Börtönbe kerülhet T. Danny
A zenész ellen eljárás indult – kábítószer birtoklása miatt számoltatja el a hatóság.
hirdetésT. Danny bajban van. A Blikk úgy tudja, hogy drogfogyasztáson kapták a rappert – vélhetően kokaint és amfetamint vett magához –, ráadásul tudatmódosító szereket találtak nála, így eljárás indult ellene. Az eredetileg Telegdy Dániel néven anyakönyvezett rapper állítólag Maglódon szerezte be a drogot, amiből nemcsak ő, de a környezetében lévők közül többen is fogyasztottak.
Mivel nem ez az első ilyen esete, kedvezőtlen ítélet esetén akár börtönbüntetést is kiszabhatnak T. Dannyre. A rendőrség szakértők bevonásával vizsgálódik az ügyben – az énekes letartóztatását egyelőre nem kezdeményezték.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Ma volt a második rész premierje.
Újra kapcsolatban van?
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Anne Hathaway gyermeket vár.
Másodszorra is anyuka lesz.











