Madonna lánya blogol
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Madonna lánya, Lola szórakoztató stílusban jelentkezik első blog bejegyzésében, ahol természetesen megemlíti híres anyukáját.
hirdetés
"Helluuur thurrrr, I’m Lola and this is my first blog entry so it’s kind of like ummmm…." Így kezdi Lola a blogját.
Madonna lánya, Lola, egy blogbejegyzést írt az augusztusban megjelenő Material Girl kollekciónak weblapjára. Megemlíti, hogy amint betölti a 14. életévét, befestheti a haját feketére. Ezt egy laza "Köszi anyu"–val meg is hálálja. Igazán tini, igazán laza lányka lett óriási önbizalmat sugallva. Egy nagyon céltudatos kamasz, aki tudja mit akar. Kedveli a 80-as évek divatját és a batikolt ruhákat, valószínűleg Madonna 80-as évekbeli stílusa nagy hatással lehetett rá.
Több mint két évtizeddel azután, hogy megjelent Madonna "Material Girl" című kislemeze, ezt a nevet adta egyedi kollekciójának, amit a lányával együtt tervezett és augusztus 3-án kerül az üzletekbe.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Jegyespár voltak, de már szakítottak.
Nem teljesen erre számítottunk.
Valódi volt a sok férfi nemi szerv.
Nem kendőzte el a véleményét.
Sokan csalódtak benne a régi fotója miatt.
Továbbra is dúl köztük a szerelem.
Hónapokkal ezelőtt megtörtént.
Elárulta, mi volt az ára a sikerének.
Meglepő dolgot árult el.
Miller Dávid fontos szerepet játszik a sorozatban.













