Kelly Osbourne eltörte a lábát
Figylem! Ez a cikk több mint öt éve íródott, a benne szereplő információk a publikálás időpontjában pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek.
Edzés közben szenvedett balesetet a színész-énekesnő, aminek következtében eltörött a lába.
hirdetés
Új lábbelije van Kelly Osbourne-nak, amivel rögtön el is dicsekedett az Instagram-profilján. Azonban nem valami dizájner cipőről van szó, ugyanis nemrégiben eltörte jobb lábát, de az ő szavait idézve legalább kapott egy igazi robotzsarus surranót.
„A stressz-törés a legrosszabb. De legalább van egy király robotzsarus bakancsom” – fűzte hozzá a fotóhoz.
Nem sokkal a kép felkerülése után pedig a Chelsea Lately vendége volt, ahol Chelsea Handler rögtön meg is kérdezte tőle, hogy mi történt, amire a következőt válaszolta: „Igazából eltört a lábam. És k***szottul fáj a sétálás.”
Majd elmesélte, hogy akkor történt a baleset, amikor legutóbb a futópadon edzett, méghozzá azért, mert éppen saját magát csodálta a tükörben, hogy azzal bíztassa magát, milyen jól néz ki. Egyszer csak azonban túlságosan is belemerült tükörképébe, lecsúszott a gépről és nekiesett a mögötte lévő tükörnek. Áucs!
hirdetésAjánlott cikkek
Szólj hozzá!
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!
Belépek vagy Regisztrálok
Kommentek
Kapcsolódó sztár
Legolvasottabb hírek
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Hailee Steinfeld elárulta újszülött kislánya nevét.
Itt a bizonyíték a románcra.
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Felfedte a jelentését a tetkónak.
13 éves volt, amikor így döntött.











