Drogproblémákkal küzd Luis Miguel?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Luis Miguel 28 éve töretlen pályafutásába Aracely Arambulától való válása után, most állítólagos drogügylete is belerondít.
hirdetés
A 40 esztendős mexikói énekes április közepén rejtélyesen kórházba került. Az első nem hivatalos sajtóközlemény szerint kábítószer túladagolás miatt szállították a los angeles-i klinikára, ahol kómába esett.
A sajtó feltérképezte a lehetőségeket az esetleges betegségekről, melyek miatt Luismi kórházba kerülhetett, így szóba került a bélrendszeri fertőzés, a zsírleszívás, arcplasztika és természetesen a rehabilitáció. Luis Miguel volt felesége, a méltán híres Aracely Arambula - akitől a 2009-es év közepén vált külön, ezzel nagy port kavarva - májusban csak annyit mondott az esetről, hogy a család hál' istennek jól van, a problémák pedig rendeződtek. Ám időközben bejött a képbe egy rokon, pontosabban egy nagybácsi, José Manuel Gallego (az énekes szintén zenész apjának testvére), aki megerősítette a feltételezést, miszerint unokaöccse túladagolás miatt került be a los angeles-i klinikára:
"Az unokaöcsémet már több központban is rehabilitálták. Évekig próbált kokaintól és alkoholtól mentesen élni, de hiába."
Ezen túlmenően saját testvérét okolta, Luisito Rey állítólagos 40 éven át tartó kábítószer-függősége miatt. Ennek ellenére hivatalos nyilatkozat még mindig nem született az esetről.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Újra kapcsolatban van?
Anne Hathaway gyermeket vár.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Egy titokzatos férfival randizik.
Együtt léptek a vörös szőnyegre.













