Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 13. 18:31 #901
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.09.13. 17:56)
Tudna nekem valaki nem Torrent linket adni az utolsó részhez  unsure.gif  ?
Eddig 4X szedtem le és mindig 10 perc után valami hülyeséget ír ki és maga a rész hibás  sad.gif 
Előre is köszönöm  meghajolo.gif 

Sarokban tökmindegy melyik nyíl beer.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. szeptember 13. 18:32 #902
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.09.13. 18:31)
Sarokban tökmindegy melyik nyíl beer.gif


Jaj , nagyon szépen köszönöm meghajolo.gif
Ez remélem már jó lesz smileeee.gif
2011. szeptember 14. 15:38 #903
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Csatlakozom , én is kicsit ütősebbre vártam unsure.gif De hát így sem volt egy utolsó rész rohog.gif

Tara tényleg meghalt blink.gif Kövezzetek meg érte , de én örülök rohog.gif Sookie omg.gif Azért elég szemét volt amikor szívatta a két srácot dry.gif Szerencsétlenek , úgy bele vannak esve ez meg még ott játszotta a kiskirálylányt blink.gif De a végén nagyon jó volt rohog.gif Bumm Debbie , pápá rohog.gif Jess & Jason heart.gif Annyira édesek smileeee.gif Örülök nekik smileeee.gif De Jason utolsó jelenete ohmy.gif Most minek hozták Newlin-t vissza blink.gif De ha bántani meri Jason-t , én magam ölöm meg mad.gif Szegény Jesus sad.gif Őt nagyon sajnálom , remélem láthatjuk még smileeee.gif Nan halála _nevet.gif Ő is igazán megérdemelte már a sorsát biggrin.gif Aztán még ott van Alcide unsure.gif Miért kell mindenkinek Sookie omg.gif ?
3 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, Adrianna
2011. szeptember 14. 15:59 #904
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Igazából én is kicsit cliffhangeresebb részre számítottam, de így is sok kérdés maradt nyitva. blink.gif
Kezdve Tara-val. Én kicsit örülnék ha meghalna mert nagyon irritált az elmúlt részek alatt is, de biztos megmenti Sookie a tündérerejével vagy valamivel. Én kíváncsi vagyok, hogy mit szabadítottak ki a betonból. unsure.gif Alcide feje elég érdekes volt. Renee sötét titka is érdekel mellow.gif
Már megszoktam, hogy mindenkinek Sookie kell. Szép hosszú a lista rohog.gif Marnie végre elment. Úgy utálom, hogy megölte szegény Jesus-t, én kedveltem. sad.gif Remélem azért Lafayette gyakran fogja hívni, hogy segítsen neki. Olyan aranyosak voltak amikor elbúcsúztak. Jason és Jessica szuper páros heart.gif Szegényt jól megverte Hoy-t, de végülis igaza volt, de azért még szegény Jason. Mit keres már megint itt Newlin tiszteletes? Ráadásul a másik oldalon unsure.gif Ha bántani meri kap egy karót rohog.gif Debbie végre elment cool.gif
Arlene kislánya tinimaminak öltözött Halloween-re. _nevet.gif
Összességében nem volt rossz rész, de nem évadzárónak raktam volna be. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Adrianna
2011. szeptember 14. 16:40 #905
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.09.14. 15:59)

Én kíváncsi vagyok, hogy mit szabadítottak ki a betonból. unsure.gif


Szerintem Russel Edigton szabadult ki valahogyan, hiszen ha emlékszel, akkor egy építkezésen temette be Bill és Eric a 3.évad végén. És mivel ezek szerint parkoló házat ráépítettek oda, valaki kiszabadította. Hiszen, amikor Alcide oda ért, akkor rájött, hogy azt a csávót megigézték és mivel ott volt a lánc is, így 99%, hogy Őrült Russel visszatért! _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, Domcicc, pillajunior, Adrianna
2011. szeptember 14. 16:46 #906
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2011.09.14. 16:40)
Szerintem Russel Edigton szabadult ki valahogyan, hiszen ha emlékszel, akkor egy építkezésen temette be Bill és Eric a 3.évad végén. És mivel ezek szerint parkoló házat ráépítettek oda, valaki kiszabadította. Hiszen, amikor Alcide oda ért, akkor rájött, hogy azt a csávót megigézték és mivel ott volt a lánc is, így 99%, hogy Őrült Russel visszatért! _nevet.gif

