Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 26. 13:40 #801
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Tudom mindig elmondom , de nem bírok megbékélni ezzel a boszis dologgal. A börtönben való jelenetnél már szabályosan untam dry.gif Sajnos nagyon rá akarnak menni erre a szálra , de nem baj , majd kibírom valahogy cool.gif
Jason heart.gif Annyira imádom _nevet.gif Hiányzott már a jó öreg Jason , és most meg is kaptam w00t.gif És az az álom _nevet.gif Nem bírtam nem röhögni közben , milyen vicces lehetett nekik eljátszani rohog.gif Sookie és Eric csók pompom.gif Végre meghajolo.gif De sejtem mikor fog Bill beállítani dry.gif Pam-et nagyon sajnálom sad.gif Nincs elég baja szegénynek az átokkal , de most meg bemártotta Eric-et is sad.gif Ahogy a végén mondja hogy "Bocsáss meg Eric" annyira látni rajta a bűntudatot , habár van rá oka dry.gif
Végre egy kicsit külön is foglalkozna majd Alcide-del wub.gif A Tommy & Sam párosnak örülök , jó lenne ha nem harcolnának állandóan , de valahogy Tommy szüleit nem bírom sajnálni , megérdemelték amit kaptak biggrin.gif Az "Ördögi Baba" szál is nagyon bejön , meglátjuk mi jön ki belőle cool.gif

Kicsit eltérve az új résztől , nekem nagyon hiányzik Evan Rachel Wood sad.gif Annyira szerettem a karakterét sad.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Domcicc, Eve87, funny18
2011. július 26. 19:45 #802
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
4X05 Animációk a lap alján wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. július 26. 20:08 #803
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Na végre már ide is tudok írni laugh.gif
Szóval az eddigi részekből vegyesen:
Eric&Sookie, nem is kell túlragozni, nagyon jók együtt. meghajolo.gif heart.gif
A boszorkányos részek már kezdenek uncsik lenni. Igazán megtudhatnánk már, hogy ki szállta meg Marniet és intézkedhetnének Eric meg Pam helyrehozatalában. Vagyis Eric megmaradhat ilyennek is biggrin.gif Azért Pamet sajnálom, biztos nagy trauma neki hogy így elcsúnyult sad.gif laugh.gif
Én szívem szerint Billre küldeném rá a rothadás átkot reklamalo.gif Őt még mindig nem szeretem.
A tündéres szálat jó hamar letudták, azt hittem Claudine-nak nagyobb szerepe lesz blink.gif Bár a részeg Ericet csíptem w00t.gif
Jason. Nemsokára telihold, kíváncsi leszek. Az álma Jessicaval nagyon nagy volt laugh.gif Azért remélem majd még láthatjuk rendőrködni is.
Szegény Taranak ebben az évadban se tudtak normális szálat írni mellow.gif
Terry&Arlene&Mickey. Imádom őket, még Arlene hisztijeit is. Terry meg nagyon aranyos a babával.
Lafayette&Jesus. Még a végén kiderül hogy Lafayette valami nagy erővel bíró varázsló... mellow.gif
Tommy szülei. Csúnya dolog, de ez volt a legjobb ami történhetett velük. Nagyon nem szerettem őket. A krokodilos dologgal Tommy jól megoldotta hogy Andy ne kutathassa át a kocsit. Az tetszett.
Debbievel még remélem lesz valami és nem csak poénból hozták vissza. Már kezdenek sokan lenni a sorozatban.
Nekem is hiányzik Sophie-Anne, nagyon jó volt a karaktere. Godricnál meg az én szívem is megdobbant, még így gonoszan is. Remélem lesz még visszaemlékezésben blush.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Adrianna, funny18
2011. július 27. 12:39 #804
- törölt felhasználó -    
Ma én is megnéztem az 5.részt.Mielőtt értékelném,köszönetet mondanék Domcicc-nak aki szólt amint feliratra akadt,és így apámnak se kellett keresnie. smileeee.gif
Noss,ami azt illeti Tommy szüleit valahogy nem igazán tudtam sajnálni azok után ahogy a fiúkkal bántak.Aztán ott van az a dolog Terry-éknél.Hát nem is tudom...kezdem én is azt hinni hogy ott valami nem stimmel. Aztán ott volt Tara...noss,meglepett hogy az egész életét letagadta de had legyek őszinte,ő baja.Egyébként az a szelleműzés ahogy ott énekeltek,hát...vicces volt rohog.gif .Ez a Marnie meg egyre inkább idegesít a szellemével együtt.Az a jelenet is tetszett mikor Andy át akarta kutatni a kocsit...aligátor...nem is rossz ötlet.Rendesen ráijeszett(bár meg is érdemelte).De azért itt látszott megint hogy Tommy sem olyan rossz ember,hiszen végig erős büntudata volt az anyja miatt.Pam-nél remélem minél hamarabb leveszik ezt az átkot,szegény tényleg nem fest most túl jól.Mondjuk sejtettem hogy a végén Eric lebukik de nem hibáztatom Pam-et hogy őszinte legyek mert látszott hogy bűntudata van miatta nameg azért miért lett volna jó ha megölik ezért? De az EricxSookie jelenet mindent vitt,végre megvolt a csók,úgy vártam már w00t.gif .De ha jól sejtem,a következő részben Bill nem teázni fog jönni...huu,neki is hogy a fejébe szállt a hatalom blink.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Adrianna, funny18, Eve87
2011. július 28. 19:39 #805
- törölt felhasználó -    
4x05 idézetek

