Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 21. 06:28 #921
zsanata
zsanata
muse.
 
StátuszAll I want is the taste that your lips allow...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.22.
Hozzászólás: 4024
Csatolások: 213
Azonosító: 125662
Offline offline
Nagyon szeretem! blush.gif
2011. október 26. 17:22 #922
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.10.18. 10:18)
Scream Awards 2011 pompom.gif
Best Horror Actor: Alexander Skarsgard
Best Male Breakout Performance: Joe Manganiello


Lehet valahol szavazni?Mert akkor szaladok laugh.gif
2011. október 26. 17:51 #923
- törölt felhasználó -    
Idézet (WhiteAngel @ 2011.10.26. 17:22)
Lehet valahol szavazni?Mert akkor szaladok laugh.gif


Ez már az eredmény wink.gif
2011. október 28. 18:34 #924
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2011.10.26. 17:51)
Ez már az eredmény wink.gif

Oh,akkor bocsánat.De nyertek szóval nem szomorkodhatok biggrin.gif
2011. október 30. 18:41 #925
- törölt felhasználó -    
Elkezdtem újranézni az első évadtól, most tartok az ötödik résznél, de számomra elég durva, hogy így a legelején mennyi utalás van.
Például a harmadik részben Stewe Newlin bosszút esküdik hogy megtorolja az apja és az anyja, meg a húga halálát ohmy.gif Én efölött a részlet fölött őszintén bevallom elsiklottam unsure.gif
Illetve a negyedik részben Eric meg Pam svédül beszélnek biggrin.gif Csak sajnos Alexet nem értem hogy mit mond, Kristin viszont számomra is kivehetően beszél.

Mire is jó az őszi szünet, ha nem arra hogy kedvenc sorozatunkat újranézzük? laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, zsuzsye, NiceandCute, Bessie, baisée
2011. október 30. 18:44 #926
- törölt felhasználó -    
Imádom smileeee.gif Egyik kedvenc sorozatom.Nagyon jók a színészek és az alapsztori is nagyon jó.Nemrég néztem meg a 4.évadot. Nagyon várom az 5.-et.
2011. november 02. 23:24 #927
- törölt felhasználó -    
Találtam egy érdekes cikket, pár napos maximum, természetes Kristin Bauerrel készült biggrin.gif És abban elárult egy érdekes dolgot, figyelem, SPOILER!

INNENTŐL Megkérdezték tőle, hogy mit szól azokhoz a pletykákhoz, hogy talán Pam szabadította ki Őrült Russelt, mire azt felelte, hogy még nem kapták meg a szövegkönyveket, de már ő is hallotta ezt a feltevést, és nem tartja kizártnak. Idézem: "Alig várom, hogy kiderüljön, miért is vagyok felelős" Amúgy szerintem nem lehetetlen ötlet, kiindulva abból, hogy Pam el akarja távolítani Sookie-t, és a féltékenység elönti az agyát IDÁIG biggrin.gif

Én persze nem olvastam a könyveket (még), és nem tudom, ki mit tud erről, egyáltalán volt-e ilyen, stb. Ezt olvastam, remélem megcsinálják, én jót röhögnék rajta, Eric már lehet kevésbé biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Eve87, Adrianna, NiceandCute
2011. november 02. 23:30 #928
- törölt felhasználó -    
Idézet (Taurilla @ 2011.11.02. 23:24)
Találtam egy érdekes cikket, pár napos maximum, természetes Kristin Bauerrel készült biggrin.gif És abban elárult egy érdekes dolgot, figyelem, SPOILER!
INNENTŐL Megkérdezték tőle, hogy mit szól azokhoz a pletykákhoz, hogy talán Pam szabadította ki Őrült Russelt, mire azt felelte, hogy még nem kapták meg a szövegkönyveket, de már ő is hallotta ezt a feltevést, és nem tartja kizártnak. Idézem: "Alig várom, hogy kiderüljön, miért is vagyok felelős" Amúgy szerintem nem lehetetlen ötlet, kiindulva abból, hogy Pam el akarja távolítani Sookie-t, és a féltékenység elönti az agyát IDÁIG biggrin.gif
Én persze nem olvastam a könyveket (még), és nem tudom, ki mit tud erről, egyáltalán volt-e ilyen, stb. Ezt olvastam, remélem megcsinálják, én jót röhögnék rajta, Eric már lehet kevésbé biggrin.gif

