Starity

True Blood / True Blood: Inni és élni hagyni (2008-2014)

57 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 28. 17:45 #981
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2012.05.28. 13:39)
Ha már így a könyvnél tatunk, én is kérdeznék valamit  blush.gif 
A sorozatot teljes mértékben követem, azonban még egy könyvet sem olvastam, és el szeretném kezdeni, de legelőször csak egy könyvet szeretnék venni  smileeee.gif  Melyik könyvvel kezdjem , mármint melyik a legjobb szerintetek ? smileeee.gif Persze logikus lenne a legelsővel kezdeni, de ha mondjuk nem az a legjobb akkor lehet nem azzal kezdeném  smileeee.gif

Szerintem az elsővel kezd..nem csak azért mert logikus hanem azért is mert a kötetek összefüggnek.Ha össze-vissza olvasod el a köteteket,bele fogsz szerintem zavarodni.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2012. június 07. 18:14 #982
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Világosítsatok fel, ha tévedek, de nem 5-én volt az új rész? Még mindig nincs fent sehol, így kezdek kételkedni. Elég valószínű, hogy a sok sorozat dátuma már teljesen összefolyt az agyamban. Valaminek 13-án is lesz premierje. Ez lenne? Vagy az megint valami másnak a dátuma. laugh.gif
2012. június 07. 18:30 #983
- törölt felhasználó -    
Idézet (Rap4ever8 @ 2012.06.07. 18:14)
Világosítsatok fel, ha tévedek, de nem 5-én volt az új rész? Még mindig nincs fent sehol, így kezdek kételkedni. Elég valószínű, hogy a sok sorozat dátuma már teljesen összefolyt az agyamban. Valaminek 13-án is lesz premierje. Ez lenne? Vagy az megint valami másnak a dátuma. laugh.gif


10-én vasárnap van a premier, tehát mi 11-én hétfőn már nézhetjük.
2 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, House Of Wax
2012. június 07. 18:34 #984
- törölt felhasználó -    
new stuff

4 felhasználónak tetszik: idone, House Of Wax, Eve87, Alison Lerman
2012. június 09. 23:59 #985
- törölt felhasználó -    
Ha valaki elfelejtette volna biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: idone, Eve87, House Of Wax, Alison Lerman
2012. június 11. 14:51 #986
- törölt felhasználó -    
5x01
Hát Tarától már sose szabadulunk meg azt hiszem…Nem hiszem el, hogy Sookie nem sejtette, hogy ez lesz...Meg Lafayette is...de nem, azért átváltoztattatják Pammel omg.gif Komolyan mondom, leginkább Pamet sajnáltam azokban a jelenetekben rolleyes.gif

Gay Newlin, aki szerelmes Jasonbe: lol what? Jessica aztán jól lerendezte biggrin.gif She’s da Queen of Louisiana cool.gif

Eric & új nő:

http://i1226.photobucket.com/albums/ee412/aidenna/tumblr_m5g0r1y2lM1qa2szuo1_2501.gif
Rohadtul nem tetszik, hogy Eric ilyen hamar elfeledkezett Sookie-ról.
Az Eric & Bill bromance viszont nagyon tetszik.

Annyira tudtam, hogy a Jason & Jessica szerelmi szálat is szét fogják cseszni...De hogy rögtön az első részben elkezdik, azt nem gondoltam volna. Azért amikor együtt énekelték a Cherrybombot, az aranyos volt (amíg Jessica meg nem csókolta a másik pasit sad.gif ) Nem mondom, hogy nem tudtam, hogy ez lesz, mert Jessica nem akar monogám kapcsolatot, na de mégis.

Samet meg egyre jobban bírom (mondjuk eddig is bírtam). Bár a vérfarkasos szál, most nem köt le annyira, mint a többi. Lafayette kínzását meg hagyják már abba. Megszállta egykét szellem, meghalt Jesus, most meg Tara vámpír lett, nem volt elég? Vissza a régi poénkodós Lafayettet.
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, BunnyGirl, Rap4ever8, Alison Lerman, Bessie, Eve87
2012. június 11. 17:17 #987
- törölt felhasználó -    
Engem évadkezdés még sose baszott föl. Egészen a mai napig.

