Katalin hercegné az év kalaposa
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Katalin hercegné lett 2011 kalapos híressége, ami talán nem is olyan meglepő.
hirdetés
Jó néhány divatszakértő nem igazán érti Katalin hercegné kalapok iránti rajongását, ám erre van egy igazán egyszerű magyarázat: a királyi udvarban Erzsébet királynő a legnagyobb kalaprajongó, mindig van rajta valamilyen fejfedő, így természetesen a királyi család többi tagja is visel valamilyet. Bizonyos eseményekre nem is lehet belépni ezek nélkül.
Katalin Az év kalaposa címet Johnny Depptől vette át (ő pedig egykor Brad Pitt-től), ugyanis a 2010-es évre Mr. Deppet tüntette ki a Headwear Association.
A hercegné az idei szavazáson több mint 90%-os arányban győzött, Justin Timberlake-et és Rachel Zoét utasította maga mögé.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
A magánéletéről mesélt.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Újra szingli az énekesnő.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Nem örülnek a rajongók.
Felbolydult New York városa.
Új életet kezdett, és azóta jól van.











