Kiadó nélkül a Sugababes?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Az a pletyka járja hogy a trióval szerződést bontott amerikai kiadójuk, a Roc Nation.
hirdetés
A lányok 2009. áprilisában kötöttek szerződést Jay-Z kiadójával 3 album erejéig. Ám mostanra a csapat neve lekerült a kiadó hivatalos oldaláról. A Sweet 7 lenne az első Sugababes album, ami megjelenne Amerikában.
Egyenlőre nincs hivatalos bejelentés, de azon sem lehetne meglepődni, ha a pletykák igazak lennének.
A lányok új albuma a Sweet 7 Március 15-én jelent meg Angliában, és a listákon elég csúfosan szerepelt: csak a 14. helyen debütál 11.000 eladott példánnyal, a hét közepén pedig már csak a 36. helyen áll.
Pedig az új albumhoz nagy reményeket fűztek mind a rajongók, mind a csapattagok. A szerződés értelmében olyan producerekkel dolgozhattak együtt mint RedOne és Ne-Yo. Mint látszik, ők sem voltak elegek az album sikeréhez.
Ezek mellett pedig 2009. szeptemberében jelentették be hogy a csapat egyetlen megmaradt alapítótagja Keisha Buchanan kiszáll a csapatból, helyére pedig az Euroviziós Dalversenyből megismert Jade Ewen került.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Nem igazán sikerült a szervezés.
Tényleg ennyire összeugrottak?
A színésszel 2010-ben váltak el.
Néhány sztár megerősítette, hogy ott lesz.
Tina Fey védte meg a színészt.
Nemrég házasodtak össze.
Kipróbált egy új hajszínt.
Utólag kivágta a jelenetet.
A híresség mesélt az exéről.
Újabb kalamajka az ügyben.











