Britney-n és Carrie-n viccelődött Blake Shelton
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
A napokban tartott ACM díjátadón Blake Shelton azzal viccelődött, hogy Britney nem tud élőben énekelni, majd Carrie Underwoodot vette célba.
hirdetés
A napokban tartották meg az ACM Awards díjátadót, ahol a társműsorvezető, Blake Shelton a színpadon viccelődött Britney Spears énektudásával.
„Ha nem szereted az élő zenét, menj, hallgasd Britney-t” – élcelődött a házigazda. Jamie Lynn, Britney húga is a közönség között ült, ám érdekes módon nem említette meg a Twitteren ezt a kis incidenst, viszont a sztár rajongói kifejezték nemtetszésüket.
A Voice mentora, aki Luke Bryannel nyitotta a show-t, később Shakira egyik dalát dúdolta, valamint Carrie Underwoodról beszélgetett partnerével. Először Carrie zenéjéről nyitottak monológot, majd más témára tértek át: úgy gondolják, hogy ő és Miranda Lambert tökéletesek lennének a Szépség és a Szörnyetegbe – csak azt nem említették meg, melyik hölgyet melyik szerepre szánnák.
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztárok
Legolvasottabb hírek
Nem igazán sikerült a szervezés.
Igen, még közös tetkója is volt az exével.
A színésszel 2010-ben váltak el.
Néhány sztár megerősítette, hogy ott lesz.
Teljesen új életet kezdett.
Tina Fey védte meg a színészt.
Őt már bíztosan nem láthajuk az új részekben.
Közös randin vette részt.
Tényleg ennyire összeugrottak?
Óriási ellentét volt köztük.











