyul(ha csak annyi történt)


Idézet
Igazából az lenne a jó ha a TV2 vagy az RTL adná le,mert azt sokan nézik.Így talán mégtöbben megismerhetnék.


Szinte kizártnak tartom, hogy bármelyik is leadná. Személy szerint engem nem bosszant, hogy a TB nem olyan ismert Mo-n, mint a Vámpírnaplók és a Twilight. Eleve más közönségnek szól (persze van átfedés, pl én is néztem a Vámpírnaplókat, bár mostanában nem annyira, le vagyok maradva).

Idézet
de a régebbi nagy klasszikusokat is gondolok Anne Rice könyveire


Jaj, Anne Rice w00t.gif Róla ódákat tudnék zengeni, imádom a könyveit. Na de nem akarok átmenni offtopikba...
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18
2011. július 18. 14:50 #770
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.07.18. 13:23)


Szegény Jason, te jó ég blink.gif Végül jól elintézte azt a mocskot! Crytal meg menjen a ...be, borzalmasan utálom már, elmebeteg. dry.gif Úgy örülök, hogy Jessicáék találtak rá, csak nem tudom, mit akarnak kihozni majd abból a nézésből, amit Jasonnek csináltak...


Szerintem egyre gondolunk. És van rá esély.
2011. július 18. 14:59 #771
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Sajnos csak holnap nézhetem meg az új részt dry.gif
Na de addig , itt a 4X05 ajánlója smileeee.gif


2 felhasználónak tetszik: benyaw93, Emcsike
2011. július 18. 17:21 #772
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.18. 14:59)
Sajnos csak holnap nézhetem meg az új részt  dry.gif 
Na de addig , itt a 4X05 ajánlója  smileeee.gif


4X03 Animációk már felkerültek smileeee.gif És kedden vagy szerdán jön a 4X04-ből is smileeee.gif
2011. július 18. 23:00 #773
Mister
Mister
 
StátuszAlszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.16.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 6221
Offline offline
http://www.filesonic.com/file/1475133854/True.Blood.S04E04.720p.HDTV.X264-DIMENSION.srt


nesztek smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2011. július 19. 11:00 #774
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.18. 14:59)
Sajnos csak holnap nézhetem meg az új részt  dry.gif 
Na de addig , itt a 4X05 ajánlója  smileeee.gif


Na én is végeztem a 4. részel és nagyon tetszett w00t.gif
Ez a boszorkányos sz*rság kezd nagyon kiakasztani dry.gif Most mire volt jó ezt tenni Pam-el reklamalo.gif Ezzel csak az érték el hogy sokkal jobban begurul majd Pam aztán lesz nemulass , persze csak ha nem lett semmi komolyabb baja amit nagyon remélek sad.gif Nem értem miért akarják visszaváltoztatni Eric-et laugh.gif Jó persze Badass Eric sem volt semmi , de lássuk be , ez az új Eric szórakoztatóbb laugh.gif Milyen édes volt már részegen rohog.gif És az a jelenet a vízben , hát..drool.gif De jó lett volna egy Eric/Sokie csók wub3.gif erre jön Bill És Sookie hogy örült már neki blink.gif Én meg csak néztem hogy neked most mi a franc bajod van dry.gif
Szegény Jason cray.gif Azért annak örülök hogy végre kinyírta azt a rohadékot , azt pedig sajnálom hogy ott volt előtte Crystal és nem szúrta le dry.gif Én tutira kinyírtam volna az a beteg libát dry.gif Még jó hogy Jessica-ék találták meg , de félek hogy mi lesz ennek a vége unsure.gif
Bill meg jól megcsinálta _nevet.gif Csak ennyi telik tőle , vérfertőzés meg öldöklés rohog.gif Sam-nek pedig nagyon örülök mert boldognak látszik és ő meg is érdemli smileeee.gif Tommy-t viszont nem sajnálom mert mindig magának keresi a bajt , mindig csak a rossz jár a fejében és az ilyen emberek előbb-utóbb megszívják dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, funny18, Domcicc
2011. július 19. 11:01 #775
- törölt felhasználó -    
Látom többen is látták már a 4.részt.Én nem vagyok ilyen szerencsés sajnos de majd ma rá szólok apámra,mert mostanra csak készült felirat is hozzá.
Amúgy alig tudom megállni hogy ne olvassak bele a beszámolóitokba rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 19. 15:34 #776
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.19. 11:00)
Na én is végeztem a 4. részel és nagyon tetszett  w00t.gif 


