Rá sem ismerni William Levyre
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A kubai származású mexikói színész kinézetet újított legújabb telenovellája kedvéért – rá sem ismerni!
hirdetés
William Levy hazánkban is már elég ismert színésznek számít a telenovella-rajongók körében. Jelenleg Veracruzban forgatja legújabb szériáját, a La tempestadot – amelyről híresztelik, hogy főcímdalát Enrique Iglesias énekelheti majd – Ximena Navarrete mellett, új sorozatához pedig kinézetet is váltott: ezentúl hosszú hajjal lesz látható. William 2007 környékén már mutatkozott hosszú hajjal, amikor a Pasión című sorozatot forgatta.
Levy rajongói kissé meglepődtek ugyan, de a latin Brad Pittként is emlegetett színészt egyébként már láthattuk szőke hajjal és kopaszon is.

Így fog kinézni a sorozatban
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Lesifotók készültek róluk.
13 éves volt, amikor így döntött.
10 évet töltött a sorozattal.
Azt pletykálták, hogy a színésznő terhes.











