Amanda Bynes öngyilkos lesz?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Amanda Bynes vagy öngyilkos lesz, vagy drogtúladagolásban fog távozni az élők közül – így vélekedik egy barátja, aki szerint szuicid hajlamai vannak.
hirdetés
Amanda Bynes egyik legjobb barátja rettentően aggódik a lányért, szerinte a színésznő vagy öngyilkosságot követ el, vagy drogtúladagolásban fog távozni az élők közül.
A Micsoda srác ez a lány sztárjának legjobb barátja, Jonathan Jaxon a Mirror magazinnak mesélt arról, mennyire nyugtalanítja, hogy Amanda úgy végezheti, mint Amy Winehouse, ha nem kapja meg a megfelelő segítséget, amire rendkívüli módon szüksége van.
Jonathan hozzátette, hogy az egykori Nickelodeon-sztár a cigaretta mellett még legalább 30 db kokainnal töltött cigarettát is elszív egy nap. Bynest nemrég pszichiátriára szállították, ahol két hetet kell eltöltenie, talán ez majd segíteni fog rajta, s nem fog tragédiába torkollni az élete.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Félig kopasz lett vagy átverés?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Férjhez ment a Little Mix énekese.
Ma volt a második rész premierje.
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!
Új interjút adott a színész.
Anne Hathaway gyermeket vár.
Másodszorra is anyuka lesz.
Újra kapcsolatban van?











