Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 19. 23:33 #781
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.19. 23:10)
Nekem mondjuk nem volt időm még belenézni, szóval így nem tudok véleményt alkotni a felirat minőségével kapcsolatban. Mondjuk én általában angol felirattal nézem a sorozatokat, de, ha lusta vagyok, akkor néha letöltök 1-1 magyar feliratot is. Azonban mégis úgy gondolom, hogy egy teljesen kezdő angolosnak vagy egy tényleg nem tudó angolosnak még egy rossz felirat is lehet támaszték az elmondott szövegek megértésében. Ha meg rossz a felirat, akkor ki is lehet javítani. Jó magam nem vagyok felirat készítő, sosem készítettem még, mert valahogy sosem volt türelmem hozzá. És nem az adott feliratkészítő védelmére szeretnék kelni, csupán csak azt mondom, ha megcsinálta a 60%-át, akkor a maradék 40-et ki lehet javítani és össze lehet hozni egy jó kis feliratot. Bár én is amellett vagyok, hogyha valamit kiadunk a kezeink közül, akkor az legyen jó és minőségi, de egy egyáltalán nem tudó angolos akár ennek is örül. Annyira rossz nem lehet a felirat, mert páran itt vagy angol felirattal nézték, vagy anélkül, esetleg az imént linkelttel.

Nem tudom igazából, ki nézte meg ezzel, én is angol felirattal szoktam nézni a dolgokat, vagy ha nagyon türelmetlen vagyok, anélkül, esetleg, ha olyan napom van másnap, hogy fennmaradhatok, akkor online nézem az amerikaiakkal együtt. Akkor szoktam magyar felirattal nézni, ha tudom, hogy nagyon jó a fordító, vagy ha olyan kifejezések vannak benne, amik inkább szakszavak (pl egy orvosi sorozatot vagy sci-fit nem kezdek el felirat nélkül), vagy ha nem akarok szenvedni az angollal, mert olyan kedvem van.
Nem olyan rossz ez a felirat, tehát nézhető vele, csak én is jobban hajlok a minőség felé, plusz azért vannak ezek a nagyobb gyűjtőoldalak, mint a hosszupuska meg a feliratok.info, mert ott tutira jó feliratot találsz. Persze e kettő közt is vannak különbségek, én az utóbbit jobban szeretem, most nem fejtem ki, miért. Egyébként baromi rossz érzés egy feliratozónak, aki mondjuk évek óta a lelkét beleadja, hogy minőségi és időben is viszonylag hamar elkészülő feliratot készítsen azoknak, akik nem értik és akkor megjelenik egy eddig totál ismeretlen ember és kiveszi a keze alól a munkát úgymond. Mert végül is ezt teszi, hisz vannak, akik nem az ő feliratával nézték meg a részt. Most ez a felirat még viszonylag elmegy, de vannak olyan borzalmas önjelölt ferdítők, akik többet ártanak a feliratukkal, mint használnak. Ha sokáig nézel egy sorozatot angol nyelven, silány felirattal, akkor azért megjegyzel pár kifejezést, mondatot, hogy 'Oh, igen, ez azt jelenti' és berögzül, közben pedig totál mást. Ezért tartok ki a feliratok.info mellett, ott azt kapom, amire vágyom, még ha egy hetet is kell várnom a feliratra.

Bocsánat az OFFért, csak ezt most muszáj volt már leírnom. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: pillajunior, Adrianna
2011. július 20. 09:03 #782
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.07.19. 23:10)
Jó magam nem vagyok felirat készítő, sosem készítettem még, mert valahogy sosem volt türelmem hozzá.


Én viszont igen, és az egy borzasztó gagyi felirat.
2011. július 20. 15:15 #783
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Nem tudna nekem adni valaki egy megbízható linket ahonnan az Első és Második évadot letölthetném ANGOL nyelven ? blush.gif
Mert régebben magyar nyelven láttam és hát ..inkább maradnék az eredetinél , de most az istenért sem találnék olyan linket ahol eredeti nyelven le lehetne szedni dry.gif
Pedig ki szeretném írni ,hogy az összes évad rendesen meglegyen smileeee.gif
2011. július 20. 17:47 #784
- törölt felhasználó -    
Öm, talán a kalózoknál?
2011. július 20. 18:00 #785
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2011.07.20. 17:47)
Öm, talán a kalózoknál?


omg.gif Hogy én erre miért nem gondoltam omg.gif
Ezer köszönet , már meg is van meghajolo.gif
2011. július 20. 18:42 #786
Mister
Mister
 
StátuszAlszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.16.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 6221
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2011.07.19. 20:07)
Mik ezek a buta linkelgetések?
A feliratok.infón rákerestek a 'True Blood'-ra. Úgyis ott lesz fenn először.



