Joan Jett baseballjátékosoknak ad koncertet
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Joan Jett most a Storm Baseball játékosainak és nézőinek ad koncertet kedvezményes áron a The Diamond arénában.
Az 53 éves, de ennek ellenére is kitűnő formában lévő rockert, Joan Jett nevét a mai fiatalság nem nagyon ismeri, annak ellenére, hogy 1975-ben robbant be a The Runaways lányokból álló rockbandába mint gitáros és vokalista. Óriási sikert tudhattak maguk mögött, mégis a banda 4 évre rá, 1979-ben felbomlott. A tagok közül leginkább Joannak indult be a karrierje úgy, hogy még a mai napig minden erőbedobással zenél a rock 'n' roll kedvelőinek.
Vállszélességgel támogatja a PETA szervezetet, mindemellett jótékonysági koncerteket is ad, sőt, most a Lake Elsinore Storm baseballjátékosainak és a nézőiknek ad egy 90 perces ingyen koncertet április 22-én Kaliforniában, délnyugat Riverside-on. A játékosoknak semmibe sem fáj, viszont a nézők 9 dollártól vehetnek rá jegyet, ha előre megvásárolják, ami körülbelül 1800 forint. A jegyiroda mindenki számára nyitva áll, akik részt szeretnének venni a meccs utáni női rocklegenda koncertjén.
Viszont az ingyen koncert nem új neki, hiszen a 2011-es NW Art & Air Fesztiválon 25 ezres tömeg előtt játszhatott, akik dúdolták az I Love Rock N Roll és a Love Hurts című slágereit.
Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megrendítő nyilatkozatot tett.
Megtörtént a várva várt lánykérés!
Újabb infó a Lively vs Baldoni botrányról.
A brit vizsgálat megerősítette.
Szerencsére ők maguk biztonságban vannak.
Ma hajnalban adták át a díjakat.
Újabb hírek a válásról.
Tényleg továbblépett a sztár.
Nem számított rá, hogy megtörténik.
Együtt élvezték a gálát.