VV5: Gergő megy párbajozni Verával
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A tengermélyérzésű Vera a villa alfahímjére tette a kendőt. Újév napján küzdhetnek meg egymással.
hirdetés
A meghitt ünnepnapok után ismét a kemény konfliktusok kerültek a középpontba, hiszen elérkezett a Való Világ 5 hatodik kihívása, ahol Verának kellett megneveznie párbajellenfelét.
A kihívás előtt a villalakók megpróbálták mindenféle jótanácsokkal ellátni a tengermélyérzésű Verát. Attila meglehetősen összezavarta a lányt, hiszen megosztott néhány pikáns információt Gergővel kapcsolatban. Az alfahím próbált ugyan barátkozni Verával, de mindhiába, mert a lány ekkor már valószínűleg eldöntötte, hogy kit fog kihívni.
„Olyan embert választottam, aki álszent velem szemben, nem vállalja a véleményét, magára akarta pakoltatni a jeleket, hogy kivigyen párbajozni. Itt van az ideje, Gergő, menjünk együtt párbajozni” – mondta Vera a kihíváson. Mielőtt rátette a jelet, még beszólt a többieknek, hogy őt mindenki provokálja és ráhúzták a kiállhatatlan lány-bélyegét, de majd ő megmutatja, hogy milyen jó is valójában.
Gergő elmondta, hogy számított a kendőre, de Vera még mindig nem tudja, hogy odakint várja a pornófilmje, így aligha tudja majd bebiztonyítani jólelkűségét a villán kívül.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
A magánéletéről mesélt.
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Újra szingli az énekesnő.
Még mindig csatázik a két család.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Rengeteg híres vendég volt.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Nem örülnek a rajongók.
Felbolydult New York városa.