Mikor fog már végre megdö-(a mimózalelkű alsós olvasók kedvéért nem fejezem be)?!
2012. június 11. 21:33 #988
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát nem tudom, nekem nagyon tetszett blush.gif Borzasztóan vártam már laugh.gif

Kezdjük azzal ami nem tetszett : Jessica dry.gif Tudtam, hogy nem lesz az ő szerelmük egy mély, örök szerelem, de azért Jason feladta a barátságát csak azért, hogy vele lehessen, és így hálálja meg omg.gif És különben is, ő mászott rá Jason-re, ha annyira kellett neki akkor miért viselkedik így omg.gif És ott van még nekünk Tara omg.gif Édes Istenem, hogy nem lehet megszabadulni tőle mad.gif
Hát kb. ennyi volt ami nem tetszett blush.gif
Én speciel örültem, hogy Eric tovább lépett wink.gif Félre ne értsetek, imádtam a Sookie & Eric párost de Sookie is kínjában nem tudja mit csináljon, nyilván az alkotók nem tehetik meg, hogy akkor választ valakit és azzal lesz, kell ezt a szálat húzni megértem, de addig is legalább Eric szórakozik kicsit a hugicával rohog.gif
A Jason féle szerelmi vallomáson annyit nevettem _nevet.gif Nagyon jól jött ki _nevet.gif És Jason milyen kedves volt már azzal a csajjal wub3.gif Szegénykém, totálisan szerelmes dry.gif
Sam-et nagyon sajnáltam sad.gif Ahogy Lafayett-et is sad.gif


Látván a következő rész előzetesét még inkább tűkön ülök heart.gif
6 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, SmileyZ, pixie1013, Alison Lerman, Bessie, Eve87
2012. június 12. 20:33 #989
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Végre nekem is sikerült megnéznem az első részt, és nekem nagyon tetszett.A legjobban talán az új Steve Newlin jön be, van egy olyan érzésem, hogy sok vicces pillanatot fog nekünk még okozni. laugh.gif
Nekem egyetlen egy nagy csalódás volt a sorozatban az pedig Tara.Már nagyon reménykedtem abban, hogy végre megszabadulunk tőle, erre vámpír lett omg.gif És ahogy az előzetesekből kiveszem még akadékoskodóbb lesz mint eddig volt sleep.gif.
Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz az Eric Bill párossal, talán ez az egyik legizgalmasabb szál a sorozatban jelenleg, Russell Edgington mellett. biggrin.gif
Laffayettet meg nagyon sajnálom, jó lenne, ha újra olyan lenne, mint az 1. évadban.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Rap4ever8, Eve87
2012. június 13. 19:49 #990
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Jó volt ez kérem szépen. biggrin.gif Az epizód címéből már sok mindent le lehetett szűrni. Előre félek,hogy Tara milyen lesz vámpírnak? Gondolom sírni fog, hogy átalakították, mert hogy ő mennyire utálja a vámpírokat. Azért gondolom, most azért lett vampire, mert visszatért Russell. biggrin.gif Majd Tarácska vigyáz a kicsi Sookiera.
Az egyik legjobb rész Newlin tiszteletes vallomása volt. nevet2.gif Nem is értem hova gondolt? Valaki, aki megd*gja a feleségét, egy ilyen vallomás után átáll a másik csapatba?
Alcide-ot mindig bírtam, úgyhogy jöhet a farkasos szál. biggrin.gif
Na igen, Sam-et én is sajnáltam. Szépen megkínozták. Azért nem volt enyhén durva, hogy azért kellett a farkasoknak az exfőnökük teste, hogy megegyék? blink.gif
Eric és Bill jelenetei is jók voltak. biggrin.gif Azért picit pislogtam, mikor Eric azt mondta a csajról, hogy a testvére, aztán lesmárolta. rohog.gif Szerencsés csaj.
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Rap4ever8, pixie1013, Eve87
2012. június 13. 21:35 #991
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Szerintem is nagyon jó volt, de én valahogy mégis kicsit többet vártam. Lehet, hogy csak azért van egy kis hiányérzetem, mert túlságosan kiéheztettek a folytatásra és a fokozott várakozás miatt túl nagyok az elvárásaim. tongue.gif Látom, hogy mindenki ki van akadva Tara miatt. Én annyira nem akartam megszabadulni tőle. Persze nekem se a kedvencem, évadról évadra egyre idegesítőbb, de én nem bánom, hogy még maradt. Bár várjuk ki milyen lesz a vámpír énje. Lehet, hogy pár rész után majd a falat kaparom, hogy miért nem tüntették még el. rohog.gif Lafayett viszont nagyon hiányzik. Csak árnyéka önmagának. Azóta várom a visszatérését mióta Eric elrabolta, de egyre csak rosszabb. Sajnálom őt, de ez a depis énje egyáltalán nem jön be. Eric hozta a formáját a hugicával. biggrin.gif Bill meg csak Bill. Ő engem már igazából nem nagyon érdekel. Team Eric kb. 2 évad óta, Bill pedig folyamatosan esik a népszerűségi listámon. Steve Newlin nem tudom mit várt, de engem ez a fazon halálra idegesített a szektás korszakában is. Ez a jelenete vicces volt, de még mindig kiráz tőle a hideg. Borzasztó ellenszenves...
3 felhasználónak tetszik: pixie1013, Bessie, Eve87
2012. június 14. 10:45 #992
- törölt felhasználó -    
előzetes + Cast Favourite Moments
6 felhasználónak tetszik: idone, Bessie, Rap4ever8, House Of Wax, Eve87, BunnyGirl
2012. június 17. 19:49 #993
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Először is ezer köszönet mindenkinek a képekért, videókért, hírekért! Így a szünet kicsit elviselhetőbb volt. meghajolo.gif

