Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 07. 21:33 #821
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Lafayette-nek eddig is baromi jó szövegeket írtak, de itt a 4. évadban olyan beszólásai vannak, hogy az haláli. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: baisée
2011. augusztus 08. 14:49 #822
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
ohmy.gif w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: audrey, House Of Wax, Adrianna, BunnyGirl, Emcsike
2011. augusztus 08. 16:42 #823
- törölt felhasználó -    
Hogy ért már véget ez a 4x07?! ohmy.gif
Jason drága, mentsd meg légyszi meghajolo.gif
8 felhasználónak tetszik: benyaw93, Adrianna, Domcicc, BunnyGirl, Fuller, funny18, niiikiii, Eve87
2011. augusztus 08. 20:49 #824
Gelmir86
Gelmir86
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.14.
Hozzászólás: 30
Csatolások: 193
Azonosító: 93075
Offline offline
Bakker a 4x07 kegyetlen egy epizód, mindegyik cselekményszál egy óriásit fejlődött.. atyám..
4 felhasználónak tetszik: Domcicc, Fuller, funny18, Eve87
2011. augusztus 10. 15:10 #825
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
4x07
Azta#&@%!! ohmy.gif
A legdurvább az, hogy amikor Jess kiszabadult, Bill, mint a teremtője megparancsolta neki, hogy álljon meg. Gondolom mindenki arra gondolt, hogy nem engedi kimenni, hát persze, ő is ki akart. Beleborzongtam abba a jelenetbe, hatalmas ereje van Antonianak...
Hallatszódik egy lövés mielőtt Jess kinyitja az ajtót, Jason lelőtte az őrt és megmenti Jessicát...? Reméljük. Úgyse merik kiírni... ugye? mellow.gif rolleyes.gif
Vajon Sookie vérét tudják hasznosítani valahogy? unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, Eve87
2011. augusztus 10. 19:27 #826
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Huhh..ez a rész ohmy.gif Kemény volt w00t.gif
Jason ohmy.gif Remélem nem lesz semmi baja , mert ha igen mad.gif Annyira édes volt ahogyan rohant megmenteni Jess-t wub3.gif tetszene ez a szerelmi szál blush.gif Azon meg megint szakadtam amikor Jason edzett _nevet.gif ( Megjegyzem zseniális jelenet volt drool.gif drool.gif heart.gif ) Szegény Jess sad.gif Remélem Jason odaér és nem lövik le , meg kell mentenie unsure.gif Az elején Bill kapott egy lövést pompom.gif Végre rohog.gif Ráadásul "ribike" Tara-t is fojtogatták egy kicsit , szóval nekem már az eleje tökéletes volt rohog.gif Eric & Sookie annyira aranyosak együtt smileeee.gif Nagyon tetszik hogy együtt vannak smileeee.gif Ezek a rohadt boszorkányok dry.gif Már éreztem az elején , hogy ennek nem lesz jó vége dry.gif Tommy megérdemelte , már megint olyan szinten kicseszett Sam-mel , hogy már én is ezt tettem volna cool.gif Remélem tényleg eltűnik végre laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, Adrianna
2011. augusztus 10. 19:34 #827
- törölt felhasználó -    
Elérkezett az az idő, amit nem nagyon vártam, végignéztem az egész sorozatot, most fejeztem be a negyedik évad hetedik részét, és ebben sem csalódtam, ismét úgy lett vége, hogy az ember tűkön ülve várja a következőt biggrin.gif
Örülök, hogy egy újabb jó sorozatra sikerült rálelni, igazán nem csalódtam, pedig elég félénken kezdtem bele pár napja. meghajolo.gif

A könyvekről egy kérdésem lenne: egy évad egy könyv, vagy össze-vissza van? Mert megrendeltem az első hármat, csak hogy mire számoljak laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. augusztus 11. 11:33 #828
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.08.10. 19:34)

A könyvekről egy kérdésem lenne: egy évad egy könyv, vagy össze-vissza van? Mert megrendeltem az első hármat, csak hogy mire számoljak laugh.gif

Nem,nem így van.Ahogy én elnéztem össze-vissza vesznek a kötetekből és nem is minden egyezik.De talán épp ezért jó mert így nem sejt az ember előre mindent.
Nah és akkor a 7.részről:
Hihetetlen jó rész volt,igazán izgalmas.Tetszett az újabb EricxSookie jelenet,különösen az a beszélgetésük az este.Jessicának remélem nem esik baja és Jason-nek sem.Az a durranás a végén kicsit megijesztett,remélem nincs komoly baj.Ami még igazán jó volt az a JessicaxBill jelenet.Megint láttam Bill régi énjét egy kicsit felszínre törni.Nem semmi ami Marnie-val történik,és Tara méginkább ellenszenves lett nekem azzal hogy mellé állt.Tommy szintén megérdemelte amit kapott hiszen nem volt szép amit Sam-el művelt amíg az ő alakjában volt.Nem is tudom hogy fogom kibírni hogy ne lássam a következő részt.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc
2011. augusztus 11. 19:48 #829
- törölt felhasználó -    
Most láttam Facebookon, hogy hivatalosan is lesz 5. évad biggrin.gif thumbsup.gif