Most, hogy így leírtad beugrott. meghajolo.gif Teljesen elfelejtettem a dolgot. blush.gif
2 felhasználónak tetszik: benyaw93, Adrianna
2011. szeptember 14. 20:49 #907
- törölt felhasználó -    
Néhány info:

Az ötödik évad forgatásának kezdete: 2011. november
Az ötödik évad forgatásának vége: 2012. június vége - július eleje
Az ötödik évad premiere: 2012. június

A negyedik évad DVD/Blueray megjelenése: 2012. május

Spoilerek pár jó hírrel:

Season 5 will pick up right where season 4 left off, with Sookie holding Tara in the kitchen.

Alan Ball, Kristin Bauer and Alexander Skarsgard have all stated in various interviews that we’ll see a flashback to when Eric turned Pam into a vampire(juhú, ennek örülök w00t.gif ).

Although season 5 is based on Dead as a Doornail, Alan Ball said that season 5 will combine elements from multiple books much more than in previous seasons. In other words, we could see events from books 6-?. (Emlékeztek, mikor erről beszélgettünk? smileeee.gif Jó hír ez is)

A major character introduced in Dead as a Doornail is Quinn( aki olvasta a könyveket, tudhatja kiről van szó). No word yet on whether he’ll appear on the show, but we do have some casting suggestions.

We will not see zombies in season 5, but the writing staff are researching “lesser known” supernatural creatures to appear.


Megerősített szereplők akik visszatérnek:

Sookie, Bill, Eric, Alcide, Lafayette, Arlene, Terry, Jessica, Hoyt, Sam, Jason, Pam, Russell, ééés Tara is(azt persze nem tudni, hogy mi történik majd vele SPOILERremélem csak addig láthatjuk, amíg kipurcan rohog.gif SPOILER VÉGE
Nelsan Ellis azt nyilatkozta, hogy Jesust is újra láthatjuk.

A showrunner mint tudhatjuk továbbra is Alan Ball.
5 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, benyaw93, pillajunior, Adrianna
2011. szeptember 15. 12:18 #908
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.09.14. 20:49)
Néhány info:
Az ötödik évad forgatásának kezdete: 2011. november
Az ötödik évad forgatásának vége: 2012. június vége - július eleje
Az ötödik évad premiere: 2012. június
A negyedik évad DVD/Blueray megjelenése: 2012. május
Spoilerek pár jó hírrel:

Season 5 will pick up right where season 4 left off, with Sookie holding Tara in the kitchen.
Alan Ball, Kristin Bauer and Alexander Skarsgard have all stated in various interviews that we’ll see a flashback to when Eric turned Pam into a vampire(juhú, ennek örülök  w00t.gif  ).
Although season 5 is based on Dead as a Doornail, Alan Ball said that season 5 will combine elements from multiple books much more than in previous seasons. In other words, we could see events from books 6-?. (Emlékeztek, mikor erről beszélgettünk? smileeee.gif  Jó hír ez is)
A major character introduced in Dead as a Doornail is Quinn( aki olvasta a könyveket, tudhatja kiről van szó). No word yet on whether he’ll appear on the show, but we do have some casting suggestions.
We will not see zombies in season 5, but the writing staff are researching “lesser known” supernatural creatures to appear.


Megerősített szereplők akik visszatérnek:

Sookie, Bill, Eric, Alcide, Lafayette, Arlene, Terry, Jessica, Hoyt, Sam, Jason, Pam, Russell, ééés Tara is(azt persze nem tudni, hogy mi történik majd vele SPOILERremélem csak addig láthatjuk, amíg kipurcan rohog.gif  SPOILER VÉGE
Nelsan Ellis azt nyilatkozta, hogy Jesust is újra láthatjuk.
A showrunner mint tudhatjuk továbbra is Alan Ball.