Aki nem akarja kivárni, nézze ezzel, aki meg kivárja, hát kivárja. biggrin.gif
Van akinek mindennél fontosabb, hogy lássa Ericet a tóban, annak tökmindegy. wink.gif
Nekem is tökmindegy, mert nekem meg nem kell felirat.
( belenéztem 2 helyen, tökéletesen az volt benne, amit mondtak, gondoltam belinkelem )
2011. július 22. 15:30 #787
- törölt felhasználó -    
Ma meg tudtam nézni én is a 4.részt:Eric megint nagyot alakított,de milyen aranyos volt már az elején ahogy ott részegen szaladgált rohog.gif.Annak örülök hogy Jason kijutott,és hogy végre elintézte azt az idegesítő alakot is.Crystal viselekdése egyébként még mindig meglepő számomra ha felidézem magamban az előző évadot.Még jó hogy Jessicáék találták meg és nem valaki más.Bill azon karakterek egyikévé vált akin nem tudok kiigazodni. Néha az jár a fejemben hogy mennyire a fejébe szállt a hatalom,de vannak olyan pillanatai amikor megint a megszokott Bill-t láthatjuk.Nekem egyébként gyanús hogy ezt a Debbie-t visszahozták,valami fog történni,ezt le merném fogadni. Ami Tommy-t illeti,tényleg megsajnáltam,főleg amikor a szülei olyan alantas módon elkapták már megint.Én a helyében meg sem bíztam volna bennük.Nem változtak semmit.Az se volt semmi ami a végén Pam-el történt,bár reményeim szerint nem okozott neki olyan kárt amit ne élhetne túl. De ami miatt a legmérgesebb vagyok az az EricxSookie jelenet.Már majdnem megvolt a csók,minek kellett Bill-nek beállítania> <. Na mindegy,már most látni akarnám a következőt,egyszerűen alig tudom kivárni.
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Adrianna, fanni1998
2011. július 23. 10:59 #788
- törölt felhasználó -    
True Blood Panel - Comic Con 2011 heart.gif
9 felhasználónak tetszik: audrey, pillajunior, House Of Wax, Domcicc, Eve87, Adrianna, Emcsike, idone, baisée
2011. július 23. 11:45 #789
- törölt felhasználó -    
True Blood Comic Con Trailer ohmy.gif ERŐSEN SPOILERES!
12 felhasználónak tetszik: House Of Wax, pillajunior, benyaw93, funny18, Domcicc, Mirjána, Adrianna, Eve87, BunnyGirl, Emcsike, idone, baisée
2011. július 23. 12:38 #790
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.23. 11:45)
True Blood Comic Con Trailer  ohmy.gif  ERŐSEN SPOILERES!


Na ez most sokkoló volt w00t.gif
Lesznek még izgalmak bőségesen cool.gif Köszi az összes videót meghajolo.gif
Ryan milyen édes a Comic Con-os videókon heart.gif
2011. július 23. 17:13 #791
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.23. 11:45)
True Blood Comic Con Trailer  ohmy.gif  ERŐSEN SPOILERES!

Na erre én sem számítottam,azthiszem egy nagyon izgalmas évaddal nézünk szembe w00t.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, Domcicc, Adrianna
2011. július 23. 17:34 #792
- törölt felhasználó -    
A Comic Con trailer-ről:

Ha meg merik ölni benne Jessicát vagy Pamet, az írók kapnak tőlem egy seggberúgást. reklamalo.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, benyaw93, House Of Wax, Adrianna, Eve87
2011. július 23. 17:57 #793
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.23. 17:34)
A Comic Con trailer-ről:

Ha meg merik ölni benne Jessicát vagy Pamet, az írók kapnak tőlem egy seggberúgást. reklamalo.gif 

Bár még sokkolt vagyok a videótól, de ezzel mélységesen egyetértek! mad.gif
Legyen már hétfő rolleyes.gif
2011. július 23. 17:59 #794
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.23. 17:34)
A Comic Con trailer-ről:

Ha meg merik ölni benne Jessicát vagy Pamet, az írók kapnak tőlem egy seggberúgást. reklamalo.gif 

Én nem hinném hogy ez megtörténhet.Pam fontos szereplője eleve a könyvnek is és Jessica sem mellékszereplő a sorozatban,csak úgy nem ölhetik meg őket.Az biztos hogy fognak történni dolgok,de hogy meghalnának...kétlem.
Szerk:Egyébként nem tudja valaki hogy az 5.részhez készült-e már nézhető felirat?
2011. július 23. 18:34 #795
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.23. 17:59)

Szerk:Egyébként nem tudja valaki hogy az 5.részhez készült-e már nézhető felirat?