Én a hatodik könyvnél tartok, de még semmi olyan nincs benne, ami így vagy úgy a sorozatban ne lenne sad.gif Az ötödik könyv egy nagy kihagyás volt, rengeteg dolgot nem tettek bele a sorozatba, szóval én már kezdem elveszíteni a fonalat.

Viszont várom már a nyarat, nagyon sok dolog miatt, az egyik legfontosabb persze hogy folytatódjon a sorozat w00t.gif


Btw: zöld utat kapott Charlaine Harris lapja, gondoltam szólok, hátha érdekel valakit smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Taurilla, Eve87, House Of Wax, Bessie
2011. november 03. 16:15 #929
- törölt felhasználó -    
Sziasztok! smileeee.gif
Lenne egy felhívásom, aki szereti Kristin Bauert / True Blood Pam-et az mindenképpen olvassa el smileeee.gif

November hónap végén van Kristin születésnapja. Amerikai és európai rajongói oldalak álltak össze, hogy egy projekt keretében videó üzenetet küldjünk Kristinnek ahol rajongók köszöntik fel. Az esély adott, már csak a szereplőkre van szükség.

Magyar rajongói oldal nem lévén (hamarosan) itt hívnám fel a figyelmeteket arra, hogy képviseljétek magatokat a videóban! cool.gif

Készítsetek egy képet, ahol egy lapot fogtok, vagy az arcotokra van írva, akármi lehet, sőt, még videó is, a lényeg az hogy Kristinnek szóljon, és megértse (azaz ne magyarul írjátok fel hogy Boldog Szülinapot _nevet.gif )

A képeket/videókat erre a címre várom: (Én gyűjtöm a magyar anyagokat)
sweetchaos@windowslive.com
FIGYELEM! NOVEMBER 26.-IG KÜLDJÉTEK EL LEGKÉSŐBB!

Tényleg, pár perc az egész, de ti is benne lennétek, és ennyivel több lenne a videó! Szóval vegyétek a fáradtságot, és a kamerák kattogjanak wink.gif Kristinért tegyétek meg meghajolo.gif

Köszönömmm thumbsup.gif
Taurilla
2 felhasználónak tetszik: zsuzsye, Domcicc
2011. november 05. 14:30 #930
- törölt felhasználó -    
Fúh, gyerekek, olyan pletykát láttam, nem tudom, mennyire új, de én nagyon nem örülök neki.

INNENTŐL
Azért, hogy Tara továbbra is a show-ban maradjon, elvileg át fogják változtatni vámpírrá... sőt, valahol azt írták, hogy ezt nem más fogja megtenni, mint Pam. Ráadásul az ötödik évad első részének címe - hivatalosan megerősítve - Turn! Turn! Turn! és a turn többek között a vempájör mékingre is használatos...
IDÁIG

