Pippa Middletont eljegyezték?
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Bár a hivatalos megerősítésre még várni kell, a barátok szerint Nico Jackson megkérte Pippa kezét.
hirdetés
A 35 éves bróker és Cambrige hercegnőjének húga még csak alig több mint fél éve vannak együtt, de a barátok szerint az eljegyzés már megtörtént. A hivatalos bejelentésre pedig várnunk kell Pippa 30. születésnapjáig.
Pippa egyik barátja így nyilatkozott a Sunday People-nek: „Pippa imádta, ahogy Kate végigvonult a templomban, de most eljött az ő ideje, hogy a saját tündérmesébe illő esküvőjét tervezgesse. Nem is lehetne biztosabb abban, hogy Nico a neki való férfi, és még a családjaik is remekül kijönnek egymással. Mindenki rendkívül boldog.”
Ez már a második eljegyzési hír a királyi családban, hisz nemrég az is felreppent, hogy Harry herceg is leánykérésre készül, a szerencsés hölgy pedig nem más, mint a gyönyörű Cressida Bonas.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Cara Delevingne az első nyíltan leszbikus nő a Playboy nyomtatott címlapján.
Harmadik gyermekét várja.
Kiderült, hogy mi okozta a halálát.
Évek óta nem vállalt színészi munkát.
Szorongást okozott nála a teste változása.
Már nem kell a régi barátainak.
A sztárpár elárulta, hogy kislány vagy kisfiú lesz-e.
Kiderült, meddig titkolták, hogy együtt vannak.
Súlyos betegséget diagnosztizáltak a lányoknál.
Megtartották az esküvőt.













