Új egészségprojekt indul
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Új egészségprojektet indítanak a celebek: Norbi ezúttal Zoltán Erikával és a Karthago együttessel állt össze.
hirdetés
Szigeti Ferenctől származik a projekt alapötlete, aki már 8 éve rendszeresen jár edzőterembe, tapasztalatait pedig minél több emberrel szeretné megosztani, ezért „Testedzés 50 felett” címmel ír könyvet.
A könyv mellett megszületett egy közös akció ötlete is, melynek során Norbi Zoltán Erika közreműködésével készít egy nem mindennapi, egyórás DVD-t, melyben különleges, 50 év feletti férfiak és nők számára is egyaránt elvégezhető edzésprogramot mutatnak be. A DVD különlegessége, hogy a KARTHAGO jóvoltából élő rockzenére tornáznak majd.
Emellett Norbi formába hozta az együttes tagjait is, hiszen nyári turnéjuk előtt vissza akarták nyerni kondíciójukat, és 30 kilót szerettek volna fogyni. A zenekar tagjai a Norbival közösen végigedzett két hónap alatt – mely alatt szorgalmasan fogyasztották az Update-menüt – az öt zenész majdnem elérte célját, a maradék pár kilót a DVD-re tornázva szeretnék még leadni a jövőben.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.