OMG!!! Nem hiszem el! Nem! Nem! Nem! Nem! Én ezt nem! Ha ezt tényleg megcsinálják, feladom a hitem! Pedig olyan boldog voltam hogy végre megszabadultunk tőle... Nee. És pont így??? Nee _nevet.gif Nagyon messze az a nyár, emberek _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: benyaw93
2011. november 05. 14:31 #931
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Taurilla @ 2011.11.05. 14:30)
Fúh, gyerekek, olyan pletykát láttam, nem tudom, mennyire új, de én nagyon nem örülök neki.
INNENTŐL
Azért, hogy Tara továbbra is a show-ban maradjon, elvileg át fogják változtatni vámpírrá... sőt, valahol azt írták, hogy ezt nem más fogja megtenni, mint Pam. Ráadásul az ötödik évad első részének címe - hivatalosan megerősítve - Turn! Turn! Turn! és a turn többek között a vempájör mékingre is használatos...
IDÁIG
OMG!!! Nem hiszem el! Nem! Nem! Nem! Nem! Én ezt nem! Ha ezt tényleg megcsinálják, feladom a hitem! Pedig olyan boldog voltam hogy végre megszabadultunk tőle... Nee. És pont így??? Nee  _nevet.gif Nagyon messze az a nyár, emberek _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Jaj ne már dry.gif
Nyírjuk már ki végre az ég szerelmére meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna
2011. november 05. 14:46 #932
- törölt felhasználó -    
Idézet (Taurilla @ 2011.11.05. 14:30)
Fúh, gyerekek, olyan pletykát láttam, nem tudom, mennyire új, de én nagyon nem örülök neki.
INNENTŐL
Azért, hogy Tara továbbra is a show-ban maradjon, elvileg át fogják változtatni vámpírrá... sőt, valahol azt írták, hogy ezt nem más fogja megtenni, mint Pam. Ráadásul az ötödik évad első részének címe - hivatalosan megerősítve - Turn! Turn! Turn! és a turn többek között a vempájör mékingre is használatos...
IDÁIG
OMG!!! Nem hiszem el! Nem! Nem! Nem! Nem! Én ezt nem! Ha ezt tényleg megcsinálják, feladom a hitem! Pedig olyan boldog voltam hogy végre megszabadultunk tőle... Nee. És pont így??? Nee  _nevet.gif Nagyon messze az a nyár, emberek _nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Nee, aztazélet ohmy.gif omg.gif Pff, ezt ha megcsinálják, agyam eldobom dry.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Domcicc, Taurilla, Adrianna
2011. november 05. 21:36 #933
- törölt felhasználó -    
Hát ja, Cynthiával boncolgattuk a témát, és én tartom magam ahhoz, hogy abból a szempontból, hogy Pam utálja Tarát, Tara meg utál minden vámpírt, még mindig lehet vámpír, Pam pedig a makere, ugyanis ha szukí elkezd nyavalyogni, ez meg természetesen zavarja Ericet, el bírom képzelni hogy addig csesztetik Pamet amíg bele nem megy... Meg eddig elég sok utalás volt arra hogy Pamnek makernek kéne lennie, pl. mikor Eric a "halálán" volt, vagy mikor Ginger kiakadt, meg Billnek is nagyon istenítette a makerséget, ráadásul nagyon célozgatnak rá hogy Rutina nem hagyja el a sorozatot csak "más formába kerül"... Szóval, nem tudom. Én nagy nemakarom-hogy-Pam-átváltoztassa mizériám közepette még arra is gondoltam hogy miután kiűzték Marnie-t, Tara akár osztozhatna Lafayettel _nevet.gif Nekem mindegy, csak Pam ne változtassa át reklamalo.gif Viszont az eléggé ez ellen a pletyka ellen szól, hogy Tara fél agya el lett lőve, a vámpírság is nehezen segít rajta, a fél fejed nem nő vissza olyan könnyedén mint Jessica szüzessége _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. december 03. 18:37 #934
- törölt felhasználó -    
casting news
Kelly Overton - Rikki, vérfarkas, 6 részben fog szerepelni, visszatérő karakter lehet
Louis Herthum - szintén vérfarkas, 5 rész, szintén visszatérő karakter lehet

És még mindig nem tudni, hogy ki lesz Quinn...

Jelölték a sorozatot a 2011 Satellite Award-on. Elég szoros a mezőny, olyan ellenfelek vannak, mint The Walking Dead, Game of Thrones, American Horror Story, Once Upon A Time, Torchwood. Eredmény dec. 18-án.
3 felhasználónak tetszik: funny18, House Of Wax, Eve87
2011. december 18. 18:19 #935
- törölt felhasználó -    
smileeee.gif
5 felhasználónak tetszik: benyaw93, Eve87, Domcicc, House Of Wax, leskukrisztina
2012. január 30. 19:52 #936
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
5. évad legelső előzetese beer.gif
Sok Spoilert nem tartalmaz, sőt semmit sem, de legalább az első videó kijött smileeee.gif


Szerk.: Valamiért nem engedi a linket csak így dry.gif

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=EzcX-vCOFis
3 felhasználónak tetszik: pixie1013, benyaw93, Domcicc
2012. február 28. 21:24 #937
- törölt felhasználó -    
spoiler
Eileen in Brooklyn asks: Anything you can tease about True Blood, like who is Sookie going to choose, Bill or Eric?