Idézet
SEASON 5 HAS OFFICIALLY BEEN ANNOUNCED! 12 all-new episodes will arrive summer 2012, only on HBO. A big thanks goes to YOU, Truebies. Excited? Let's hear it!
3 felhasználónak tetszik: Eve87, audrey, Domcicc
2011. augusztus 11. 20:31 #830
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2011.08.11. 19:48)
Most láttam Facebookon, hogy hivatalosan is lesz 5. évad biggrin.gif thumbsup.gif

Így igaz! AZ 5.ÉVADOS HIVATALOSAN IS BERENDELVE! thumbsup.gif thumbsup.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, audrey, funny18, Domcicc, BunnyGirl, baisée
2011. augusztus 11. 21:53 #831
- törölt felhasználó -    
Remélem Jessica-nak nem lesz semmi baja. blush.gif
2011. augusztus 15. 13:23 #832
- törölt felhasználó -    
négyiksznullanyolc w00t.gif

Jess w00t.gif Valahogy sejtettem, hogy így menekül meg biggrin.gif Azt hiszem most már én is teljes mértékben Jessica&Jason párti lettem. Hoyttal teljesen menthetetlen a dolog. Hoyt amúgy is olyan tahó volt ebben a részben dry.gif Azért Jess álma, amiben szétveri a fejét, nagyon durva ohmy.gif Jessica&Jason csók heart.gif Jason reakciói meg teljesen érthetőek, érez valamit Jessica iránt, de nem akarja megbántani Hoytot.
Lafayette, na szegény, megszállta egy újabb szellem. rolleyes.gif Mikor meglátta a Merlotte's-ban a nőcit, aztán megjegyzi, hogy "Fuck this shit", aztán lelép, haláli. laugh.gif Nelsan nagyon tud meghajolo.gif
Sookie & Eric Shower scene w00t.gif heart.gif
Sam és Luna jó párost alkotnak, de gondolom a packmaster exférj még be fog kavarni.
Pam sokkal jobban néz ki, már nem rothad annyira laugh.gif Működött ez a speckó kezelés, úgy látszik biggrin.gif Egy pillanatra tényleg azt hittem, hogy megöli Tara-t, gondoltam is magamban "Ezaz, öld meg!" laugh.gif Aztán persze jött Bill.
Nem tudom, Antonia mit művel Eric-kel az utolsó jelenetben, de majd úgyis kiderül.
Most, hogy Alcide menti meg Sookie-t, gondolom Debbie-ből újra pszichopata lesz. dry.gif Crystal-lal váltják egymást. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, funny18, num1Kolosszus, Adrianna
2011. augusztus 15. 13:44 #833
- törölt felhasználó -    
Ti honnan töltitek le? smileeee.gif Én eddig egy oldalt használtam, de ott csak a hatodikig van meg, megtaláltam a 7.et és a 8.at is, de feliratot nem találok normálisat... sad.gif Valaki segítene, lécci? smileeee.gif Előre is köszi smileeee.gif
2011. augusztus 15. 13:51 #834
- törölt felhasználó -    
Idézet (Em31 @ 2011.08.15. 13:44)
Ti honnan töltitek le? smileeee.gif Én eddig egy oldalt használtam, de ott csak a hatodikig van meg, megtaláltam a 7.et és a 8.at is, de feliratot nem találok normálisat... sad.gif  Valaki segítene, lécci? smileeee.gif Előre is köszi smileeee.gif


isohunt

szerk: felirat: pl hosszúpuska
2011. augusztus 15. 15:18 #835
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
4x08
Azt hiszem, nagyon pótolják az utóbbi 3 évet Eric/Sookie terén, és sikerül nekik, baromi jó jeleneteik vannak! wub.gif Két drogos zuhanyzik, kb olyan volt rohog.gif
Nekem is szimpi a Jess/Jason páros blush.gif Hoyt mekkora egy p... volt ebben a részben! blink.gif
Tara még mindig él, hihetetlen, mikor fogják már végre eltüntetni? dry.gif
Bill meglepően jófej volt ebben a részben, szegény Eric a végén, Antonia bábja lett vagy valami ilyesmi rolleyes.gif Viszont a sereg jó volt. smileeee.gif
LaFayette _nevet.gif _nevet.gif Csak most tűnik fel, hogy Jesus nem volt benne a részben, valahogy nem hiányzott..
Tommie mekkora lüke már, így szerez pénzt. biggrin.gif Tudtam, hogy valami nem stimmel Hoyt anyjával, túl sokat káromkodott laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, Adrianna
2011. augusztus 15. 15:23 #836
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
4x09 promo ohmy.gif
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Adrianna, BunnyGirl, audrey, Emcsike
2011. augusztus 15. 21:58 #837
- törölt felhasználó -    
Találtam Kristinről pár behind the scenes képet

http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/0010.pnghttp://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/002.pnghttp://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/0030.pnghttp://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/00338.jpg
8 felhasználónak tetszik: Domcicc, benyaw93, Eve87, House Of Wax, audrey, Adrianna, zsofeeh, Emcsike
2011. augusztus 15. 22:39 #838
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.08.15. 21:58)
Találtam Kristinről pár behind the scenes képet

