Bennégett a színésznő kutyája
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A Twilight sztárjának, Ashley Greene-nek leégett a kaliforniai lakása, és egyik kis kedvence is a tűz martalékává vált.
hirdetés
Ashley Greene, a Twilight sztárja bátyjával és barátjával együtt tartózkodott a lakásban. Mikor a tűz kiütött, még aludtak, mégis sikerült kimenekülniük a házból. Mikor kiértek, akkor szembesült Ashley, hogy két foxterrierje, Marlo és Theo bentragadt.
Értesülések szerint a két fiú megpróbált visszamenni a lakásba, ám ekkor már a lángok az egész házat körbefogták. Végül a tűzoltók mentették ki az egyik kutyát, ám a másik az ágy alá bújt félelmében, és bennégett.

Fotó: TMZ
A tűz pontos okát még nem tudják, de állítólag egy égve maradt gyertya okozta a tragédiát.

Fotó: Splash News Online; Inset: John Shearer/AP
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Fény derült a dologra.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Drága lenne neki egy megcsalás.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Megbetegedett a forgatáson.
Megvolt a nagy lagzi!
Felbolydult New York városa.