How about…neither? “We call it season of the bromance,” sexy star Alexander Skarsgård told us at a presser for his new movie Battleship. “We just started [filming] and we’re on episode four of season five. I have a lot with Steve [Stephen Moyer] this year,” he said, quipping, “Eric is very intrigued by Bill now.”


Ha ez azt eredményezi, hogy kevesebbet kell nézni Sookie döntésképtelenségét a két pasi között, akkor Ámen meghajolo.gif Ki tudja, lehet ennyi évadnyi ellentét után még a végén jóba lesznek biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. február 28. 21:43 #938
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2012.02.28. 21:24)
spoiler
Eileen in Brooklyn asks: Anything you can tease about True Blood, like who is Sookie going to choose, Bill or Eric?
How about…neither? “We call it season of the bromance,” sexy star Alexander Skarsgård told us at a presser for his new movie Battleship. “We just started [filming] and we’re on episode four of season five. I have a lot with Steve [Stephen Moyer] this year,” he said, quipping, “Eric is very intrigued by Bill now.”

Ha ez azt eredményezi, hogy kevesebbet kell nézni Sookie döntésképtelenségét a két pasi között, akkor Ámen meghajolo.gif  Ki tudja, lehet ennyi évadnyi ellentét után még a végén jóba lesznek biggrin.gif

A könyvek alapján jön egy harmadik fél, ahogy az alapján elképzeltem inkább ne jöjjön, bár tuti megoldják biggrin.gif

Amúgy Ball elvileg nem vállalta a következő évadot, ezt olvastam ma reggel ohmy.gif
2012. február 28. 22:12 #939
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2012.02.28. 21:43)
A könyvek alapján jön egy harmadik fél, ahogy az alapján elképzeltem inkább ne jöjjön, bár tuti megoldják biggrin.gif
Amúgy Ball elvileg nem vállalta a következő évadot, ezt olvastam ma reggel ohmy.gif


Ha Quinnre gondolsz, akkor nem biztos, hogy benne lesz. Igazából már bőven ideje lett volna bejelenteni, hogy ha castingoltak volna valakit a szerepre. Egyre inkább esélyesnek találom, hogy nem írják bele, esetleg lesz helyette Alcide&Sookie szerelmi szál kompenzációként, ha már úgyse lesz Sookie se Billel, se Eric-kel.

Az Alan Ball hírt én is olvastam, de hát eléggé várható volt sajnos...
2012. február 28. 22:27 #940
- törölt felhasználó -    
Idézet (***aiden*** @ 2012.02.28. 22:12)
Ha Quinnre gondolsz, akkor nem biztos, hogy benne lesz. Igazából már bőven ideje lett volna bejelenteni, hogy ha castingoltak volna valakit a szerepre. Egyre inkább esélyesnek találom, hogy nem írják bele, esetleg lesz helyette Alcide&Sookie szerelmi szál kompenzációként, ha már úgyse lesz Sookie se Billel, se Eric-kel.
Az Alan Ball hírt én is olvastam, de hát eléggé várható volt sajnos...

Végülis mindegy kivel hozzák össze Sookie-t, kissé rib*ncot csináltak már belőle is, majd' minden évadban más pasi megy át rajta. Amúgy Quinnre gondoltam, igen.

Kíváncsi vagyok milyen lesz a hatodik évad, feltéve ha lesz. Bár miért ne lenne, hatalmas a sikere a sorozatnak, a bőrt meg le kell húzni róla ilyenkor is. Onnantól csak a remény marad, hogy a színvonal nem fog csökkenni.
57 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!