Lafayette: “Hooker, you pissed off another vampire, and then you took another God damn nap.”

Hoyt: “You just saved my best friends life“.
Jessica: “It’s all in the wrist.”

Eric: “Am I evil?”
Sookie: “You’re not Ghandi, but no, you’re not evil.”

Sookie: “If someone had told me a week ago that I be curled up in bed with Eric Northman, stroking his hair, I would have…It’s just that you weren’t always like this, gentle, sweet, but it suits you.”

Pam: “I’m through making nice Bill, I can put up with a lot but when you fuck with my face, it’s time to die.”

Pam: “Look at my fucking face. Convene your sheriffs so we can kill this uppety wiccan cunt.”

Jason: ”I swear, as much as I love it, every bad thing that’s ever happened to me is becuase of sex.”

Jason: “Maybe God’s punishing me for having too much sex. God’s sayin, Jason Stackhouse you have fucked too many women now let’s see how you like it.”

Sookie: ”Lady, when my gran tells me to run, I run.”

Bill: “Insanity comes with the job.”

Pam: “If anyone deserves the truth death its that witch, look at me, I’m rotting.”

Arlene: “I’ve been praying to him (God) every night, but apparently my prayers are going to his voicemail.”

Jason: “Hey, could we not talk about Hoyt right now?”
Jessica: ”It’s up to you stud, it’s your dream.”

Eric: ”There’s a light in you, it’s beautiful, I couldn’t bear it if I snuffed it out.”
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Adrianna, funny18, Eve87, pillajunior
2011. július 30. 19:31 #806
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Új előzetes, sok-sok új jelenettel! ohmy.gif w00t.gif biggrin.gif
8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, Domcicc, pillajunior, BunnyGirl, fanni1998, Emcsike, idone
2011. július 30. 20:33 #807
- törölt felhasználó -    
junkie-ról:

Alan Ball aláírt a True Blood 5. évadjára (ami még nincs berendelve), de azután biztos, hogy távozik a showrunner-posztról, valaki más viheti tovább a sorozatot. cray.gif

Ja, és Alan Ball még pár évre leszerződött az HBO-hoz, szóval lesz ő még ott showrunner.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 30. 21:20 #808
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.07.30. 20:33)
junkie-ról:
Alan Ball aláírt a True Blood 5. évadjára (ami még nincs berendelve), de azután biztos, hogy távozik a showrunner-posztról, valaki más viheti tovább a sorozatot. cray.gif
Ja, és Alan Ball még pár évre leszerződött az HBO-hoz, szóval lesz ő még ott showrunner.

Pedig eddig jó kedvem van de ez...imádom a sorozatot,Alan pedig fantasztikus rendező,én nem tudom mi lesz ha valaki más veszi át a helyét.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. július 30. 22:23 #809
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.07.30. 21:20)
Pedig eddig jó kedvem van de ez...imádom a sorozatot,Alan pedig fantasztikus rendező,én nem tudom mi lesz ha valaki más veszi át a helyét.


Hát pedig az lesz:( ...Azért próbálok pozitívan hozzáállni, az 5. évadra még leszerződött.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, fanni1998
2011. augusztus 01. 12:32 #810
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
True Blood 4X07 w00t.gif w00t.gif

5 felhasználónak tetszik: pillajunior, Adrianna, BunnyGirl, benyaw93, Emcsike
2011. augusztus 02. 14:37 #811
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Na amint látom elsőként értékelem az új részt smileeee.gif

