Újra együtt Denise Richards és Richie Sambora
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A szőke bombázó és a Bon Jovi gitárosa ismét egymásra talált – adta hírül a US Weekly. Denise-t és Richie-t már korábban is fűzték egymáshoz gyengédebb szálak, ám románcuk 2007-ben véget is ért.
hirdetés
Denise Richards és Heather Locklear exférje, Richie Sambora ismét megtalálták a szerelmet egymás oldalán. 2007-ben Denise-t azzal vádolták, hogy ellopta a Melrose Place sztárjának férjét, ám a színésznő cáfolta, hogy ő lett volna az oka Heather és Richie válásának.
A US Weekly magazin szerint az egykori szerelmesek – nemrég óta ugyan, de ismét egymásra találtak. „A szakítás után barátok maradtak mindazok ellenére, hogy min mentek keresztül. Denise durva időszakon van túl, de most remekül vannak mindketten.”
A színésznő életében nem Richie az egyetlen szerelem, hiszen Denise a nyár folyamán örökbe fogadott egy kislányt, akit Eloise-nak hívnak, valamint van két lánya Charlie Sheentől is – Sam (7 éves) és Lola (6 éves).
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
A magánéletéről mesélt.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Újra szingli az énekesnő.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Nem örülnek a rajongók.
Felbolydult New York városa.
Új életet kezdett, és azóta jól van.













