Megrongálták Michael Jackson síremlékét!
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Michael Jackson halálának első évfordulója volt két és fél héttel ezelőtt. Emiatt rengeteg rajongót engedtek be megemlékezni a Pop Királyáról.
hirdetés
A rajongókat azért engedték be Michael sírjához, hogy leróhassák tiszteletüket iránta. Ám néhány rajongó a szavak és a virág mellé tett pár soros papírka mellé, még Jackson sírjára is írt néhány mondatot, amiben szeretetüket és a Popkirály hiányát fejezik ki. Ezzel pedig csak elcsúnyítottak síremlékét. A temető igazgatója/karbantartói és a család is dühöngenek, amiért néhány rajongó nem gondolkodott és megrongálták Michael síremlékét. Ez természetesen érthető is. Annyit elmondtak még, hogy ha egyszer már beengedték őket a sírhoz, akkor szóban is elmondhatták volna érzéseiket.
Mi a véleményetek az esetről?
Fotó: Storyonline
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Dúl köztük a szerelem.
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Férjhez ment a Little Mix énekese.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Négy éve nem léptek együtt a vörös szőnyegre.
Az énekesnő ott szurkolt a ballagáson.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Új interjút adott a színész.











