Ashton Kutcherrel kavar Hilary Duff
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A színész-énekesnő szabadidejének nagy részét is a gyereknevelés tölti ki, most azonban ismét visszatér a televíziózás világába.
hirdetés
Miután Ashton Kutcher Miley Cyrusszal töltött el némi időt a Két pasi meg egy kicsi során, most újabb sztárparádé várható a sorozatban – hiszen közel a finálé.
A CBS megkaparintotta magának Hilary Duffot egy epizód erejéig, aki boldogan vállalta a felkérést, még azt sem bánja, hogy egy ostoba, szöszi cicababát kell alakítania, aki egy parti során annyira lerészegedik, hogy azt sem tudja, hová hányjon.
A szóban forgó epizódban nemcsak Hilary karaktere és Walden Schmidt körül forrósodik fel a levegő, hiszen a nagyi is beszáll a képbe – illetve az ágyba.

Fotó: CBS
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
A magánéletéről mesélt.
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Rengeteg híres vendég volt.
Újra szingli az énekesnő.
Fény derült a dologra.
Még mindig csatázik a két család.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Nem örülnek a rajongók.













