Fóka támadt Shakirára
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Shakirát unokatestvére mentette meg az felbőszült fókától – írta a Blikk. Az énekesnő Argentína déli részén kirándult, ahol közelről megcsodálhatta az állatokat. Shakirát kísérője figyelmeztette, hogy a kedves fókák néha bőszülten tudnak viselkedni a kirándulókkal.
hirdetés
Szerencsétlenül járt Shakira egy ideges fókával. Az állat rá akart támadni, ám szerencsére unokatestvére ott volt mellette.
„Lemásztam a sziklákon, hogy közelről megnézzem és megsimogassam őket, amelyik hagyja. Ekkor az egyik kiugrott a vízből, és teljes sebességgel megindult felém, fenyegetően bőgött, és meg akart harapni. Ha Tony nincs ott, és nem rángat el, szerintem meg is ölt volna, mert én teljesen lebénultam az ijedtségtől” – írta az énekesnő a Facebookján.
Bár a fókák alapvetően nem vad természetű állatok, ragadozók, és csak a vízben vadásznak. Emberre csak párzási időszakban támadhatnak rá, amikor amúgy is ingerlékenyek egy kicsit – erről Shakirának fogalma sem volt.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
A magánéletéről mesélt.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Fény derült a dologra.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Újra szingli az énekesnő.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.











