Autumn Reeser anya lett
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A Narancsvidék harmadik évadjában feltűnt Taylor karakterét alakító Autumn Reeser május 10-én adott életet első gyermekének.
hirdetés
A Narancsvidék című sorozattal ismertté vált Autumn Reeser anya lett. A színésznő és férje, Jesse Warren kedden reggel büszkén írták ki Twitter-profiljukra, hogy megszületett kisfiuk. A baba május 10-én, 10 óra 53 perckor jött világra, és szüleitől a Finn nevet kapta.
Az újdonsült apuka Twitter-üzenetéből az is kiderül, hogy a pici a mérések alapján 50,8 centiméterrel és 3 kilogrammos súllyal született, valamint Autumn elképesztően viselte a szülés fájdalmait, és még mindig képtelenek felfogni, hogy a kezükben tarthatják első gyermeküket.
Természetesen képet is megosztottak a kíváncsi rajongókkal a profiljukon:

hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Félmeztelen képet osztott meg.
Kapu Tibor és Erdélyi Tímea egy párt alkot?
Cara Delevingne az első nyíltan leszbikus nő a Playboy nyomtatott címlapján.
Kiderült, hogy mi okozta a halálát.
Harmadik gyermekét várja.
Évek óta nem vállalt színészi munkát.
Nem zavartatták magukat.
Elárulta, miért döntött így.
Szorongást okozott nála a teste változása.
Megtartották az esküvőt.











