Britney szeretne még kisbabát
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Britney Spears harmadszorra is férjhez menne, és újabb kisbabát tervez, noha párja, Jason nem kérte meg a kezét eddig.
Britney úgy tervezi, Hawaiin mondaná ki a boldogító igent. Szeretné, ha a ceremónia csendes lenne, csak a barátok és családtagok lennének jelen.
Viszont barátja, Jason Trawick még nem kérte, hogy legyen a felesége. Ez sem akadály az énekenőnek, aki már jó pár szerelmi csalódás után szeretne végre megállapodni, és nyugodt életet élni.
Barátai szerint Jason képes lenne rá, hogy harmonikus életet biztosítson az énekesnő számára.
„A sok hullámhegy és válság után Britney nagyon szeretne megállapodni, és Jason oldalán úgy érzi, megtalálta az igazit – mondta a People magazinnak az énekesnő egyik ismerőse. – Most, hogy lemeze vezeti a listákat, és a turnéjának is lassan vége, úgy gondolja, eljött az esküvő és egy újabb gyermek vállalásának ideje.”
A pop hercegnője eddig kétszer ment férjez. Egyszer Jason Alexanderrel kötött igen rövid, csupán 55 órás házasságot, második férje pedig Kevin Federline volt, tőle született két kisfia.
Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Sokan nem értik a változást.
Az SMS-ek szerint a színésznő hívta oda, amikor szoptatott.
Nagyon cukik együtt.
Még tovább bonyolódik az ügy.
Új frizurával kapták lencsevégre.
Így randizott a két sztár.
Új filmjét promótálja a sztár.
Édesapa lett a sztár.
Posztolt a dráma után a modell.
Meglepő dolgot árult el az énekesnő.