Az 5. rész még ki se jött, majd vasárnap.
2011. július 23. 18:37 #796
- törölt felhasználó -    
EW interjúk, szintén a Comic Con-ról
8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, pillajunior, funny18, Eve87, Emcsike, idone, baisée
2011. július 23. 22:39 #797
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.23. 18:34)
Az 5. rész még ki se jött, majd vasárnap.

Jajj,igaz.Az még csak az előzetes volt.Megkeveredtem,bocsánat unsure.gif rohog.gif
2011. július 25. 10:50 #798
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
4X06 Promó smileeee.gif
Ez durva lesz w00t.gif

5 felhasználónak tetszik: Adrianna, pillajunior, Emcsike, idone, baisée
2011. július 25. 19:25 #799
- törölt felhasználó -    
4x05

- Eric & Sookie: Végre volt csók wub.gif és Sookie tényleg kezd beleszeretni. Na de Bill megint jó időpontban fog majd érkezni. dry.gif
- Godric w00t.gif : örültem neki, hogy feltűnik, még ha csak egy álomban is és gonoszan.
- Pam unsure.gif Hát eléggé elcsúfították szegényt. De ezzel a "fekete özvegy" szereléssel még rátesz egy lapáttal. blink.gif
- Jason: Gyorsan gyógyul a drága, amikor beszélgetett Hoyttal a Merlotte's-ban, az olyan tipikus Jasonös volt. laugh.gif
- Jason álma: a Jessica sex dream eléggé sejthető volt, mivel megitta a vérét. Hoytot gondolom bűntudatból keverte bele. Kíváncsi vagyok, mi lesz belőle.
- Marnie: tetszett az a jelenet, mikor Sookie nagymamája figyelmeztette Sookie-t, hogy Marnie veszélyes. A boszorkány flashbackek annyira nem jönnek be. Nem tudom, Bill részéről mennyire volt jó ötlet Marnie-t bezárni.
- Sam és Tommy: úgy néz ki, hogy kibékülnek, ennek örülök. Amit Tommy a szüleikkel művelt az tényleg durva. blink.gif Gondolom később ebből még lehetnek bonyodalmak.
- Arlene & Terry & evil baby: Kizárt, hogy René írta volta a feliratot a falra, de hát ilyeneket is csak Arlene bír kitalálni. rolleyes.gif Boszorkányság van ebben is szerintem( Arlene az előző évadban ennek a Holly nevezetű pincérnőnek a segítségét kérte, aki ugyebár coven tag, meg ott varázsolgattak is valamit az erdőben ha jól emlékszem, plusz ott van a fellobbanó gyufa is)
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Domcicc, House Of Wax, Eve87, funny18
2011. július 26. 04:05 #800
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
4x05
Fura, Godric nem szokott ilyen nagyon gonosz lenni, de úristen, feldobbant a szívem, mikor megjelent heart.gif
Eric/Sookie csók, és igazi, nem álom, tényleg, jajdejóó wub3.gif
Szegény Pam, elég csúnyácska így, de a füles résznél kuncogtam kicsit. És ráadásul még el is köpte, hol van Eric nea.gif
Jason valami hihetetlen módon fel tud vidítani laugh.gif A reggelizős jelenetnél szakadtam, igazi Jasonös duma volt rohog.gif A Jessicás álom meg igen, várható volt, de nagyon jóra sikeredett. Kezdek megbarátkozni a gondolattal, hogy J&J legyen, Hoyttal kezdenek eléggé elidegenedni egymástól unsure.gif
Arlene, jóságos ég, idegesítően idióta, de ezért bírom. És az éneklős-füstölős rész haláli volt laugh.gif Ennek a Hollynak meg a mágiájának szerintem is köze van a dologhoz, meglátjuk, mit akarnak kihozni ebből.
Tyuha, Tommy szépen elintézte a szüleit blink.gif Remélem, nem fog visszaélni azzal, amit Sam mondott neki most, és csak közelebb kerülnek.
Örülök, hogy többet megtudunk a vámpírtörténelemről, de miért pont boszikon keresztül kell ezt? Mondjuk még mindig jobb, mintha a tündéreket erőltetnék...
No, így majdnem évad közepén csak kinéz Alcide-nak is egy értelmes saját szál, ideje volt.
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, House Of Wax, Eve87, funny18
57 oldal 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!