Úton az első JLS-baba
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Máris érkezik a brit JLS-együttes első babája! Marvin Humes elárulta a Facebookon, hogy feleségével első gyermeküket várják.
hirdetés
Marvin Humes és Rochelle Wiseman még csak pár hónapja házasodtak össze, és máris első kisbabájukat várják. A boldog férj a Facebookon osztotta meg rajongóival a csodálatos hírt.
„Rochelle és én annyira izgatottak vagyunk, amiért elmondhatjuk, hogy első kisbabánkat várjunk! Ez annyira izgalmas! A baba valószínűleg a jövő év közepén érkezik, és minden nagyszerű. Köszönetet szeretnénk mondani a rajongásotokért és szeretetekért... ez sokat jelent számunkra! Nagyon szeretünk titeket! Csók, Marv x.”
A pár három éve ismerte meg egymást, majd két év járás után történt az eljegyzés, az esküvőt pedig idén júliusban tartották. Azonban míg a JLS háza táján ez lesz az első baba, addig Rochelle együttesében, a The Saturdaysben már született egy kisbaba, hiszen Una Healy idén márciusban hozta világra a kislányát.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült a dologra.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Félmeztelen képet osztott meg.
Kapu Tibor és Erdélyi Tímea egy párt alkot?
Nagyon szerelmes a híresség.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Drága lenne neki egy megcsalás.













