Vámpírnaplók: eldőlt Klaus sorsa
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Sokáig keresték a megfelelő vámpírt, de most kiderült, ki fogja eljátszani a gonosz Klaus szerepét.
hirdetés
A szereplő kiválasztása több hónapig tartott, de egy pár napja készült interjúban Julie Plec elárulta, megtalálták a megfelelő embert, akit több mint 100 színész közül válaszották ki. Az illető pedig nem más, mint Joseph Morgan. Julie azt is elárulta, hogy a rajongók egy nagyobb színészben gondolkodtak, de ő egy ismeretlen művészt szeretett volna felkarolni.
„A gondolat, hogy valaki ismeretlent, új arcot felfedezhetünk, nagyon izgalmassá tette a válogatást. Úgy gondolom, a sorozat sikerében az is közrejátszik, hogy nem arra törekszünk, hogy minél ismertebb szereplőket vonjunk be a filmbe. Szerintem a sorozatunk azért működik ilyen jól, mert nem arcra válogatunk” – nyilatkozta Julie az EW.com-nak.
Lehet, hogy a rajongóknak tényleg nem ez a legjobb hír – hiszen nem egy ismert sztárt láthatnak a képernyőkön –, viszont vigasztalásként szolgáljon, hogy lassan elkezdődik a forgatás Klausszal, így néhány héten belül izgalmas részek elé nézhetünk.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Nem igazán sikerült a szervezés.
Tényleg ennyire összeugrottak?
A színésszel 2010-ben váltak el.
Néhány sztár megerősítette, hogy ott lesz.
Tina Fey védte meg a színészt.
Nemrég házasodtak össze.
Utólag kivágta a jelenetet.
Újabb kalamajka az ügyben.
Kipróbált egy új hajszínt.
A híresség mesélt az exéről.