Jaj ne, már épp kezdtem éhes lenni rohog.gif
Azért igencsak ügyesen elmaszkírozzák smileeee.gif
2011. augusztus 16. 12:23 #839
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
4X08 cool.gif Nagyon vegyes érzelmeim vannak a résszel kapcsolatban smileeee.gif
Jess & Jason csók heart.gif Az tökéletes volt smileeee.gif És ahogy megmentette , mint egy igazi hős wub3.gif De aztán ahogy Jason kidobta őt sad.gif Én megértem , hogy nagyon nagy bűntudattal küzd ,de amilyen volt most Hoyt lazán megérdemelné azt hogy megtudja , hogy Jess Jason-be szerelmes dry.gif Nagyon nagy bunkó volt , szegény Jess , mindenki kidobta őt sad.gif
Jason azért megint hozta a formáját rohog.gif
-" Ne haragudj, haver.
Félúton elvesztettem a fonalat. " _nevet.gif _nevet.gif
Bill most milyen normális volt már laugh.gif De megmentette "ribike" Tara-t mad.gif Komolyan , miért nem hagyja már Pam-nek hogy kinyírja , olyan szép pillanat lenne w00t.gif Pam nagyon csini volt , végre nem rothadó külsővel jelent meg rohog.gif Tommy dry.gif Ő is a "Nem bírunk megszabadulni tőle" táborban van dry.gif Sam & Marcus viszály még úgy érzem érdekes fordulatokat fog hozni. Sookie & Eric párost nagyon szeretem , de már kezd túlságosan mézes-mázos lenni unsure.gif És a végén mi történik Eric-el ? blink.gif Sookie meg megszívta , én nagyon bírom de minek kell hősködnie dry.gif

Ez az új ajánló viszont nem tetszik unsure.gif Én megértem , hogy valóban nagyon fontos , hogy mi fog történni Sookie-val , de azért én más szállak fojtatására is kíváncsi vagyok és abból is adhattak volna ízelítőt dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. augusztus 16. 20:33 #840
- törölt felhasználó -    
4x08
Nos, azt hiszem, én is belekezdek ilyen elemzésfélébe, bár azt nem tudom, hogyan kell a betűt fehéére állítani (igen, én ilyen gyökér vagyok sajnos), szóval remélem elég annyi, hogy kiírom, hogy
SPOILER ALERT!

Én igazából Jesst sajnálom a legjobban, már az elejétől kezdve ki nem állhattam Hoytot, szerintem egyáltalán nem illet egy olyan jó csajhoz, mint Jess wink.gif Én örülök neki, hogy végül behoztak egy ilyen Jess&Jason párosítást, bár nem tudom, ez most csak addig marad, amíg Jess vére benne van Jasonben, és annyi eredménye lesz, mint a Jess&Tommy viszonynak (azaz, semmi), vagy tényleg komolyan gondolják.
Áttérve Billre, hát, ő persze sosem volt a kedvencem (hogy is, amikor ott van Eric? cöhh), és most, hogy megmentette Tarát, hát, egyre unszimpatikusabb.
Tarát az 1.-2. évadban még bírtam, főleg az elsőben, de az utolsó kettőben... wáá.
Marnie (asszem így kell leírni a nevét, ne haragudjatok, ha nem, én nem felirattal szoktam nézni), vagyis nem is ő, hanem Antonio már felettébb bosszantó, ami elég enyhe kifejezés. Bár engem spec. ezt az utolsó két epizódot leszámítva annyira untatnak, hogy a "boszis" részeket már általában el is tekerem.
Eric szegény Antonio befolyása alá került, vagy hasonló, szóval ki tudja, mit kell majd elművelnie szerencsétlennek, Tommy pedg nem képes tanulni a hibáiból? Az a gyerek meg fogja öletni magát a végén (fú, ezzel most újat mondtam).
Szegény Sam pedig mindennek a levét issza. Szerintem jó párost alkotnak Lunával (olyan tündéri a kislánya^__^), de így, hogy kiderült, hogy Marco (azt hiszem, így hívják) Luna volt férje, háát elég rizikós dolog.
Debbie gondolom meg átmegy - megint - félőrültbe, Alcide meg próbál majd magyarázkodni, Sookie-ról pedig nem érdemes szót váltani, mivel nyilvánvaló, hogy nem fog meghalni smileeee.gif

SPOILER VÉGE!
Hálás lennék, ha valamelyikőtök meg tudná mondani, hogy kell "fehérezni", mert akkor másnak és magamnak is sok munkát spórolok meg, ráadául nem is tudom, hogy esetleg tiltott-e itt feketével írni a "saját tapasztalatokat" smileeee.gif Előre is köszi!
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, funny18, Adrianna
57 oldal 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!