Ismét együtt dolgoznak a Breaking Bad sztárjai
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Aaron Paul és Bryan Cranston a nemrég véget ért Totál szívás spinoffjában is szerepelni fognak.
hirdetés
Senki sem szeretné elfelejteni a Breaking Bad világát, különösen a két főszereplő, a Walter White-ot és Jesse Pinkmant alakító színészek nem. Nemrég bejelentették, hogy spinoffot készítenek az Emmy-díjas szériából, amely közös ügyvédjükről, Saul Goodmanről fog szólni.
Ahogy arról a Hollywood Reporter beszámolt, Bryan Cranston és Aaron Paul is szeretnének résztvenni az új műsorban, Vince Gilligan pedig kijelentette: minden vágya, hogy ismét együtt forgathassanak.
Azt azonban leszögezte; senki se számítson olyan műsorra, mint a Totál szívás, a spinoff ugyanis egy sokkal könnyebben emészthetőbb szituációs komédia lehet. „A Totál szívás 75%-a dráma, 25%-a komédia. Saul ennek az ellentéte lesz” – A THR hozzáfűzi még, hogy Aaron és Bryan valószínűleg nem állandó szereplők lesznek.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Elárulta, mi okozta a legnagyobb gondot.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült a dologra.
Még mindig csatázik a két család.
Megkezdődött a ceremóniasorozat.
Kimaradt sok dolog az életéből.
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Felbolydult New York városa.
Drága lenne neki egy megcsalás.