4X04 Animációk a lap alján wink.gif
Egyébként még annyit hozzáfűznék a véleményemhez hogy :
Az azért eléggé gusztustalan volt hogy minden koszos és ápolatlan csaj végig ment Jason-ön dry.gif Szegénykém , úgy sajnáltam mikor bejött Becky és meglátta őt sad.gif cray.gif Még szerencse hogy annak az egy lánynak legalább voltak "érzései" unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: benyaw93, Adrianna, Domcicc
2011. július 19. 20:07 #777
- törölt felhasználó -    
Idézet (Mister @ 2011.07.18. 23:00)


Mik ezek a buta linkelgetések?

A feliratok.infón rákerestek a 'True Blood'-ra. Úgyis ott lesz fenn először.
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax
2011. július 19. 22:39 #778
- törölt felhasználó -    
Idézet (Solarian @ 2011.07.19. 20:07)
Mik ezek a buta linkelgetések?
A feliratok.infón rákerestek a 'True Blood'-ra. Úgyis ott lesz fenn először.

A feliratok.info-n még nincs fent a 04x04 magyar verzióban, de ahogy látom itt sokkal hamarabb elérhető 1-1 felirat, mint ott. Úgyhogy ez minden, csak nem éppen buta linkelgetés!smileeee.gif Köszönet a feliratért Misternek!smileeee.gif
2011. július 19. 23:02 #779
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.19. 22:39)
A feliratok.info-n még nincs fent a 04x04 magyar verzióban, de ahogy látom itt sokkal hamarabb elérhető 1-1 felirat, mint ott. Úgyhogy ez minden, csak nem éppen buta linkelgetés!smileeee.gif Köszönet a feliratért Misternek!smileeee.gif

Csak van különbség a minőségi felirat és a sz** között. rolleyes.gif A fenti felirat hiányos pl, vannak benne néhol fordítási hibák is, bár most nem néztem végig vele teljesen, de akadtak. A sebesség nagyon nem egyenlő a minőséggel...
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. július 19. 23:10 #780
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.07.19. 23:02)
Csak van különbség a minőségi felirat és a sz** között. rolleyes.gif A fenti felirat hiányos pl, vannak benne néhol fordítási hibák is, bár most nem néztem végig vele teljesen, de akadtak. A sebesség nagyon nem egyenlő a minőséggel...

Nekem mondjuk nem volt időm még belenézni, szóval így nem tudok véleményt alkotni a felirat minőségével kapcsolatban. Mondjuk én általában angol felirattal nézem a sorozatokat, de, ha lusta vagyok, akkor néha letöltök 1-1 magyar feliratot is. Azonban mégis úgy gondolom, hogy egy teljesen kezdő angolosnak vagy egy tényleg nem tudó angolosnak még egy rossz felirat is lehet támaszték az elmondott szövegek megértésében. Ha meg rossz a felirat, akkor ki is lehet javítani. Jó magam nem vagyok felirat készítő, sosem készítettem még, mert valahogy sosem volt türelmem hozzá. És nem az adott feliratkészítő védelmére szeretnék kelni, csupán csak azt mondom, ha megcsinálta a 60%-át, akkor a maradék 40-et ki lehet javítani és össze lehet hozni egy jó kis feliratot. Bár én is amellett vagyok, hogyha valamit kiadunk a kezeink közül, akkor az legyen jó és minőségi, de egy egyáltalán nem tudó angolos akár ennek is örül. Annyira rossz nem lehet a felirat, mert páran itt vagy angol felirattal nézték, vagy anélkül, esetleg az imént linkelttel.
57 oldal 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!