Miley Cyrus nőkkel csinálja, hármasban
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Az énekesnő körül nem csitulnak a beállítottságát érintő vádak, a napokban többen számoltak be arról, hogy nagy tapasztalattal rendelkezik a másik nemről is.
hirdetés
„Azt szeretünk, akit akarunk, azt csókolunk meg, akit akarunk” – énekli Miley a We Can't Stop első soraiban, ami talán most nyert teljes értelmet, hiszen a napokban másról sem olvashatunk, csak Cyrus szexuális hovatartozásának kérdéséről.
„Volt szerencséje nőkhöz, ráadásul azzal is dicsekedett, hogy már hármasban is csinálta!” – nyilatkozta Miley közeli barátnője a sajtónak, aki kiteregette a szennyest. Egy másik forrás csak megerősíteni tudta a híreket: hozzátette, hogy a botrányhősnő határozottan biszexuális, több lányt hívott át otthonába az elmúlt hónapokban, hogy együtt hancúrozzanak. Elárulta azt is, hogy a színésznőt mostanában jobban izgatja saját neme, mint az ellenkező, ezt pedig annak tudják be, hogy Cyrus szíve teljesen összetört vőlegényével, Liammel való szakítása után. Elege lett a férfiakból, sokak szerint talán örökre.
Miley – aki csupán a múlt hónapban lett nagykorú – egyébként a napokban ismét címlapokra került és természetesen ezúttal sem karrierjéről hallatott. Cara Delevigne modellel és Britney Spears táncosnőjével váltott csókot, ami talán alá is támasztja a beállítottságát érintő vádaskodásokat.
Egyesek szerint a művésznőnek szimplán csak újra figyelemre van szüksége, és mivel testéből már nem tud újat mutatni, hovatartozásának kérdésével óhajtja megoldani, hogy ismét róla beszéljen a világ.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Hát persze, hogy ő is ott volt!
Fény derült arra, ki volt a szerencsés.
Rengeteg híres vendég volt.
Fény derült a dologra.
Félmeztelen képet osztott meg.
Megvolt az utolsó csepp a barátságuk végének poharában?
Kapu Tibor és Erdélyi Tímea egy párt alkot?
Nagyon szerelmes a híresség.
Drága lenne neki egy megcsalás.
Megbetegedett a forgatáson.











