Megvan Britney Spears budapesti előzenekara
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Hivatalosan is bejelentették, hogy a szeptember 30-ai budapesti koncerten a Destinee & Paris lesz az előzenekar.
hirdetés
Britney Spears Femme Fatale nevű turnéjának budapesti állomásán a Destinee & Paris lesz az előzenekar – mindezt a napokban erősítették meg.
Korábban már cikkeztünk az újonnan alapított banda debütáló daláról, a True Love-ról, amelyet nagy valószínűséggel a magyar közönség élőben is hallhat.
A testvérpárt egyébként Aly & AJ-hez, a ma már 78violet néven működő együtteshez hasonlítják, ami nem meglepő: mindketten szőkék, két év közöttük a korkülönbség, és a Disney-nél kezdték a karrierjüket.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Tényleg ennyire összeugrottak?
Kipróbált egy új hajszínt.
A híresség mesélt az exéről.
Brutális gyilkosság történt.
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Nem teljesen erre számítottunk.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Nem kendőzte el a véleményét.
Felpörgött a rajongótábor egy podcast részlet miatt.











