Kórházba került Bella Hadid
A 28 éves modell nincs jó állapotban – jelenleg is kezelés alatt áll Lyme-kór miatt.
hirdetésBella Hadid nincs jól – a modell az Instagramon tett közzé egy csokorra való friss felvételt, melyeken azt láthatjuk, hogy jelenleg is kórházi ápolásra szorul. A modell – édesanyjához, Yolandához és öccséhez, Anwarhoz hasonlóan – Lyme-kórral küzd. A betegséget 2012-ben diagnosztizálták nála, de csak 2015-ben hozta nyilvánosságra.
Ennyire szomorúnak és betegnek lenni úgy, hogy közben a legtöbb áldás, kiváltság, lehetőség és szeretet vett körül, talán a legzavarbaejtőbb dolog volt, amit valaha átéltem
– nyilatkozta a betegség kapcsán Bella korábban.
Szerettei egyébként mindenben támogatják a modellt. Nővére, Gigi és barátnője, Tallulah Willis is sok erőt, kitartást és jobbulást kívánt neki a közösségi hálón keresztül.
Szeretlek! Remélem, hamarosan olyan erősnek és jól érzed majd magad, ahogy megérdemled!!!!!!
– írta Bellának Gigi.
Mi az a Lyme-kór? A Lyme-kór kullancs által terjesztett bakteriális fertőzés, amely az esetek túlnyomó többségében jóindulatú, sokszor magától is gyógyul. Legismertebb tünete a jellegzetes bőrpír, de kialakulhatnak miatta neurológiai, mozgásszervi panaszok is.
via Házipatika
via PageSix
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











