Ismét Pattinson a legszexisebb
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Idén is a Twilight sápadt vámpírja, Robert Pattinson lett a legszexisebb férfi a Glamour listáján.
hirdetés
Robert Pattinson idén is megcsinálta és koronát kapott a fejére. A Glamour őt választotta a legszexisebb férfinak, immáron harmadik éve, egyhuzamban. A szavazatok összeszámolása után, kiderült, hogy a fiatal szívtiprót nem sok választotta el a második helyet képviselő szexi vérfarkastól, Taylor Lautnertől.
Az első ötben természetesen helye van a flúgos kalóz szerepébe bújt, Johnny Deppnek, a focicsillag David Beckhamnek, és nem utolsó sorban a dalos pacsirta Zac Efronnak is. A listát 40 ezer Glamour-olvasó döntése alapján állították össze.
Az előkelő helyeken változatosan és korhatár nélkül szerepelnek a különböző jókiállású férfiak, említhetnénk akár a Gossip Girl szépfiúját, Chace Crawfordot, a másnapos Bradley Coopert vagy Sandra Bullock isteni pasiját, Ryan Reynoldst, de a lista első felébe képviselteti magát az angol uralkodó ház egyik tagja, a fiatal Harry herceg is. Az, azonban a szerkesztők szerint is csodával határos, hogy Justin Bieber neve idén nem került bele a Top 20-ba.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Lesifotók készültek róluk.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











