Zac Efron végre felnőtt
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Idén nem csak a mozivásznon mutatja be, hogy már nem az a kis Disney-tinisztár, aki egykoron volt, hanem egy divatcég reklámarcaként is.
hirdetés
Rengeteget írtunk már arról, hogy Zac Efron mennyire vágyik a felnőtt létre, illetve arról, hogy mennyire szeretné, ha férfiként kezelnék. Új filmje, a The Paperboy már egy nagy előrelépést jelent az ehhez vezető úton, ám a tegnap debütált John John Denim-videó után már teljes meggyőződéssel állíthatjuk, nagyon jól halad azon a bizonyos úton.
A csütörtökön 25. életévét betöltő színészt még az év elején kérték fel, hogy legyen a divatcég reklámarca, amelyet habozás nélkül el is vállalt.
Zac mellett egyébként olyan hírességek adták arcukat a céghez, mint Ian Somerhalder vagy Leighton Meester.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Újra kapcsolatban van?
Anne Hathaway gyermeket vár.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Együtt léptek a vörös szőnyegre.
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.













