Liam Gallagher sem csípi a One Directiont
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Testvére, Noel után Liam Gallagher is a brit zenekart cikizi, nem rejtette véka alá, mit gondol a zenéjükről.
hirdetés
Az Oasis sztárja nemrégiben elmondta, mit gondol az egyik legnépszerűbb popcsapatról. Ugyan Harry Styles stílusa bejön neki, szerinte a zenéjükön még van mit csiszolni, ugyanis pocsék.
„A zenéjük szar. De legalább [Harry] benne él. Legalább ő jól érzi magát. Ez majdnem olyan fontos, mint egy jó dal megírása.”
Liam nemrég elmondta, Harryre és a One Direction többi tagjára egykor egyfajta versenytársként tekintett – bár akkor még fogalma sem volt, miféle zenét játszanak. Sőt, jelenleg egyáltalán nem hallgat zenét, nem szeretné, ha inspirációkat más előadóktól merítene.
„Nincs szükségem zenére, hogy inspiráljon. Az életre van szükségem. Érted, mire gondolok? Ha éled az életed, már az inspiráló. De semmi jó anyag nincs mostanában. De elmondom, mit szeretek. Azt a Bruno Mars-dalt, azt a balladát, na, az kib*szottul jó.”
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Lesifotókon háborodtak fel az emberek.
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Félig kopasz lett vagy átverés?
A színésznő gyermeket vár.
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Mindenki szorít neki.
Készült néhány lesifotó a dolgozó színészekről.
Románc alakulhatott a forgatáson.
Dúl köztük a szerelem.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.