Köszönöm az infókat w00t.gif Habár Jason-ről sajna még nincsen friss információnk sad.gif

Amúgy kicsit belegondoltam és igazából
Newlin nem bánthatja Jasont-t , hiszen ahhoz be kell invitálnia a házba rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. szeptember 17. 11:37 #909
- törölt felhasználó -    
Nekem tegnap sikerült megnéznem az utolsó 2 részt és hát huu,nem volt semmi.Nehéz lenne mindent összeszedni,csak néhány dolgot emelnék ki belőle:Aminek különösen örültem hogy végre kezdtek valamit a JessicaXJason szállal és kíváncsian várom hogy ebből mit hoznak még.Ami Marine-t illeti,róla továbbra is azt gondolom hogy nem normális,egyáltalán nem tett rám pozitív benyomást.Antoniát viszont viszonylag megkedveltem a végére,ő még időben észbekapott.Ami meglepett és nem örültem neki az Jesus halála volt.Azt a figurát én már tényleg nagyon megkedveltem és legalább Lafayette sem volt egyedül,erre tessék.Amelyik momentumot nem értékeltem még annyira az az hogy Lafayettetet lényegében 2-szer is megszállták.Ez nekem picit erőltetettnek tűnt emiatt.Viszont az hihetetlenül jó jelenet volt mikor Eric és Bill képesek lettek volna feláldozni magukat Sookie szabadságáért.Még szerencse hogy Pam közbeavatkozott.Huu,és a végén a harcos Sookie nagyi,picit viccesen hatott nekem rohog.gif . Azt sajnálom viszont hogy Sookie mindkettejüket eldobta,pedig Eric-el nagyon jó párost alkottak.Habár van 1 sejtésem hogy ez miért történt,de nem lövöm le előre a poént.És Bill régi énje ismét megmutatkozott,újabb pozitívum.Tommy volt egyébként a másik akit nagyon megsajnáltam a végére,bármilyen alak is volt,azért az mégis megmutatkozott hogy mennyire szerette a testvérét.Megérdemelte az a pasas hogy Sam úgy ellátta a baját.Debbie szintén várható volt,ez az egy egy olyan jelenet volt amire viszont teljes mértékben számítottam. És így a végére jegyezném még meg hogy Hoy-t már az agyamra megy rohog.gif . Nem is tudom hogy fogom kibírni az új részekig. unsure.gif
Szerk:Egyébként nem mondanám hogy bánnám ha Tara eltűnne de kétlem hogy elfog.Valahogy biztos megmentik majd. Ja és visszaolvastam és én is biztosra merném venni hogy az ott Russel volt. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, Adrianna
2011. szeptember 21. 23:44 #910
- törölt felhasználó -    
Hello! Addig is amíg nélkülözni kényszerülünk kedvenceink látványát, itt a folytatásos fanfic. Godric életének több mint 2000 éve évszázadokra lebontva, 4 regényben. Tőlem Nektek! Izzie
Részletek a profilomon.
2011. szeptember 23. 00:15 #911
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Idézet (benyaw93 @ 2011.09.11. 21:41)
Az első 5.évados (marketing) képek! (LQ)

Megjött a többieké is! biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, funny18, House Of Wax, Coco Selly, baisée
2011. szeptember 25. 19:05 #912
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Néhány információ az 5. évadról w00t.gif

Életben marad Tara?
"Nem mondhatom azt, hogy a mostani, emberi állapotában visszatér e, de mindenképp folytatni fogjuk Tara sztoriját." - mondta Tucker.

Bill és Eric jóban lesznek, azok után, hogy megölték Nan Flanagen-t és az őröket?
"Egész évadban a boszorkányok ellen küzdöttek és most a saját fajtájuk elit tagjaival kell majd harcba szállniuk." - mondta Ball. Rachel hozzáteszi: Egyszer az életükben meg kell bízniuk egymásban és egy csapatként fellépniük az ellenséggel szemben."

