Willem Dafoe-t kirabolták
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A hétvége folyamán betörtek a Pókember sztárjának otthonába, és a rablók több ezer dollárnyi értékkel távoztak.
hirdetés
Néhány ügyes rabló vasárnap éjjel betört Willem Dafoe római otthonába. Az elkövetők biztosra mentek, hiszen a többemeletes luxusvillát mászókampók és kötelek segítségével mászták meg.
A behatolás a tetőn történt, hogy elkerüljék a riasztókat – ám nem jártak sikerrel, mivel az egyik belső biztonsági rendszer riasztotta a rendőrséget – árulta el a színész neje, Giana Colagrande.
A betörők azonban gyorsak voltak, mivel a hatóságok megérkezése előtt távoztak, több mint 4000 dollárnyi értékkel. A rendőrség információi szerint az eltűnt vagyon nagy része nyakláncokból és ékszerekből áll.
A színész többnyire ingázik Róma és New York között, a betörés idején Új-Mexikóban tartózkodott, mivel legújabb filmje munkálataiban vett részt.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Tényleg ennyire összeugrottak?
A színésszel 2010-ben váltak el.
Kipróbált egy új hajszínt.
A híresség mesélt az exéről.
Nemrég házasodtak össze.
Utólag kivágta a jelenetet.
Újabb kalamajka az ügyben.
Nem sokkal a sorozat premierje előtt mentek szét.
Brutális gyilkosság történt.
Nagyon sokat edzett a filmre.











