Vihar söpörte el Tabáni István koncertjét
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Július 15-én kezdődött Lakiteleken a Tőserdő Szépe fesztivál. A sztárvendég Tabáni István volt, de a sikeresnek ígérkező koncertet félbeszakította az időjárás.
hirdetés
A hagyományos Tőserdő Szépe fesztivál Lakiteleken július 15-én, pénteken kezdődött, mely sok érdekes programot tartalmazott. Miután ezek véget értek, este 9-kor Tabáni István lépett a színpadra. Több százan voltak kíváncsiak a csodás hangú, szimpatikus énekesre, és hamar el is kezdtek vele énekelni.
Néhány dal után azonban váratlan időjárás-változás következett be, villámlani és esni kezdett. A Csillag születik második szériájának győztese és rajongói még egy darabig bírták, de a rendezők úgy döntöttek, megszakítják az előadást.
Sokan csalódottan távoztak, de a szervezők nem akarták vállalni a kockázatot; néhány éve ugyanis pont a Tőserdő Szépe alatt, a vihar miatt leszakadt faág megsebesített egy nézőt, akit kórházba is kellett szállítani.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Brutális gyilkosság történt.
Nem teljesen erre számítottunk.
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Felpörgött a rajongótábor egy podcast részlet miatt.
Nem kendőzte el a véleményét.
Tokióban jártak együtt.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Sokan csalódtak benne a régi fotója miatt.
Hónapokkal ezelőtt megtörtént.
Elárulta, mi volt az ára a sikerének.