Na akkor a részről:
Tara. Hát én sem örülök a történteknek. Sajnálom Rutinát, a színésznővel nincs bajom, de Tara nagyon idegesít. Na hátha Pam egy kicsit helyre teszi. wink.gif
Newlin tiszteletes szerelmi vallomása... atyaég. _nevet.gif
Szegény Terry, úgy látszik még ő sem élhet nyugiban.
Nora karaktere érdekes lehet. Remélem kapunk egy kis Godricot is mellé. blush.gif
A Hatalomra már nagyon kíváncsi vagyok. Meg Russell is igazán megjelenhetne már a következő részben. rolleyes.gif
Lafayette jól kiosztotta Alcide-ot. Jessica meg a tiszteletest. Remélem nem csak ennyi volt a szerelem Jess és Jason között. Az a nézés ahogy Jason lelépett a csajjal... Jess kapj észbe! mad.gif
Nekem tetszett a rész. Maradjanak ezen a szinten és nem lesz baj.
3 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, House Of Wax, pixie1013
2012. június 18. 12:25 #994
- törölt felhasználó -    
5x02
Nagyon vártam már mit hoznak ki az Authority-ből, szerencsére nem kellett csalódnom. Ütős jelenetek voltak. Először is kaptunk pár válogatott kínzási módszert, pl UV llights & ezüst infúzió. Érdekes volt ez a vámpír Biblia dolog is. Úgy látszik a vallási fanatizmus a vámpírokat sem kíméli. Azt még hozzátenném, hogy az új szereplők közül eddig messze Christopher Meloni volt a legjobb, nagyon jó színész, a karaktere is jól el lett találva. A jelenete Eric-kel és Billel az epizód egyik legjobb része volt.
A másik ami még nagyon tetszett ebben a részben, azok a Pam flashbackek voltam thumbsup.gif . Mióta vártam már erre. Pam egyszerűen olyan karakter, hogy nem lehet nem szeretni.
Alcide nagyon jól tette, hogy otthagyta a fenébe a vérfarkasokat. Én vagyok az egyetlen, akit halálra idegesít Marcus anyja? dry.gif Frászt kapok tőle.
Lunát nagyon sajnálom, de a kiborulása Sammel szemben kicsit erős volt. Sam elvégre csak segíteni akart neki. Remélem azért kibékülnek.
Ja, és feltűnt mindenki egyik „kedvenc” karaktere, akit oly régóta hiányoltunk: Hoyt mama! rohog.gif
Tarán nem lepődtem meg, hogy átment őrültbe, eléggé sejthető volt. Remélem nem abból fog állni az egész évad, hogy Sookie és Lafayette mint az ő bébiszittere fognak funkcionálni, mert annak nem örülnék. Azért nekik is volt egy jó jelenetük, mikor Lafayette le akarta szúrni Tarát, Nelsan és Anna nagyon jól alakítottak.
Steve „Moves Like Jagger” Newlin-on még mindig nem bírom túltenni magam rohog.gif Gondolom azt senki nem hitte el, hogy Jess tényleg eladja neki Jasont. Csak szórakozott kicsit Newlinnel biggrin.gif
RUSSELL pompom.gif
4 felhasználónak tetszik: pixie1013, Eve87, Rap4ever8, House Of Wax
2012. június 20. 01:51 #995
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
A 2. rész már sokkal jobban tetszett, mint az első. thumbsup.gif Tara rendesen leamortizálta Sookie házát... A legjobb Steve Newlin és Jessica jelenete volt. Jót röhögtem rajtuk. rohog.gif Még a végén megkedvelem a Tiszteletes karakterét. biggrin.gif Hoyt az agyamra megy a drámázásával. Jó tudjuk Jessica megcsalta Jasonnel, de lépjen már túl rajta. Uncsi a hisztizése. Hoppá valami nem úgy alakul, ahogy ő akarja és rohan vissza anyuci szoknyája mögé, de nagyon menőnek érezheti magát, hogy már mer vele csúnyán beszélni... Hatalmas személyiségfejlődésen megy keresztül... -.- Nem csoda, hogy Jessica is megunta és elhagyta. Borzasztó nyámnyila alak. dry.gif Pam viszont zseniális volt. Végre belőle is kaptunk egy picit többet. Az ő karaktere az egyik legjobb.
A Hatóságot ár nagyon vártam, de picit alulmúlták a várakozásaimat. A kínzási módszerek tényleg jók voltak, de ez a megpróbáljuk elhitetni, hogy a másik már beszélt annyira sablon. Ráadásul az egész egy vallási fanatikus szekta... A Bibliájuk érdekes volt, de annyi, totál zakkantak. Eric és Bill pedig hozták a szokásos formájukat. heart.gif
A kis farkaskölyök mennyire cuki volt. wub.gif Sejtettem, hogy nem alakváltó lesz a kiscsaj. Remélem ezzel végre Alcide szerepe is nő és szárnyai alá veszi az új kisfarkast (persze ha az anyja hagyja). Marcus mama viszont biztos okoz még bonyodalmakat.
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, pixie1013, Bessie
2012. június 20. 12:32 #996
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Jó volt ez, jó volt ez rohog.gif