Jason & Jess w00t.gif Ennek a párosításnak örülnék wub.gif Azt viszont nem értem miért nem változott át Jason unsure.gif Tutira nem csak megvezetés volt Crystal részéről unsure.gif Bill az elején igazán a legrosszabb pillanatban lépett be dry.gif , de elvégre az epizód végén megkaptuk azt amit az elején vártunk biggrin.gif Eric & Sookie annyira édesek együtt pompom.gif Azon viszont meglepődtem , hogy elengedte Eric-et , habár gondolom Sookie " Ha szerettél valaha , nem bántod" beszéde sokat számított biggrin.gif Tommy milyen szemétláda mad.gif Sam próbál segíteni neki erre ő meg kihasználja , hogy bőrváltó lett és mindenkit megbánt Sam testében dry.gif sose kedveltem , de látom ezek után sem fogom dry.gif Tara és a kis barátnője remélem megkapják amit érdemelnek már csak azért is mert nem bírom őket rohog.gif Remélem Pam intézkedik helyett rohog.gif Hamár Pam-nél tartunk Pam és Eric beszélgetése is jó volt smileeee.gif És végre voltak Sookie & Jason jelenetek w00t.gif Ahhoz képest , hogy testvérek soha sincsenek együtt , de most örültem , hogy Sook Jason mellett áll smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, Adrianna
2011. augusztus 02. 14:51 #812
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Igen, egyetértek veled House Of Wax. biggrin.gif
Eric és Sookie-t már annyira vártam, de azt hittem, hogy Bill el fog rontani mindent. Eric nagyon aranyos volt ahogy az igaz halála előtt beszélt. heart.gif Talán ez is beleszámított, hogy életben hagyta. Jasonért annyira szurkoltam, hogy ne változzon át mert én így szeretem emberként. Jess-el aranyosak lennének bár azért kicsit sajnálnám valamilyen szinten Hoytot, mert ugye csak a legjobb barátok és azért a legjobb barátod csajára nem hajtasz. Tommy, Tommy, Tommy. Annyira tudtam, hogy Sam alakját fogja magára ölteni dry.gif De a végén azért megkapta érte a maga büntetését. A szellemet még mindig nem nagyon értem. Most csak azért búj bele Marnie-ba, hogy megbosszulja a halálát vagy egyéb szándékai is vannak? Szerintem azért nem csak bosszúról lesz szó. unsure.gif Szegény Pam remélem azért nem fog meghalni, de annyira rossz látványt nyújt ahogy rohad. Eric-et próbálta észhez téríteni, de sajnos nem sikerült. A viking vámpír király még egy jó darabig szerintem nem fog visszatérni majd csak akkor amikor nem számítunk rá. Összességében jó rész volt. Több Eric & Sookie jelenet miatt és talán Jason is végre elfelejtheti ez a vérpárducos dolgot.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna
2011. augusztus 02. 16:28 #813
- törölt felhasználó -    
Csak nekem hiányzik badass Eric? (Nem mintha a mostanival bajom lenne biggrin.gif )

4x07 "I Wish I Was the Moon" quotes


Eric: “You’re the most beautiful thing I’ve ever seen.”
Sookie: “Only because you can’t remember anything else.”

Pam: “Let me tell you a little something about ‘King Bill’. He’s a self-loathing, power-hungry pompous little dork, and you hate his guts.”

Pam: “You are a Viking vampire god, and you bow to no one. If someone crosses you, you rip out their liver with one fang.”

Sam: “At least you all are okay. That’s what matters, right?”
Arlene: “Yeah, okay. The ghost of my serial-killing ex-fiance just tried to murder us in our sleep. We’re just peachy.”

Lala: “Goat tongue for breakfast. Wow. It smells… well done. Yummy.”

Jason: “It’s like a werewolf except it’s a big ass cat.”

Sookie: “But if you turn into a panther, won’t the handcuffs just fall off?”

Jason: “The second I start sprouting fur, I want you to shoot me right in the head.”
Sookie: “I’m not gonna shoot you.”
Jason: “But you promised.”
Sookie: “I promised I take care of you.”
Jason: “What you think that meant? Change my kitty litter?”

Jason: “I’m a police officer and a were panther! Back off!”

Eric: “Sookie. Tell her I was born the night she found me. And because of her, I went to my true death knowing what it means to love.”

Kéne már egyszer egy Pam vagy Jason Best of Quotes. Az utóbbi időben mindketten remekelnek. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: funny18, Adrianna, House Of Wax, pillajunior, Domcicc, Eve87
2011. augusztus 02. 16:37 #814
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.08.02. 16:28)
Csak nekem hiányzik badass Eric? (Nem mintha a mostanival bajom lenne biggrin.gif )

