Eva Longoria bepasizott
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Az egykori született feleségre ismét rátalált a szerelem –egy nagyon jó barátjába szeretett bele.
Eva Longoriáról és Ernesto Arguellóról már korábban pletykáltak, hogy talán összejöttek, hisz sok időt töltöttek együtt, azonban tagadták. Állításuk szerint csak barátok voltak, a média boronálta össze őket, de így jöttek rá tulajdonképpen valódi érzéseikre. Sok időt töltöttek együtt, és sokan nem voltak biztosabban, hogy tényleg vonzódnak egymáshoz – egészen mostanáig.
Egy bennfentes szerint nem lenne meglepő, ha a következő évben összeházasodnának, hisz ritkán látni olyasmit, hogy egy pár ennyire szereti egymást. Ráadásul a férfi családjánál is együtt töltöttek egy hétvégét, és nagyon megszerették Evát. „Eva mindig is hitt a házasságban. Igaz, ha Ernie szingli, akkor nagy csajozó, de soha sem csalna meg senkit, és nagyon vallásos is. Olyan családközpontú, mint Longoria”
A bájos 38 éves színésznő megerősítette, hogy együtt vannak, és hogy odáig van szerelméért. A Twitteren is kinyilvánította érzelmeit. „Örülök, hogy megoszthatom, hogy EZ IGAZ! Nem is lehetnék boldogabb. Azt hiszem, a mi kapcsolatunk azért ilyen tökéletes, mert igazából barátként kezdtük.” Barátja sem volt rest válaszolni a népszerű oldalon: „Én is szeretlek, bébi. Nem is lehetnék boldogabb!”
Persze a rosszindulatú pletykaáradat most is elindult, hisz Eva exférje, Tony Parker nemrégiben jegyezte el barátnőjét, egy francia újságírónőt, Axelle Francine-t és sokak szerint a színésznő így akar visszavágni. Azonban Eva boldog és nem foglalkozik a pletykákkal. Most lassít karrierjén, és több időt szán magánéletre.
Ajánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Van egy elméletük a fanoknak.
A rendező is hozzászólt.
Újabb vádak érkeztek Justintól.
Teljesen tönkretette az erős smink.
Ikrekkel várandós Jesy Nelson.
Kellemetlen élményről számolt be.
Így telnek a friss apuka napjai.
Nagy tragédia érte a sztárt.
Sokat fogyott a színész.
Férjével Tom Kaulitz-cal St. Bartsban romantikázott.