Újabb Nicole Scherzinger-klippremier
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Nicole Scherzinger magasra tette a mércét újabb számával, a Don’t Hold Your Breathszel. Európát, Ázsiát már meghódította, most Amerikán a sor.
hirdetés
Egy hónappal ezelőtt került nyilvánsságra a Don’t Hold Your Breath című dal, február 8-án pedig bemutatták a számhoz készült kisfilmet is. Érdekessége, hogy Rich Lee rendezte, aki a Pussycat Dolls egyik legnagyobb slágeréért, a Hush Hush-ért is felelős.
Nicole számára egyébként a 2010-es év elég szerencsésnek mondható, hiszen megnyerte a Dancing With The Stars táncműsort, a The Sing Off zsűriszékébe ült, szerepet kapott a Men in Black 3-ban és az X Factor vendégzsűrije is lehetett. Így reméljük, hogy a 2011-es esztendő is sok jót tartogat számára!
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Félmeztelen képet osztott meg.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Kapu Tibor és Erdélyi Tímea egy párt alkot?
Nagyon szerelmes a híresség.
Cara Delevingne az első nyíltan leszbikus nő a Playboy nyomtatott címlapján.
Megbetegedett a forgatáson.
Máris egy újabb kapcsolat a láthatáron.
Kiderült, hogy mi okozta a halálát.
Harmadik gyermekét várja.











