Reese Witherspoon a Lindex arca lett
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Az Oscar-díjas színésznőt kérte fel az egyik európai cég legújabb termékeik promótálásához.
hirdetés
Az európai Lindex cég kérte fel Reese Witherspoont legújabb termékeik reklámozására. A márka képviselői úgy gondolják, a színésznő a megfelelő ember a képviseletükre.
„Pozitív, energikus, és fantasztikus képességekkel rendelkezik, melyeknek hála, egyszerre gondtalan és bűbájos” – nyilatkozta Johan Hallin, a Lindex koncepciós igazgatója.
A Kiadatás sztárja – elmondása szerint – mindig odáig volt a cég termékeiért, különösen azért, mert imádja a kötött dolgokat és a farmernadrágokat. „A kollekció tökéletes választás számomra, mivel kellőképp elegáns egy megbeszéléshez, ugyanakkor laza viseletet biztosít otthonra is.”
Witherspoont nem most először választották nagykövetnek, hiszen korábban számtalanszor képviselte az Avont is.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Nem teljesen erre számítottunk.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Nem kendőzte el a véleményét.
Sokan csalódtak benne a régi fotója miatt.
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Hónapokkal ezelőtt megtörtént.
Elárulta, mi volt az ára a sikerének.
Miller Dávid fontos szerepet játszik a sorozatban.
Meglepő dolgot árult el.