4x07 "I Wish I Was the Moon" quotes

Eric: “You’re the most beautiful thing I’ve ever seen.”
Sookie: “Only because you can’t remember anything else.”
Pam: “Let me tell you a little something about ‘King Bill’. He’s a self-loathing, power-hungry pompous little dork, and you hate his guts.”
Pam: “You are a Viking vampire god, and you bow to no one. If someone crosses you, you rip out their liver with one fang.”
Sam: “At least you all are okay. That’s what matters, right?”
Arlene: “Yeah, okay. The ghost of my serial-killing ex-fiance just tried to murder us in our sleep. We’re just peachy.”
Lala: “Goat tongue for breakfast. Wow. It smells… well done. Yummy.”
Jason: “It’s like a werewolf except it’s a big ass cat.”
Sookie: “But if you turn into a panther, won’t the handcuffs just fall off?”
Jason: “The second I start sprouting fur, I want you to shoot me right in the head.”
Sookie: “I’m not gonna shoot you.”
Jason: “But you promised.”
Sookie: “I promised I take care of you.”
Jason: “What you think that meant? Change my kitty litter?”
Jason: “I’m a police officer and a were panther! Back off!”
Eric: “Sookie. Tell her I was born the night she found me. And because of her, I went to my true death knowing what it means to love.”
Kéne már egyszer egy Pam vagy Jason Best of Quotes. Az utóbbi időben mindketten remekelnek. laugh.gif


Nekem is hiányzik biggrin.gif

"Jason: “What you think that meant? Change my kitty litter?" - Hát ezen behaltam _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. augusztus 02. 21:47 #815
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.08.02. 16:28)
Csak nekem hiányzik badass Eric? (Nem mintha a mostanival bajom lenne biggrin.gif )

Nekem hiányzik, de nagyon imádom a mostanit is, úgyhogy valamiféle egyensúlyt kéne találni. biggrin.gif
Az új rész még atom jó volt, főleg a vége wub.gif heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, House Of Wax
2011. augusztus 02. 22:25 #816
- törölt felhasználó -    
Én még nem tudtam megnézni az új részt de amint sikerül,én is írok majd összegzést,addig meg igyekszem megállni hogy ne olvassak bele a titetekbe.Viszont gondoltam szólok hogy Karinának hála rábukkantam egy díjkiosztóra ahol bizony a True Blood is jelölve van a legjobb TV-s műsor kategóriájában.Itt tudtok rá szavazni ti is. Ha esetleg már megtettétek és ismeritek,akkor meg bocsi rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Eve87
2011. augusztus 02. 23:47 #817
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.08.02. 22:25)
Én még nem tudtam megnézni az új részt de amint sikerül,én is írok majd összegzést,addig meg igyekszem megállni hogy ne olvassak bele a titetekbe.Viszont gondoltam szólok hogy Karinának hála rábukkantam egy díjkiosztóra ahol bizony a True Blood is jelölve van a legjobb TV-s műsor kategóriájában.Itt tudtok rá szavazni ti is. Ha esetleg már megtettétek és ismeritek,akkor meg bocsi rohog.gif


Ment a szavazat wink.gif Én amúgy nem ismertem ezt a díjkiosztót korábbról.
2011. augusztus 04. 14:20 #818
- törölt felhasználó -    
http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/tumblr_lp9pt5yYbD1qbc0rko1_500.jpg
12 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, Domcicc, audrey, Adrianna, Eve87, rencsi95, BunnyGirl, Fuller, Emcsike, idone, baisée
2011. augusztus 05. 00:15 #819
Gelmir86
Gelmir86
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.14.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 193
Azonosító: 93075
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.08.04. 14:20)
http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/tumblr_lp9pt5yYbD1qbc0rko1_500.jpg


Hát ezen behaltam biggrin.gif beer.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, Emcsike
2011. augusztus 07. 09:17 #820
- törölt felhasználó -    
Na nekem is jutott végre időm rá hogy megnézzem a 6.részt:
Végre megtörtént Sookie és Eric között aminek meg kellett.Mondjuk az elején nem örültem mikor Bill a legrosszabbkor rontott be de aztán megkönnyebültem mikor a végén feltűnt,mivel elengedte.Nem tudom mi vette erre rá,de talán meg van a remény hogy viszont látjuk még a régi Billt.Jessica és Jason jelenet is jó volt,kíváncsi lennék mi sülne ki abból ha ők összejönnének.Abban viszont biztos vagyok hogy ez a vérpáduc dolog nem marad annyiban,hiszen a könyvet olvastam és biztos vagyok benne hogy ilyen fontos jelentőségű részletet nem hagynának ki.Tommy megint bebizonyította hogy mennyire rossz testvér,kifejezetten elegem van már belőle.Mindenkit tönkretesz aki mellette van,Sam-et is.Ami Marine-t illeti,őszintén szólva szerintem jót tett neki hogy végre megszállta a szellem mert anélkül tisztára olyan volt mint egy őrült.Na nem mintha minden vágyam lenne hogy egyáltalán ott legyen,igazán meghalhatna.Csak legalább értelmesen beszél.Tetszett a beszélgetés is Sookie és Jason között,ígyis keveset vannak együtt.Összességében tetszett és várom a következőt
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, House Of Wax
57 oldal 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!