Kim Kardashian nem bír magával
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A realitysztár félmeztelen képet posztolt magáról. A rossz nyelvek szerint egy konkrét személynek szánta a pikáns fotót.
hirdetés
Rihanna után úgy látszik, más híresség is kedvet kapott ahhoz, hogy kissé hiányos öltözetben tegyen fel magáról képet az internetre, hiszen Kim Kardashian, aki a 72 napos házassága miatt lett igazán híres, Twitterre tett fel egy fotót azzal az üzenettel, hogy: „ma este nem tudok aludni.”
A rossz nyelvek szerint azonban Kim nem a követőinek, hanem egy konkrét személynek szánta a pikáns képet, és arról is keringenek pletykák, hogy újra össze szeretne jönni az exével, Reggie Bushsal, akivel már a házassága alatt szeretett volna találkozgatni.

Fotó: Twitter
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