Russel Edgington valóban visszatér?
"Igen, ráadásul egy új, érdekes szövetségessel."

Alcide-nak végre sikerül elnyernie Sookie szerelmét?
"Erős barátság és kémia lesz kettejük között. De Sookie megpróbál majd a saját lábára állni a következő évadban."

Terry múltjából visszatérnek a szellemei?
"Igen, visszatérnek és neki és a feleségének Arlene-nek meg kell majd küzdeniük velük. Terry posztraumás sérülései is kiújulnak és ebben nagy szerepe lesz Scott Foley-nak."

Milyen fajta vámpír lesz Steve Newlin?
"Azt fogja tenni, amiben hisz, amit szerinte Isten szeretne, hogy tegyen, mindezt persze a már megújult formájában." - mondta Tucker.

Lesznek új és izgalmas karakterek?
"Lesz néhány új szerep, ami nagyon szexi lesz. Az egyik ilyen egy erős, rejtélyes nő, aki a sztori középpontjában áll majd. Nagyon heves és ő lesz a legerősebb nő akit a sorozatban láthatunk majd."
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, pillajunior, benyaw93, funny18, BunnyGirl
2011. október 06. 20:09 #913
- törölt felhasználó -    
A román HBO így promózza a True Bloodot. Csak úgy érdekességképpen smileeee.gif

http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/321931_700b.jpg
10 felhasználónak tetszik: benyaw93, Domcicc, Piros0817, Coco Selly, niiikiii, House Of Wax, kriszti145, pillajunior, Eve87, baisée
2011. október 06. 20:49 #914
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.10.06. 20:09)
A román HBO így promózza a True Bloodot. Csak úgy érdekességképpen smileeee.gif 

Ez mekkora w00t.gif Csinálhatnának itt is ilyet, én mennék vérfürdőzni, az tuti spiteful.gif biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: benyaw93, Domcicc, funny18, N.k, Eve87, baisée
2011. október 07. 09:38 #915
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2011.10.06. 20:09)
A román HBO így promózza a True Bloodot. Csak úgy érdekességképpen smileeee.gif 


Ez de durva w00t.gif
Tök jó biggrin.gif
2011. október 15. 18:05 #916
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Behind The Scene Season 4.
Kristin Bauer & Ryan Kwanten heart.gif Milyen aranyosak biggrin.gif
MQ
3 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, baisée
2011. október 17. 21:28 #917
- törölt felhasználó -    
Ezt muszáj volt megosztanom. Ezzel a videóval fekszek / kelek



Ha kell még ilyen fanvideó valamelyik párosról, vagy akár TB, szóljatok, el van mentve kb. hat tonnával biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: N.k, funny18
2011. október 17. 21:45 #918
N.k
N.k
[tau'ri]
 
StátuszWitcher ♥️
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.22.
Hozzászólás: 3344
Csatolások: 111
Azonosító: 74720
Offline offline
Idézet (Taurilla @ 2011.10.17. 21:28)
Ezt muszáj volt megosztanom. Ezzel a videóval fekszek / kelek

Ha kell még ilyen fanvideó valamelyik párosról, vagy akár TB, szóljatok, el van mentve kb. hat tonnával biggrin.gif


Nagyon jó fanvid
Depeche Mode <3
Eric <3<3 blush.gif
2011. október 17. 22:21 #919
- törölt felhasználó -    
Ha már Depeche Mode & True Blood kombónál tartunk, akkor ezt nézzétek/hallgassátok meg heart.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, House Of Wax, pillajunior
2011. október 18. 10:18 #920
- törölt felhasználó -    
Scream Awards 2011 pompom.gif

Best Horror Actor: Alexander Skarsgard
Best Male Breakout Performance: Joe Manganiello

8 felhasználónak tetszik: benyaw93, Domcicc, House Of Wax, pillajunior, funny18, Bessie, baisée, idone
57 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!