Kezdjük a Hatalommal : nekem tetszettek biggrin.gif De valahogy nem így képzletem el, nem csalódtam, csak más volt az elképzelésem meghajolo.gif
Tara omg.gif Hogy Sook miért nem hagyta, hogy Lafayette leszúrja dry.gif Most majd jön epizódokon keresztül a "Sosem bocsátok meg mert vámpírt csináltatok belőlem" dolog dry.gif
Newil és Jess beszélgetése haláli volt _nevet.gif _nevet.gif Jason-t viszont sajnálom blush.gif Szörnyen bűntudata van, Hoyt átnéz rajta, Jess nem törődik vele unsure.gif Viszont az nagyon tetszett mikor együtt járőröztek a Seriffel blush.gif Mekkora változáson ment keresztül Jason karaktere w00t.gif Úgy hirtelen bevillant egy első évados jelenet, és nagyon megváltozott, persze én ennek örülök, akkor is imádtam, most is imádom heart.gif
Jaj az a kis farkas milyen tündéri volt wub3.gif Remélem nem végleg dobta ki Sam-et, és minden rendben lesz köztük blush.gif
A kínzások igencsak érdekesre sikeredtek smileeee.gif
Pam visszaemlékezős jeleneteit imádtam w00t.gif Még többet akarok látni belőle meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, pixie1013, Bessie, BunnyGirl
2012. június 20. 22:12 #997
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Én oda meg vissza vagyok az új résztől.Először is nagyon örülök, a Pames flashbackeknek, jó hogy végre róla is többet megtudhatunk.Másodszor pedig a Hatóságtól lehidaltam.Szerintem nagyon jól megcsinálták, és Christopher Melonit imádtam. laugh.gif Nagyon jó alakított.
A Luna-Sam-Emma szálra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit fognak belőle kihozni.
Negatívum, szokás szerint Tara volt. dry.gif Úgy érzem, hogy Sookiék, egész évadon keresztül vele fognak szenvedni.
Steve Newlin szokás szerint hozta a formáját, imádtam. laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Rap4ever8
2012. június 21. 11:16 #998
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem volt rossz, de olyan jó sem. Akadtak jó részek benne.
Ami tetszett, az például Christopher Maloni alakítása Őrzőként. A többieké (Őrző) már nem volt annyira jó szerintem. Tetszett az is, hogy végre kibökték, hogy Russellt mégsem ölték meg a srácok, és bevállalták, hogy ők legyenek a csalik. fish.gif
Jason-t még mindig csípem. Beszélgetése a rendőrkocsiban a seriffel nagyon tetszett. Jót röhögtem. rohog.gif Aztán ott van Newlin tiszteletes. Bakker, amit az művel kész szégyen. Nem tudom mit fognak ebből kihozni, de kíváncsian várom. Egyébként akármennyire keresztülnéz Jess Jason-ön, azért szereti, akárcsak Hoyt-ot. blush.gif Ezért ilyen többek között szerintem.
Pam visszaemlékezéseit szintén imádtam, remélem látunk még ilyet. A többi esemény számomra semleges volt. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Rap4ever8
2012. június 25. 17:37 #999
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.05.15. 13:09)
5x01 'Turn! Turn! Turn!'


heart.gif
1 felhasználónak tetszik: idone
2012. június 25. 17:45 #1000
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120235
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Cynthia @ 2012.05.15. 13:11)
5x02 'Authority Always Wins'


heart.gif
2 felhasználónak tetszik: idone, Rap4ever8
57 oldal 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!