Hétfőn érkezik Diana Vickers új klipje
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Diana bejelentette következő klipjének címét és megjelenésének időpontját a nagyközönséggel.
hirdetés
Diana Vickers sem pihen egész nyáron: jelenleg is turnézik, valamint hamarosan megjelenik második önálló albuma.
Az énekesnő múlt héten jelentette be, hogy szeptember 15-én jelenik meg a korong Music To Make a Boy Cry címmel, majd közzétette a teljes dallistát. Napok óta titokzatos képeket tölt fel közösségi portáljaira, melyekez rejtélyesen csak annyit írt: „Valami izgalmas újdonság jön hamarosan”.
Ma pedig hivatalosan is bejelentették, hogy az album névadó dalához hétfő délután érkezik a videoklip, melyben a hírek szerint Dee szerelme, George Craig is szerepet vállalt.
A kisfilm vidámnak ígérkezik, hiszen a kiszivárgott képeken színes kiegészítők, tömérdek lufi és állatmaszkok szerepelnek.

hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Félmeztelen képet osztott meg.
Nagyon szerelmes a híresség.
Máris egy újabb kapcsolat a láthatáron.
Kapu Tibor és Erdélyi Tímea egy párt alkot?
Kiderült, milyen volt a meghívó.
Kiderült, mi lehetett a baj.
Megvannak a helyszínek.
Meglepő, melyik számot választotta.
Kiderült, néhány részlet a ruháról.













